BioShock: Infinite | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
شماره 1ش یکی از بهترین و خاطره انگیز ترین بازی هایی بود که بازی کردم تازه تابستون تموش کردم ولی بعد از 5 سال از انتشار بازی انقدر به دلم نشست که هنوزم تو فکر صحنه های بازیم

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین
این طور که معلومه این روبات واشنگتن یه چیز تو مایه های بیگ ددی شماره های قبل هست :D
واقعا این بازی شاهکاره شدیدا منتظرشم....

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
ظاهرا چیزی تا عرضه بازی نمونده. کسی نظری رو این بازی نداره؟ من که تازه میخوام شماره های قبلی رو بازی کنم تا برسم به این:d

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین
ظاهرا چیزی تا عرضه بازی نمونده. کسی نظری رو این بازی نداره؟ من که تازه میخوام شماره های قبلی رو بازی کنم تا برسم به این:d

نظر نمیخواد از بس شاخه :D شماره ی 1 که لوین ساخت فوق العادست ولی 2 نه ! اینفینتم لوین میسازه شک نکن شاهکاره :D

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین

منم 1 و دوشو تازه بازی کردم :D
به نظرم سبکش باحاله.میارزه حتمن بازی کن.
مخصوصن از نظر داستانی یه چیز جدید و خاصیه

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
از اون دسته شاهکارایی که چند بار باید رفتش . همه چیش در اعلاس از اتمسفر و داستان بگیر تا گرافیک هنریش و جو بسیار سنگینش . به این دلیلم که بازی دست خود Levine و تیمشه میشه از همین الان انتظار یه GOTY رو کشید

طراحی Columbia به شدت عالی کار شده و تا اونجایی که میدونم از Propaganda هم تو فضای سیاسی بازی الهام گرفته شده که ما رو یا DX میندازه . فقط یه مورد نگران کننده که ازارم میده خطی شدن خط داستانه البته هیچ شماره این سری Rpg یا sandbox نبوده ولی با این جو میطلبید که حداقل یه Open world ازش میساختن ولی به هر حال اگه بتونن اون جو تاریک رمان ها رو به تصویر بکشن عالی میشه .
کاش زودتر ریلیز میشد حداقل دیگه تاخیر نخوره

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
آقا بازی مولتی نداره . این به نظرم خبر فوق العاده ای هست . ینی یه سینگل فوق العاده داره . تاپیکش چرا اینجوری خلوته ؟؟؟؟

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
من تریلر این بازی رو دیدم یکم تعجب کردم :| ! چجوریه سبکش ؟! یکم عجیب نیست بازیش ؟:d یه توضیح میدین داستانش چیه و چرا اینطوریه ؟!

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,778
نام
مارشال
من تریلر این بازی رو دیدم یکم تعجب کردم :| ! چجوریه سبکش ؟! یکم عجیب نیست بازیش ؟:d یه توضیح میدین داستانش چیه و چرا اینطوریه ؟!
بهترین توصیه ای که میتونم بهت بکنم اینه که نسخه ی اول (فقط اول، دومش نه) رو بگیری و بازی کنی تا با جو و سبکش کاملا آشنا بشی.
فقط میشه گفت شاهکاره، همین.

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,080
نام
M o h A M a d
باکس شات کامل بازی منتشر شد :

wceape7gzyrtuzza9bq.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر