BF3 | XBL

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
لول 20 به بالا شدی وقتی دیگه نتونستی ولش کنی نمیگی بدک نیست...میگی عالیه.من هم اهوازیم =;کجای اهواز زندگی میکنی؟​

هیچی Hardcore SD خودمون نمیشه
من کیانپارسم

almasi arsalan

کاربر سایت
Dec 4, 2011
272
هیچی Hardcore SD خودمون نمیشه
من کیانپارسم

منظورت از SD همون search & destory؟؟؟؟؟؟؟؟اينكه واقعا مسخره ترين مد كال آف......(نميدونم چرا اينقدر طرفدار داره)

دوستان من تصميم گرفتم بعد از 5 سال كال آف بازي كردن بيام بتل ولي نميدونم يكي ميگه خوبه يكي ميگه بده.......:-/

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
منظورت از SD همون search & destory؟؟؟؟؟؟؟؟اينكه واقعا مسخره ترين مد كال آف......(نميدونم چرا اينقدر طرفدار داره)

دوستان من تصميم گرفتم بعد از 5 سال كال آف بازي كردن بيام بتل ولي نميدونم يكي ميگه خوبه يكي ميگه بده.......:-/
تجربت بیشتر بشه علاقه مند میشی;)
بتل 3 هم بدک نیست.

pedrambarani

کاربر سایت
Sep 27, 2011
90

باید خوشت بیاد تا بازیش کنی. من فکر میکردم هرکی باتل رو بازی کنه دیگه نگاه هم به کالاف نمیکنه الان فهمیدم... نه! خیلی طرفدار داره. چندتا ویدئو تو چنتا جا نگاه کن ببین این سبکی خوشت میاد بعد اگر خوشت اومد بخرش.از نظر من خیلی قشنگه ارزش گرفتن پریمیومش هم داره که همین الان هم بری بگیری.

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
سلام خدمت دوستان و بر رو بچه های بتل باز :

لطفا منو راهنمایی کنید : منم میخوام انلاین بازی کنم ، پست های اول تایپیک رو هم خوندم اما به نکاتی اشاره نشده بود که برام سوال پیش اومد :

1- من اصلا به لایو وصل نشدم ( خیلی وقته ) . برای بازی انلاین باید مثلا بتل 3 باید کارت گلد بخرم ؟ به چه مقدار ؟ و از کجا ؟
2- ایا نیازی به پوینت هم هست ؟ پوینت همون کارت گلد هست یا جدااز اونه ؟
3- میزان حجم دانلود مورد نیاز برای شروع بازی ؟
4- از نظر امنیتی باید از چه نوع دیسک هایی استفاده کرد ؟ ( باید Burner Max ) بخرم ؟
5- حداقل و حداکثر پینگی که بشه باهاش راحت بازی کرد چه قدره ؟
6- امکان بن شدن هست یا خیر ؟
7- سرعت اینترنت مهمه یا نه ؟
8- چه ساعت های از روز راحت میشه بازی کرد ؟ تو ساعت رایگان شب هم میشه بازی کرد ؟
9- با همه دنیا میشه بازی کرد یا فقط با ایرانی ها میشه ؟ امکان ساخت سرور مخصوص بچه های ایرانی هم وجود داره یا نه ؟
10- دانلود های حجیم بازی در صورت قطع شدن امکان ادامه دانلود رو دارن ؟

اگه چیز دیگه ای مونده خودتون بگید .

دوستان لطفا یه راهنمایی کنید ببینیم ما هم میتونیم به جمه شما بپیوندیم یا نه :d

pedrambarani

کاربر سایت
Sep 27, 2011
90
سلام خدمت دوستان و بر رو بچه های بتل باز :

لطفا منو راهنمایی کنید : منم میخوام انلاین بازی کنم ، پست های اول تایپیک رو هم خوندم اما به نکاتی اشاره نشده بود که برام سوال پیش اومد :

1- من اصلا به لایو وصل نشدم ( خیلی وقته ) . برای بازی انلاین باید مثلا بتل 3 باید کارت گلد بخرم ؟ به چه مقدار ؟ و از کجا ؟
2- ایا نیازی به پوینت هم هست ؟ پوینت همون کارت گلد هست یا جدااز اونه ؟
3- میزان حجم دانلود مورد نیاز برای شروع بازی ؟
4- از نظر امنیتی باید از چه نوع دیسک هایی استفاده کرد ؟ ( باید Burner Max ) بخرم ؟
5- حداقل و حداکثر پینگی که بشه باهاش راحت بازی کرد چه قدره ؟
6- امکان بن شدن هست یا خیر ؟
7- سرعت اینترنت مهمه یا نه ؟
8- چه ساعت های از روز راحت میشه بازی کرد ؟ تو ساعت رایگان شب هم میشه بازی کرد ؟
9- با همه دنیا میشه بازی کرد یا فقط با ایرانی ها میشه ؟ امکان ساخت سرور مخصوص بچه های ایرانی هم وجود داره یا نه ؟
10- دانلود های حجیم بازی در صورت قطع شدن امکان ادامه دانلود رو دارن ؟

اگه چیز دیگه ای مونده خودتون بگید .

دوستان لطفا یه راهنمایی کنید ببینیم ما هم میتونیم به جمه شما بپیوندیم یا نه :d
1-بله.هرچقدر که خواستی یک ماه تا یک سال.از سایت های معتبر.
2-بله.نه جدا از اون هست اون هم تو همون سایت هایی که کارت گلد میفروشند پوینت هم میفروشند.800 پوینت نیاز داری تا آنلاین پس رو بگیری dlc هاش دیگه میل خودتون هست.
3- شروع بازی یه تیتل آپدیت هست 201 مگابایت هست اگر خواستید که سرور ها بیشتر بشند و با پینگتون بهتر بازی کنید 1.44 گیگ باید دانلود کنید.
4-من که برنر مکس بازی نمیکنم خودم. ولی برای امنیت بیشتر اگر میتونید همون برنر مکس تهیه کنید بهتره.
5- حد اقل که نداره ولی تا پینگ سیصدو خودهی خوبه میتونید بازی کنید.
6-من که از اون موقعی که وصل شدم به ایکس باکس لایو غیر برنر مکس کار کردم تا حالا بن نشدم بازی هم چیزی نداره که بنت کنه اگر کنه هر بازی باشه فرقی نمیکنه ولی خیلی وقته مایکروسافت به غیر از کسانی که هیلو رو زود تر از موعد مقرر بازی کرددند هیچ کس رو بن نکرده.
7-پینگ مهمه. نه ممکنه یکی سرعتش به 20 هم نرسه ولی پینکش 200 باشه ربطی به اون نداره میتونی بری به سایت speedtest.net و ببینی که پینگت چطور هست؟
8- شب ما و عصر ما خیلی سرور ها زیاد میشند اینترنت رایگان هم اگر اون موقع پینگت خوب باشه آره اتفاقا اون موقع خیلی سرور ها زیاد میشند.
9-آره ولی خود بازی بهترین و نزدیک ترین سرور رو واست انتخاب میکنه اگر اون آپدیت 1.44 هم دانلود کنی میتونی از تو server browser منطقه ای که میخوای بزاری تا برات سرور هایی رو بیاره مثل کانتر اگر بازی کرده باشید.نه باید اون هم ازEA بخری 1 روزه 30 روزه 60 روزه و 90 روزه داره که قیمت هاشون فرق داره میتونید بخرید و با ایرانی ها بازی کرد و مثل کالاف نیست که نیمساعت طول بکشه تا یه سرور پیدا کنه.
10-بله.

نمیدونمفکر نکنم.

انشاا.. که بپیوندید.

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
1-بله.هرچقدر که خواستی یک ماه تا یک سال.از سایت های معتبر.
2-بله.نه جدا از اون هست اون هم تو همون سایت هایی که کارت گلد میفروشند پوینت هم میفروشند.800 پوینت نیاز داری تا آنلاین پس رو بگیری dlc هاش دیگه میل خودتون هست.
3- شروع بازی یه تیتل آپدیت هست 201 مگابایت هست اگر خواستید که سرور ها بیشتر بشند و با پینگتون بهتر بازی کنید 1.44 گیگ باید دانلود کنید.
4-من که برنر مکس بازی نمیکنم خودم. ولی برای امنیت بیشتر اگر میتونید همون برنر مکس تهیه کنید بهتره.
5- حد اقل که نداره ولی تا پینگ سیصدو خودهی خوبه میتونید بازی کنید.
6-من که از اون موقعی که وصل شدم به ایکس باکس لایو غیر برنر مکس کار کردم تا حالا بن نشدم بازی هم چیزی نداره که بنت کنه اگر کنه هر بازی باشه فرقی نمیکنه ولی خیلی وقته مایکروسافت به غیر از کسانی که هیلو رو زود تر از موعد مقرر بازی کرددند هیچ کس رو بن نکرده.
7-پینگ مهمه. نه ممکنه یکی سرعتش به 20 هم نرسه ولی پینکش 200 باشه ربطی به اون نداره میتونی بری به سایت speedtest.net و ببینی که پینگت چطور هست؟
8- شب ما و عصر ما خیلی سرور ها زیاد میشند اینترنت رایگان هم اگر اون موقع پینگت خوب باشه آره اتفاقا اون موقع خیلی سرور ها زیاد میشند.
9-آره ولی خود بازی بهترین و نزدیک ترین سرور رو واست انتخاب میکنه اگر اون آپدیت 1.44 هم دانلود کنی میتونی از تو server browser منطقه ای که میخوای بزاری تا برات سرور هایی رو بیاره مثل کانتر اگر بازی کرده باشید.نه باید اون هم ازEA بخری 1 روزه 30 روزه 60 روزه و 90 روزه داره که قیمت هاشون فرق داره میتونید بخرید و با ایرانی ها بازی کرد و مثل کالاف نیست که نیمساعت طول بکشه تا یه سرور پیدا کنه.
10-بله.

نمیدونمفکر نکنم.

انشاا.. که بپیوندید.

11- این انلاین پس همون کد اورجینال بازیه ؟ از کجا باید تهیه کرد ؟ هیچ سایتی پیدا نمیکنم .
12- برای ساخت سرور برای ایران باید با چه قیمتی از Ea بخریم ؟ چی باید بخریم ؟
13- باپینگ 400 میشه بدون لگ بازی کرد ؟ برای کاهش پینک راهی هست به نظرت ؟
15- بعد از انلاین شدن ، از کجا میشه فهمید بچه های ایران تو کدوم سرور هستن ؟ ( یعنی طوری باشه که همیشه با یه عده مثلا 3 یا 40 نفره بازی کنی )

pedrambarani

کاربر سایت
Sep 27, 2011
90
11- این انلاین پس همون کد اورجینال بازیه ؟ از کجا باید تهیه کرد ؟ هیچ سایتی پیدا نمیکنم .
12- برای ساخت سرور برای ایران باید با چه قیمتی از Ea بخریم ؟ چی باید بخریم ؟
13- باپینگ 400 میشه بدون لگ بازی کرد ؟ برای کاهش پینک راهی هست به نظرت ؟
15- بعد از انلاین شدن ، از کجا میشه فهمید بچه های ایران تو کدوم سرور هستن ؟ ( یعنی طوری باشه که همیشه با یه عده مثلا 3 یا 40 نفره بازی کنی )

چه سوال های سختی#:-s
11-تقریبا یه چیزی تو همین مایه ها ولی برای ایکس باکس معمولا هم برای بازی هایی هست که سرور های اختصاصی دارند.سایت هم واستون پ.خ میفرستم جایی که خودم گرفتم میشم بگیرید.
12-باید با همون پوینت که پول داخل شبکه ی ایکس باکس لایو محسوب میشه میتونید از خودش یک host بگیرید و هر طوری که میخواید این سرور رو رهبری کنید و شما adminمیشید.منخودم نگرفتم بدونم چطوری هست ولی میدونم همینطوری هست :d
13- پینگت هم تو زمان های متفاوت تست کن شاید بهتر بشه ولی فکر کنم با 400 لگ داره ولی حالا من با لگ بازی میکنم بعضی وقت ها تو مد team death match از سوم پایین تر نمیشه رتبه من ولی با 400 یکم لگ شاید هم دوکم لگ داشته باشه.
14یا همون 15-دیگه کسانی که تو ایران به طور دائم زیاد نیست مثل کالاف همه بشینند بازیش کنند که خیلی زیاد بشیم ولی خوب میتونید تو xbl دوسانی که بازی میکنند رو ادد کنی و واسشون دعوت نامه بفرستی که باهم بازی کنند.

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
راستی شماها از کدوم مد بیشتر خوشتون میاد؟ البته من چون دی ال سی ها رو ندارم خیلی از مد ها رو هم بازی نکردم ولی خودم که عاشق مد راش هستم واقعا دیوونشم خیلی هیجان داره مخصوصا وقتی دو تیم از نظر قدرت متعادل هستند! شما چی؟

پ.ن:از BF به COD رفتن و بالعکس چقدر سخته چند وقت پیش می خواستم تو MW3 یه بابای رو نایف کنم سمتکس(استیکی) یا هر چی که اسمشه بهش زدم با هم شهید شدیم:d

pedrambarani

کاربر سایت
Sep 27, 2011
90
راستی شماها از کدوم مد بیشتر خوشتون میاد؟ البته من چون دی ال سی ها رو ندارم خیلی از مد ها رو هم بازی نکردم ولی خودم که عاشق مد راش هستم واقعا دیوونشم خیلی هیجان داره مخصوصا وقتی دو تیم از نظر قدرت متعادل هستند! شما چی؟

پ.ن:از BF به COD رفتن و بالعکس چقدر سخته چند وقت پیش می خواستم تو MW3 یه بابای رو نایف کنم سمتکس(استیکی) یا هر چی که اسمشه بهش زدم با هم شهید شدیم:d
من از پرچم گیری و تیم دیت متچ خوشم میاد راش هم بعضی وقتا بازی میکنم.

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
سلام دوستان من 1بار به یکی از بچه های بازیسنتر اعتماد کردم واکانتمو به همراهه 800پوینت بهش دادم که واسم انلایم پس بتلو بخره که متاسفانه. . . حالا دوباره میخوام پوینت بخرم واسه بتل راهی نیست بدون. . . شکن انلاینشو بخرم؟و اینکه یکی دقیق بیاد بگه بدون خرید dlcها چند تا مپ قابل استفاده هست؟و تو این مپ ها میشه از هواپیما استفاده کرد؟ممنون

pedrambarani

کاربر سایت
Sep 27, 2011
90
بدون شیلتر شکن که فکر نکنم راهی باشه ولی بازی 9-10 تا مپ داره که یه 6-7تاشون توشون ماشین.هواپیما.قایق.تانک.نفر بر وخیلی چیز دیگه توشون هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر