BF3 | XBL

pedrambarani

کاربر سایت
Sep 27, 2011
90
در این حالت هست و هیچ احد و ناسی ازش استفاده نمیکنه ولی باز این مشکل رو دارم سرعت اینتر نت هم تست میکنم از 200 گیلو بایت بر ثانیه کم تر نمیشه ولی باز این مشکل رو دارم قبلا اینطور نبود.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
یادم نیست یا حدود 8 گیگ بود :D یا 5 گیگ :D تو پی اس 3 که اینجوریه !
2 گیگ آپدیت بازیه - 1.5 گیگم هر مپ ( دیگه خودت حساب کن :D * )

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
دوستان جایی پیدا نکردم این سوال بپرسم ولی اگه بخوام پرمیوم بتل بشم کلا چقدر باید مپ و اینا......... دانلود کنم؟؟؟؟؟؟؟
کلا چیزی حدود 10 یا 12 گیگ! از کسی بگیری بهتر چون با این وضعیت اینترنت ما اگه بخوای دانلود کنی پیر میشی;)

بعد با پرمیوم این DLC آخری یعنی END GAME هم هست؟؟؟؟؟؟؟
بله ! کلا پریمیوم تمام مپ پک ها رو داره ...

almasi arsalan

کاربر سایت
Dec 4, 2011
272
کلا چیزی حدود 10 یا 12 گیگ! از کسی بگیری بهتر چون با این وضعیت اینترنت ما اگه بخوای دانلود کنی پیر میشی
;)

یعنی میشه از یکی بچه ها مپ و اینا رو بگیرم تو سی دی چیزی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
یعنی میشه از یکی بچه ها مپ و اینا رو بگیرم تو سی دی چیزی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آره اما باید اون روی فلش بریزه و بعد با برنامه USB Xtaf فقط فایل های بتفیلد رو جدا کنه و بعد روی DVD یا فلشی که برای شما قرار بفرسته بریزه! بعد شما هم با همین برنامه باید فایل هایی که دارید رو توی فلش بریزید و استفاده کنید. به همین سادگی...

---------- نوشته در 12:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:52 PM ارسال شده بود ----------

تریلر آخرین DLC بازی بتفیلد 3 !
Battlefield 3: End Game Capture the Flag Gameplay Premiere - YouTube
حتما ببینید! کال آو Capture the flag داره! بتفیلد هم داره!!!

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
عکس آخرین DLC بازی! پرم ریخت! یه هواپیما به اسم Drop ship هست که IFV و بچه های تیم رو ظاهرا از اون بالا میندازه پایینb-)

91

pedrambarani

کاربر سایت
Sep 27, 2011
90
عکس آخرین DLC بازی! پرم ریخت! یه هواپیما به اسم Drop ship هست که IFV و بچه های تیم رو ظاهرا از اون بالا میندازه پایینb-)

91

خوش بحال شما ما که با این اقتصاد که الان حاکمه ما دست به هیچ چیز نمیتونیم بزنیم.فکر کنم باید 200 تومان بدیم برای یک بازی در صورتی که تا 6 ماه پیش 90 هزار تومان بیشتر نبود :(

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
617
نام
احمد رضا
سلام خسته نباشید . من dlc after match رو دانلود کردم و کامل شد ولی حالا تو قسمت مالتی پلیر هیچ map جدید یا ماد جدیدی اضافه نشده . مشکل از کجاست ؟ ممنون

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
سلام خسته نباشید . من dlc after match رو دانلود کردم و کامل شد ولی حالا تو قسمت مالتی پلیر هیچ map جدید یا ماد جدیدی اضافه نشده . مشکل از کجاست ؟ ممنون
شما باید آخرین آپدیت پچ بازی رو هم دانلود کنید. Multiplayer 6

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
اگه این
Multiplayer 6 رو دانلود کنم قبلی ها رو نمیخواد دان کنم بعد اگه آپدیت نکنم چه فرقی میکنه؟؟؟

6 رو دانلود کنی دیگه قبلی ها رو لازم نیست دانلود کنی.اگه آپدیت نکنی ممکنه تو Join شدن به سرور های بازی با مشکل مواجه بشی یا اصلاً نتونی join بشی.برای استفاده از DLC ها هم حتماً باید آخرین آپدیت رو دانلود کنی.ممکنه مشکلات دیگه ای هم برات پیش بیاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر