BF3 | XBL

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
تو کلوز کوارترز نمیشه مد CQ رو بازی کرد؟
کلا مپ بزرگ داره که بشه جت و تانک سوار شد؟؟؟
دوستانی که همه ی DLC هارو دارن لطفا یه توضیحی در موردشون بدن...:d
من back to karkand (فکر کنم اسمش همین بود!)رو داشتم کلا تو سروراش مرغ پر نمیزد کلا با خریدش متوجه شدم پولم رو ریختم تو جوب آب!
به هر حال خرید دی ال سی این بازی به نظر من یکی کار بسیار اشتباهیه!حالا خودتون میدونید!
بهترین تفنگ بازی هم famas تو همون back to karkand هست!

pedrambarani

کاربر سایت
Sep 27, 2011
90
من back to karkand (فکر کنم اسمش همین بود!)رو داشتم کلا تو سروراش مرغ پر نمیزد کلا با خریدش متوجه شدم پولم رو ریختم تو جوب آب!
به هر حال خرید دی ال سی این بازی به نظر من یکی کار بسیار اشتباهیه!حالا خودتون میدونید!
بهترین تفنگ بازی هم famas تو همون back to karkand هست!
اتفاقا تو بتل wake island و gulf of oman بسیار طرفدار دارند.شما برو تو server browser بعد ***** تون رو درست کنید ومپ های این dlc روانتخاب کنید و بزنید ببینید چند نفر بازی میکنند.من هر وقت نگاه میکنم از مپ های بدون نیاز به dlc بیشتر توش آدم هست بعدش اسلحه های خوبی هم داره مثل MP5 که من خیلی دوست داشتم که داشته باشمش.:((

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
مرغ پر نمیزد اون موقع حداقل!
فکر نکنم اینطوری باشه!یه آپدیت یک گیگ میخواد فعلا بازی هر وقتت حجم داشتم یه تستی دوباره میزنم ببینم چی میشه!

snakeVssam

کاربر سایت
Jul 10, 2008
307
نام
حسین
دوستان من نمیتونم آنلاین pass رو بخرم حتی با pc share کسی هست کمک کنه بهم ممنون میشم .خواهشن کمک کنین

یعنی کسی نیست این آنلاین pass رو واسه ما بگیره . الان یه هفتس معتلم به خدا . 800 پوینتشم دارما . premium رو هم گرفتم داره الکی خاک میخوره .
خواهشن کمک کنین

آخرین ویرایش:

pedrambarani

کاربر سایت
Sep 27, 2011
90
یک سوال خیلی تخصصی:من جدیدا نمیدونم مشکل از چی هست ولی پینگم چهار خط هم باشه بعد از چند دقیقه یا از همون اول بازی اصلا پینگم خوب نیست و حتی اون علامت چک نت ورک رو میاره که دیگه اصلا نمیتونم بازی کنم ولی بعد هم که میرم میبینم اطلاعات سرور رو باز هم پینگم 4 تاست ولی گیر کرده کسی میدونه مشکل از چیه؟

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
یک سوال خیلی تخصصی:من جدیدا نمیدونم مشکل از چی هست ولی پینگم چهار خط هم باشه بعد از چند دقیقه یا از همون اول بازی اصلا پینگم خوب نیست و حتی اون علامت چک نت ورک رو میاره که دیگه اصلا نمیتونم بازی کنم ولی بعد هم که میرم میبینم اطلاعات سرور رو باز هم پینگم 4 تاست ولی گیر کرده کسی میدونه مشکل از چیه؟
روی حالت Bridge بذار درست میشه! اگه منظورت از اون علامت چک نت ورک همون علامت نارنجی رنگ مثلثی شکل ست ! این مشکل بخاطر کم اوردن اینترنته! وقتی بازی میکنی نباید کسی دیگه ای از نتت استفاده کنه...

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
617
نام
احمد رضا
,سلام . منظورتون از اینکه روی حالت bridge بزارید چیه ؟ یکم بیشتر دربارش بگید .ممنون.

یه سوال دیگه بازی bf3 برنر رو از کجا میشه تهیه کرد یا دانلود؟

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
,سلام . منظورتون از اینکه روی حالت bridge بزارید چیه ؟ یکم بیشتر دربارش بگید .ممنون.

یه سوال دیگه بازی bf3 برنر رو از کجا میشه تهیه کرد یا دانلود؟
حالت Bridge برمیگرده به تنظیمات مودم که می تونی از تایپیک مربوطه راهنمایی بگیری، بازی برنر مکس رو هم راستش خبر ندارم ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر