Bionic Commando

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
محمد آقا من که این بازیو هنوز بازی نکردم ولی یه چیزای عجیبی دربارش شنیدم...
مثلا توی لودینگ بازی کاربرد دکمه های کنترلر نشون داده میشه و این روند دقیقا تا پایان بازی تکرار میشه...
(یعنی خیلی آدم باید ...... باشه که تا آخرای بازی بره و کاربرد دکمه ها رو بلد نباشه!!!)
شنیدم که کنترل این بازی هم دارای باگ های زیادی هست،و پرش ها به شکل دقیقی معمولا انجام نمیشه...
در کل این بازی چیزی که انتظار میرفته از کار در نیومده...

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
در این حد؟!آشغال؟!
بابا پست های بچه ها رو که میخوندم نظرات اکثراً مثبت بود...
حالا به هر حال کاری که شده...

بازیش یه جورایی سلیقه ایه من خیلی باش حال کردم.البته مشکلاتی میروز اج مانندی داره و بعضی جاهاش اعصاب خوردکنه ولی در کل بازی خوبیه به نظرم.

سر این بازی کنسولم 3 چراغ شد:biggrin1:

ps lover

کاربر سایت
Dec 5, 2006
524
نام
امير
من تو غول اخر بازی موندم هر چی تیر بش میزنم خونش نمیره.همون ادم گندهه.من الن 94% گیر کردم.اگه کسی میدونه کمکم کنه.

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
باید جاخالی بدی تا زمانی که یک قدرتی میزنه بعد سریع بهش شلیک کنی و با چنگگت بگیری و یک لگد جانانه نثارش کنی :d

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
بازیش یه جورایی سلیقه ایه من خیلی باش حال کردم.البته مشکلاتی میروز اج مانندی داره و بعضی جاهاش اعصاب خوردکنه ولی در کل بازی خوبیه به نظرم.

سر این بازی کنسولم 3 چراغ شد:biggrin1:
من و تو چه تفاهمایی داریم:cheesygri سر یک روز کنسولمون خراب شد.....سر یک بازی هم خراب شد:biggrin1:
ولی به نظر من بازی قشنگی هست.....تنها چیزی که میره رو اعصابه...اگه بخوای از یک مکان توی بازی به یک مکان دیگه بری باید لودینگ 3-4 دقیقه ای انجام بده(ماشالله اینقدر هم محیط هاش کوچیکن که سریع میره برای لود)

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
محمد آقا من که این بازیو هنوز بازی نکردم ولی یه چیزای عجیبی دربارش شنیدم...
مثلا توی لودینگ بازی کاربرد دکمه های کنترلر نشون داده میشه و این روند دقیقا تا پایان بازی تکرار میشه...
(یعنی خیلی آدم باید ...... باشه که تا آخرای بازی بره و کاربرد دکمه ها رو بلد نباشه!!!)
شنیدم که کنترل این بازی هم دارای باگ های زیادی هست،و پرش ها به شکل دقیقی معمولا انجام نمیشه...
در کل این بازی چیزی که انتظار میرفته از کار در نیومده...
آره آرش راست میگی ... بازی تو بپر بپر کم میاره در سطح تیم ملی ... :biggrin1: اصلا بیخیالش شین ...
داستانش هم که دیگه ... :sick: در سطح کتاب داستان بچه ها . :sick:

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
من خیلی باهاش حال کردم و از جهاتی ازش بیشتر از proto حال کردم.( یه جورایی منطقی تر بود!) آخر بازی هم عالی تموم شد. من باگ خاصی ندیدم.فقط یه چیزی:

اسپنسر مرد؟!

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
من خیلی باهاش حال کردم و از جهاتی ازش بیشتر از proto حال کردم.( یه جورایی منطقی تر بود!) آخر بازی هم عالی تموم شد. من باگ خاصی ندیدم.فقط یه چیزی:

اسپنسر مرد؟!
خب آخه موضوع همینه برادر!!باید ببینیم به فرض محال که قسمت دوم این بازی اومد چه اتفاقی برای اسپنسر افتاده...

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
خوب شاید قسمت 2 یه شخصیت جدید داشته باشه، به نظرم آخرش باحال تموم شد. بازی هایی که قهرمان آخرشون بمیره زیاد نیستن!

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
دوست عزيز شما از كجا ميدوني كه اسپنسر آخرش مرد؟؟
شايد زنده مونده باشه!! اصلا بازي رو جايي تمومش كردن كه معلوم ميشد زتده ميمونه يا نه!!

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
خوبه یه دو تا سایت هست که به بازی ها ، چه عادلانه و چه ناعادلانه ، نمره میدن و دوستان هم پشت سرش شروع میکنن به تعریف کردن یا زدن تو سر بازی .

از نظر داستان باید بگم که برای این سبک عالی نبود ولی خوب بود . گرافیک بازی هم اگه بهترین بازی تابستان نباشه ، یکی از بهترین هاست و از محیط گرفته تا کاراکتر ها در بهترین حد ممکن قرار داره .
اما در مورد گیم پلی : فکزر نکنم کسی از آویزون شدن به اشیا یا پریدن اینور و اونور بدش بیاد ؟؟؟ در ضمن این بازی به هیچ عنوان از Spider-Man تقلید نکرده چون اگه نیسخه ی NES بازی رو بازی کرده باشین تازه برعکس این قضیه رو متوجه میشین .
شاید تنها ایراد بازی هوش مصنوعی دشمنان هست که اون هم قابل تحمل هست .

پس خواهش می کنم تفکر مستقل داشته باشید و تا دو سه تا سایت که به یه بازی نمره بد دادن شروع به ایراد های بی خودی گرفتن نکنید .

متاسفانه این بازی به سرنوشت عناوینی مثل Afro Samurai یا ShellShock Nam 67 دچار شد و این نمرات اصلا در حق این بازی نبود .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر