BlazBlue: Calamity Trigger

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
سلام دوستان . خبری از این بازی نشد ؟
فقط خدا کنه مثل Street fighter 4 فنونش کم نباشه و اجرا کردنشون هم یه کم راحت تر :)

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,202
سلام دوستان . خبری از این بازی نشد ؟
فقط خدا کنه مثل Street fighter 4 فنونش کم نباشه و اجرا کردنشون هم یه کم راحت تر :)
من دستگاهم J بود (ترکید:D) اینو بازی کردم.
فنونش و کمبوهایی که میتونی بزنی به مراتب سخت تر از SF IV است. سرعتش هم یه کم از اون بالاتره!

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
خبو بالاخره PAL این بازی هم اومد لینک هاش
از یک انتظار عمیق بیرون امدیم :biggrin1:
جمیعا یه صلوات بفرستید!
ولی به نظرتون کسی میاره بازیشو؟
راستی کجا لینک ها رو گذاشتن؟

آخرین ویرایش:

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
خب بالاخره بازی به دستم رسید ! خب با توجه به اینکه من یه چند روزی هست که داشتم با نسخه ی PSP بازی تمرین میکردم گیم پلی کمی برام راحت تر بود ! ولی بازی واقعا Perfect ـه ! به من که خیلی حال داد . تا اینجا ی کار برای من بهترین فایتینگ این نسل بوده ... جدا شاهکاره ... از همه نـــظر .

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,291
نام
نـــــــویـــــــــد
ازونجايي كه عاشقانه با تمام وجود سبك 2D Fighting رو دوست ميداريم بايد اين عنوان رو هم تهيه كنيم :biggrin1:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
ازونجايي كه عاشقانه با تمام وجود سبك 2D Fighting رو دوست ميداريم بايد اين عنوان رو هم تهيه كنيم :biggrin1:
به من که خیلی خیلی خیلی خیلی بیشتر از SFIV حال داد . برای من تا اینجا بهترین فایتینگ این نسل بوده ... واقعا عالی بودش ... غیرقابل قابل توصیف !!

farhadssss

کاربر سایت
Sep 20, 2009
331
من اصلا از اين بازيها تو xbox بازي نكردم:-"
دوستان بازي مثل مورتال كومبات هست ؟ فقط همو تو يك صفحه ميزنيم يا مثل شورش در شهر ميري جلو؟؟ گرافيك چطوره؟ يكمي توضيح بدين !!! ممنووون ميشم

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من اصلا از اين بازيها تو xbox بازي نكردم:-"
دوستان بازي مثل مورتال كومبات هست ؟ فقط همو تو يك صفحه ميزنيم يا مثل شورش در شهر ميري جلو؟؟ گرافيك چطوره؟ يكمي توضيح بدين !!! ممنووون ميشم
خب بازی 2D هستش ! بارز ترین نمونه از این بازی به لحاظ شکل و سبک Street Fighter و یا King of Fighter هستش . گرافیک بازی هم کاملا 2 بعدی با استیل انیمه هستش ! که واقعا عالی کار شده و معلومه که روی تک تک حرکات کرکتر ها وقت زیاد گذاشته شده است . سبکش هم فایتینگ هستش و هیچ دخلی به شورش و ریج و این حرفا نداره :D . شکی در شاهکار بودن بازی نیست فقط اگر به گیم پلی بازی های 2 بعدی عادت نداری ممکنه هم برات سخت باشه هم بهش دیر عادت کنی .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر