Bioshock Infinite | PC [پست اول خوانده شود]

تذکر : تمام مسائل مربوط به داستان ، اتفاقات و مراحل بازی حتماً داخل تگ اسپویلر قرار داده شود. در غیر اینصورت برخورد خواهد شد

bioshock-infinite.jpg

Developer : Irational Games
Publisher : 2K Games
Gener : Sci-Fi FPS

کن لیواین شما را یاد چه چیزی می اندازد؟

اسلحه های عجیب وگیم پلی سریع Tribes: Vengeance ؟ یا خاطرات خوش وبدیعی که از Thief دارید؟

یا حتی دنیای مخوف و هوش مصنوعی مرموز System Shock ?

ویا مهمتر از همه اندرو رایان وافکار جاهطلبانه اش ؟ یا صدای سنگین گام های Big daddy ها؟

همه ی این ها گوشه ای از نبوغ این بازمانده از دوران طلایی بازیسازی است!

شاید Looking Glass نابود شده باشد یا حتی در بر مقطعی Irational میرفت تا در غولی به نام 2K حل شود اما

تفاوت KEN با بازیسازان Black Isle و Interply در اینجاست که Levine هیچ وقت تسلیم هیچ کس نشد.

نه تصمیم ناشران سودجو و نه حتی تسلیم Gamer هایی که مزاجشان دیگر نوآوری را هضم نمیکرد!

او BioShock را در جواب همه ی نامهربانی های این صنعت ساخت و باز هم موفق شد !

موفق شد تا سلیقه ی ساده شده ی ما را پس از سال ها دوری از دوران درخشان Looking glass ها تغییر دهد.

Icarus وعده داده شده ی Levine اینجاست!

Infinite نهایت Levine خواهد بود...

----------------------------

Infinite راوی انحطاط بشر از زاویه ای دیگر است.
آسمان های 1900 بستر وقوع همه چیز است.
بار دیگر لجام گسیختگی همیشگی انسان او را به ورطه ی نابودی خواهد کشاند.
و در این آسمان های منحط شمایید که برای نجات عشق خود منجر به تعیین همه چیز میشوید...

Last edited by a moderator:

persia_ahj

کاربر سایت
Feb 4, 2011
14
تغییر اصل بازی

دوستانی که بازی و تموم کردن: آیا هیچ دقت کردین که داستان بازی و تغییر دادن؟؟
اگه به اون چندتا تریلری که قبل از پخش بازی از گیم پلی بازی پخش شده بود دقت کنید متوجه منظور من می شوید که بازی که الان بازی کردین با اون بازی قرار بود پخش کنن حداقل تو روند بازیش تفاوت زیادی به چشم می خوره!!!!!!:(:(:(

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
یه سوال درباره لوتس ها :
این خواهر و برادر یکی بودن؟ چرا ؟ :-/
من یه سری عکس از بازی دیدم که تو بازی نبودن... مثل صحنه ای که طناب دار دور گردن الیزابت بود. یا صحنه ای که الیزابت کنار یه اسب مرده هست. اینها چرا حذف شدن از بازی؟:-/

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
یه سوال درباره لوتس ها :
این خواهر و برادر یکی بودن؟ چرا ؟ :-/
من یه سری عکس از بازی دیدم که تو بازی نبودن... مثل صحنه ای که طناب دار دور گردن الیزابت بود. یا صحنه ای که الیزابت کنار یه اسب مرده هست. اینها چرا حذف شدن از بازی؟:-/
خیلی از چیزا توی تریلرا بودن که حذف شدن
لابد صلاح دیدن که حذفش کنن دیگه:D
مثلا همین تفنگ Cabrine توی تریلرای بازی دوربین هم داشت ولی حذفش کردن

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,351
نام
Matthew
سلام دوستان... این مرحله ی آخر خیلی سخته ... تند تند از این گنده ها میآد :d

راهی نداره ... کشتنشون چطوری بهتر هست ؟ فکر کنم یه 30 دوری کشتم بازم اومدم، اخر خب تموم شد باختم :|

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin

راهی نداره ... کشتنشون چطوری بهتر هست ؟ فکر کنم یه 30 دوری کشتم بازم اومدم، اخر خب تموم شد باختم :|

اگه منظورت آخــرین مبارزه هست که باید از Songbird محافظت کنی، راهش اینه:
از جادو باید استفاده کنی و همــون گنده‌ها (!!!) رو با جادو Freez کنی و بهشون تیراندازی کنی، به محض این که جادو بی‌اثر شد دوباره با جادو Freezـشون کن و اجازه نده به Songbird شلیک کنن. اون خورده ریزه‌ها رو هم که راحت می‌شه کشت.
2 سری از دشمنان هم هستن که سمت چپ و راست کشتی و در طبقه‌ی دوم هستن، اونا هم خیلی به Songbird شلیک می‌کنن، از قلاب بالای سرت استفاده کنی و سریعاً به سمت چپ و راست کشتی برو و نابودشون کن.
3-4 سری واست دشمن میاد، همرو نابود کنی تموم می‌شه. سخت نیست، فقط باید سریع عمل کنی و تا می‌تونی از جادو استفاده کنی و اجازه ندی به Songbird شلیک کنن.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid

چند تا راه داره:

1. من خودم همش دور محوطه روی Skyline ها میگشتم و همه رو میزدم
اون تفنگ روبات واشنگتون رو بردار و با اون همشونو بکش و از Songbird هم برای کشتن اون رباتا و از بین بردن زپلین ها استفاده کن.
2. بپر بالا Skyline و برو اون بالا به الیزابت بگو Tear اسنایپ رو باز کنه و یک اسنایپ بردار همه رو باهاش بزن.

من خودم هزار تا راه تست کردم نتونستم تمومش کنم از آخر همون تفنگ گنده ـه که این رباتا دارن رو برداشتم و پریدم روی Skyline و همشونو با همون میزدم و از سانگ برد هم برا کشتن اون ربات گنده ها و انداختن زپلین ها استفاده میکردم که تموم شد.

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل

خوب اولندش استراتژی مهم ترین بخش تو این قسمته ...
بهترین استراتژی هم اینه که بیشتر از اون ویگوری که دشمنا رو یار خودت میکنه استفاده کنی ..
سعی کن فایر من رو در اختیار خودت بگیری چون ضربه های دمیج خیلی زیادی دارن .. اون رباتا که فکر کنم سر واشینگتون دارن رو هم با همین روش میتونی یار خودت کنی تا علاوه بر اینکه کار خودت رو راحت تر میکنند خودشون هم دمیج ببینند و از بین بردنشون راحت تر شه ...
مهم ترین کار هم محافظت از منبع انرژی سانگبرده و به موقع دستور دادن بهش برای نابودی کشتی ها ...

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
خوب اولندش استراتژی مهم ترین بخش تو این قسمته ...
بهترین استراتژی هم اینه که بیشتر از اون ویگوری که دشمنا رو یار خودت میکنه استفاده کنی ..
سعی کن فایر من رو در اختیار خودت بگیری چون ضربه های دمیج خیلی زیادی دارن .. اون رباتا که فکر کنم سر واشینگتون دارن رو هم با همین روش میتونی یار خودت کنی تا علاوه بر اینکه کار خودت رو راحت تر میکنند خودشون هم دمیج ببینند و از بین بردنشون راحت تر شه ...
مهم ترین کار هم محافظت از منبع انرژی سانگبرده و به موقع دستور دادن بهش برای نابودی کشتی ها ...

منم با همین روش رد کردم و کلاً جذابترین جادویی که خیلی ازش لذت بردم همین بود که دشمنا رو یار خودت میکرد ...

mohsenfff

کاربر سایت
Jan 25, 2006
242
نام
محسن

شما اصل قضیه رو درک نکردی . اون گنده ها از کشتی بزرگی میان که سفید رنگه باید اون کشتی رو با اون پرنده بکشی پایین . در مورد اون هایی هم که یه پرچم پشتشون وصله و قبلا مجسمه و چیزی بودند میتونی از اون جادو استفاده کنی که مثل "قلبه" و بندازیشون جون هم.

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
دوستان یه اسم داخل بازی پیدا کردم روی یه تابلو که نظرمو جلب کرد (طارق محمود) !!!!! شما میشناسینش؟:d

b4ld7tcewwhnd5d6g.jpg

آخرین ویرایش:

white_beard

کاربر سایت
Apr 3, 2011
119
منم الان بازی تمام کردم فعلا تو هنگم ولی در کل فوق العاده بود
الیزابت گفت که کامستاک باید به صورت ریشه ای ازبین ببریم ولی توی یکی از دنیاها اون بوکر قبل از اینکه کامستاک بشه میمیره
تو همش که نمیمیره، مگه تصمیم هایی که میگیرند توی همه دنیا یکیه؟

آخرین ویرایش:

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
این خواهر و برادر یکی بودن؟ چرا ؟
:-/

رزالیند لوتس بین دنیاها سفر میکنه و دنیایی رو پیدا میکنه که توش به جای اینکه زن باشه،مَرده!اینا تصمیم میگیرن همکاری کنن!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
یک سوال:

الان کامستاک به سربازاش دستور داده تا فقط False shepard یعنی Booker رو بگیرن دیگه؟ درسته؟ بخاطر همین هیچ وقت سربازا به الیزابت کاری ندارن!؟
خوب پس چرا اون قسمتی که میریم پیش Lady Comstock بعد اون فکر میکنه الیزابت بخاطر خیانت کامستاک به اون بوجود اومده و میخواد که بکشش پس چرا به ما حمله میکنه؟؟؟ چرا به الیزابت کاری نداره روحش؟

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
اینکه دشمنا با الیزابت کاری ندارن ربطی به داستان بازی نداره و به خاطر حفظ سرعت بالای مبارزاتـه. تازه اگرم کاری داشته باشن الیزابت میتونه از خودش مراقبت کنه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر