Multi Platform Black Myth: Wukong

سازنده
Game Science
تاریخ انتشار
2024
ناشر
Game Science Interactive Technology
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
Ef12XT_U4AEVxgc.jpg
بازی Black Myth: Wu Kong معرفی شد. عنوانی بر اساس دنیای معروف میمون شاه و Journey To The West که توسط استودیوی چینی Game Science در دست ساخت هست. ژانر بازی Action RPG بوده و به صورت تک نفره دنبال میشود. این عنوان توسط موتور گرافیکی UE4 در حال ساخت بوده و برای کنسول ها و PC عرضه خواهد شد. هنوز تاریخ عرضه ای برای این عنوان در نظر گرفته نشده است.

آخرین اطلاعات از بازی:

◾ بازی در سبک سولزلایک و ساختاری نیمه‌ اوپن‌ورلد دارد
◾ سلاح اصلی بازی Golden Cudgel Staff است
◾ بازی سه حالت کمبت دارد:
Smash/Pillar/Thrust
◾ امکان ترکیب حرکات Light و Heavy Attack برای Combo زدن وجود دارد
◾ بازی دارای جادو و Spell است
◾ امکان تبدیل شدن به حیوان‌هایی همچون گرگ و ... وجود دارد
◾ ماموریت‌های فرعی شما را به سوی موجودات جدید و باس های مخفی میرساند
◾ ممکن است عنوان Black Myth Wukong دارای خریدهای درون‌ برنامه‌ای باشد!
◾ این عنوان در تابستان 2024 برای کنسول های نسل نهم و PC منتشر خواهد شد

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
صفحه استیم بازی فعال شد
LINK

تصاویر گرفته شده از دمو
IMG_20230820_153840_760.jpgIMG_20230820_153839_924.jpg
IMG_20230820_153840_022.jpgIMG_20230820_153840_443.jpg

آخرین ویرایش:
حیف شد واقعا که تا اینجایی که پلی دادم و خیلی ها پلی دادن اینایی که گفتی رو ندیدیم😔 حیف و صد حیف😕
واسه تک تک این مشکلاتی که گفتی اگه باهاش روبرو شده بودم از بازی ایراد میگرفتیم حیف که نشدم.
خوش به حالت :دی
من از خدامه که یه بازی پرفکت بتونم بازی کنم. چون پول دادم :دی
روی پی اس ۵ بازی میکنی یا پیسی؟ چون من روی پی اس ۵ هستم.

خب بالاخره تموم شد خیالتون راحت فاینال باس پشم ایشین یا مالنیا یا رادان و... نیست ۴ تا فاز داره ۳ تاش که جوکه فقط پارت چهارمش چلنج داره.سعی کنید قشنگ گوشه و کنار بازی را بگردید تمام ایتم ها و اپگرید ها را بگیرید تا بازی براتون اسونتر بشه. من که قطعا پلاتش میکنم ولی برای ng+ فعلا میزارمش کنار تا راهنمای جامع براش بیاد چون باید ۱۰۰ درصدش کنید

خب بالاخره تموم شد خیالتون راحت فاینال باس پشم ایشین یا مالنیا یا رادان و... نیست ۴ تا فاز داره ۳ تاش که جوکه فقط پارت چهارمش چلنج داره.سعی کنید قشنگ گوشه و کنار بازی را بگردید تمام ایتم ها و اپگرید ها را بگیرید تا بازی براتون اسونتر بشه. من که قطعا پلاتش میکنم ولی برای ng+ فعلا میزارمش کنار تا راهنمای جامع براش بیاد چون باید ۱۰۰ درصدش کنید
آقا دمت گرم من تازه چپتر دو هستم بعد از دو روز تونستم باس تایگر رو بزنم کلی ذوق داشتم که یهو رسیدم به یه باس سخت‌تر همون که طوفان شن به پا می‌کنه فعلا یه سی چهل باری مردم ....راهی داره که بفهمیم چقدر از محیط رو گشتیم؟

• Like
Reactions: ashe
رسیدم‌وسطای چپتر ۴ و فقط میشه بزرگ ترین سورپرایز این نسل محسوب میشه این بازی. قشنگ مشخصه با عشق و علاقه فراوان ساخته شده بازی. گیم پلی و کامبت به کنار، چقدر تنوع داره. چپتر ۳ هم حقیقتا فوق العاده بود. چه از لحاظ پیسینگ و چه لول دیزاین. کلا خیلی سورپرایز خوبی بود و حقیقتا این نمره هایی که گرفته خیلی کمه براش. امیدوارم نسخه بعدی هم ببینیم. بازی هم کلا سولز لایک نیست.با این دید نباید رفت سراغش. درجه سختی خوبی هم داره و خیلی خوب بالانس کردن.

یه سری عکس بدون اسپویل. پرفورمنس مود
IMG_9523.jpeg

IMG_9526.jpeg
IMG_9552.jpeg
IMG_9546.jpeg

برا منی که از سولز لایک ها فقط دیمون سولز رو تمام کردم و سکیرو تا باس اخر بردم

این بازی خیلی سخته 😂 باس خرس رو بعد از ۱۰تا ۱۵بار زدم خیلی سخت بود لامصب

لودینک بازی خیلی طولانی هست

برا منی که از سولز لایک ها فقط دیمون سولز رو تمام کردم و سکیرو تا باس اخر بردم

این بازی خیلی سخته 😂 باس خرس رو بعد از ۱۰تا ۱۵بار زدم خیلی سخت بود لامصب

لودینک بازی خیلی طولانی هست
ببین ماهیت اینجور بازی ها همینه اوایلش به شدت سخته هر چی بری جلوتر اسونتر میشه حالا یکسری باس سخت هم اخرش هست.من مثلا اگه بخوام بازی را به دو نیمه تقسیم کنم نیمه اول بازی خیلی خیلی بیشتر میمردم اما از یه جایی به بعد که هم بازی را بیشتر یاد گرفتم هم جادوهای بیشتری گرفتم خیلی از باس ها را همون بار اول میزدم

چپتر اول تموم شد و باید بگم هولی فاکینگ شت
گیم پلی خیلی لذت بخش و روونه برام
محیط تا اینجا یکمی تکراری بوده ولی خب تازه چپتر اول بود
سختی بازی هم به نظرم تا اینجا بالانس و خوب بوده ولی چون خیلی تازه الدن رینگ بازی کردم، حتی زیادی آسونه گاهی وقتا
در کل نظرات بیشترو آخر بازی میگم فقط خواستم اعلام کنم که خیلی دارم حال میکنم :D
——
دوستانی که مشکل نقشه دارن و گم و گور میشن این ماد به نظرم خیلی جالبه و کمکتون میکنه

simple map

از زیبایی‌های بازی همین بس که چپتر سومش اندازه یک بازیه مجزا محتوا داره. مجموع چپتر یک و دو ۱۴ ساعت بود که وارد چپتر ۳ شدم و الان حدود ۱۱ ساعته که همچنان دارم تو مرحله ۳ شگفت زده میشم.
View attachment 347650
پس چرا رو هوا وایساده 8-> :p

• Smile
Reactions: Milad.Samavati
20240826_102202.jpg
نمیدونم در وصف این بازی چی باید گفت تکرار مکررات نمیکنم دوستان خیلی قشنگ و زیبا راجب گیم پلی توضیح دادن من میخام راجب اتمسفر و جو بازی بگم ، که بخش زیادی ازین حس رو گرافیک و آرته هنری و زیبای بازی با موسیقی به جا و سنتی و اعجاب انگیز بازی انتقال میده ،قشنگ با یه فرهنگ آشنات میکنه ،و اون حس قدم زدن تو دنیای بازیو درک میکنی، یک روز کامل من درگیره نصب ماد بودم تا به اون چیزی که دلم میخاست رسیدم به نظر و سلیقه من البته شارپنس و فیلتر کروماتیک بازی خیلی زیاد بود و همینطور بلار و سیاه شدنه گوشه های تصویر که مقادیر همشو با ماد تغییر دادمو بافتا از حالت تیزی در اومد و کاملا نرم و واقعی شد الان واقعا شده فیلم سینمایی :
20240824_010448.jpg
20240824_005527.jpg
چپتره ۲ منو یاده اون tec demo آنریل انجین اول نسل میندازه ....
بازی خیلی بهینس تقریبا رو تنظیمات اولترا و 4k ۸۰فریم میده، و گرافیک قطعا اعجاب اوره .فک من افتاده، از وصف زیبایی .
Screenshot_20240826_105137_Instagram.jpg
20240826_102206.jpg
20240826_102212.jpg

چنتا نکته ، راهی که الدن شروع کرد در روایت داستان و کوئست رو خیلی زیبا و زیرکانه این بازی به کار برده چپتر ۲ برا من نزدیک ۱۱ ساعت زمان برد ، ۱۷ تا باس داره این چپتر که فقط ۵ تاشو در جریان و روال اصلی بازی میزنید و مابقی همه تو کوئست ودل داستان بازی و اکسپلوره .یعنی لذت میبریم .پیدا کردن سیکرتها و مناطق مخفی و ایتم کی ها بینهایت لذت بش و قشنگه .به شخصه تا مرز جنون من لذت بردم ازین بازی تا به اینجا .خیلی با صبر و حوصله برید تقریبا با یه مینی متروید وینیا طرفید.
پاداشها و جوایز و قابلیتهای ویژه بازی اکثرا از باسهای مخفی بازی دراپ میشه .
نمیدونم چی بگم واقعا .فقط باید لذت برد.

Attachments

• Screenshot_20240826_105126_Instagram.jpg
    Screenshot_20240826_105126_Instagram.jpg
    216.1 KB · مشاهده: 43
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or