BF3 | XBL

ahmes

کاربر سایت
Dec 17, 2008
56
خون ؟؟ منظورت عوض شدن آواتار های بازیه؟ تو DLC Aftermath آواتارها تغییر میکنن...

اسم این 2گیگ آپدیت رو بخون ببین چیه، بعد برو داخل هاردت ببین اصلا دانلود شده اگه شده که اون یه چیز دیگه ست، هر آپدیتی یه اسمی داره، اسم ها رو بخونی اشتباه دانلود نمی کنی...

یه نوار هست بالا سرشون که موفعی که بهشون تیر میزنی کم میشه ! حکم خونشون رو داره ! این چجوری به دست میاد ؟ آخه ما تا یک تیر میخوریم میبازیم !!! مال بقیه کل خشابو خالی میکنی روش بازم هیچی !

mostafahi67

کاربر سایت
Jun 20, 2012
112
سلام.اقا شرمنده سوالم رو اینجا مطرح میکنم گلاب به روتون برای اجرای کامل بازی کلا چقدر باید پچ و دی ال سی دانلود کنیم و ایا میشه به غیر از دستگاه جور دیگه ای دانلود کرد؟اخه برای من 200 مگ 4.5 ساعت طول میکشه دیگه وای به حال روزی که بخواد یکی دو گیگ بشه و اینکه ایا سروراش مثل کال خوبه و در اخر هم اینکه یکی از دوستام میگفت با 800 پوینت هم کارت را نمیافته و باید بیشتر پوینت داشته باشی ایا تایید می فرمایید.ممنون

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
یکی که سرعت اینترنتش شاخه بیاد بوسیله ی هوریزون این اپدیتای چند گیگی رو اکسترکت کنه بعد تو یه سرور اپلود کنه ما هم فیض ببریم

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
آره دانلود میشه ولی وقتی میرم تو هارد انگار ناقص دانلود شده باشه با علامت تعجب زرد مشخص میشه.الان برای بار سوم دارم دانلود میکنم اسماشونم میخونم سه تاشون مثل هم بودن
وقتی که علامت زرد میزنه یعنی اینکه کامل دانلود نشده، احتمالا کنسل میکنی. بذار کامل دانلود شه و اصلا دست به دانلود نزن...

یه نوار هست بالا سرشون که موفعی که بهشون تیر میزنی کم میشه ! حکم خونشون رو داره ! این چجوری به دست میاد ؟ آخه ما تا یک تیر میخوریم میبازیم !!! مال بقیه کل خشابو خالی میکنی روش بازم هیچی !
آها الان متوجه شدم، این بخاطر اینترنت داغون ما ایرانی هاست. اگه 3خط و 2 خط به پایین باشی همینجوریه واست اما اگه 4خط بشی تقریبا برابر میشه بازی خیلی راحت تر بازی میکنی. پینگتو به 8.8.8.8 بگیر ببین چنده ...

سلام.اقا شرمنده سوالم رو اینجا مطرح میکنم گلاب به روتون برای اجرای کامل بازی کلا چقدر باید پچ و دی ال سی دانلود کنیم و ایا میشه به غیر از دستگاه جور دیگه ای دانلود کرد؟اخه برای من 200 مگ 4.5 ساعت طول میکشه دیگه وای به حال روزی که بخواد یکی دو گیگ بشه و اینکه ایا سروراش مثل کال خوبه و در اخر هم اینکه یکی از دوستام میگفت با 800 پوینت هم کارت را نمیافته و باید بیشتر پوینت داشته باشی ایا تایید می فرمایید.ممنون
چیزی حدود 4 گیگ باید دانلود کنید.
در مورد پوینت هم باید بگم که بر خلاف نظر دوست شما با همون 800پوینت کار شما راه میوفته ...

pedrambarani

کاربر سایت
Sep 27, 2011
90
یکی که سرعت اینترنتش شاخه بیاد بوسیله ی هوریزون این اپدیتای چند گیگی رو اکسترکت کنه بعد تو یه سرور اپلود کنه ما هم فیض ببریم

فکر نکنم اصلا بشه. چون من واسه دوستم پچ بافت رو ریختم تو usb نتونست رو کنسولش بیاره شاید روش داشته باشه ولی اگر واقعا بشه, همچین کاری تو نت بگردی میتونی پیدا کنی.

---------- نوشته در 10:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:38 PM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 10:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:46 PM ارسال شده بود ----------

چیزی حدود 4 گیگ باید دانلود کنید.
در مورد پوینت هم باید بگم که بر خلاف نظر دوست شما با همون 800پوینت کار شما راه میوفته ...[/QUOTE]

نه داداش همون آخرین مولتی پلیر آپدیت رو اگر بخواد دانلود کنه که 1.44گیگ هست و اون آپدیت 200مگابایتی رو هم دو گیگ نمیشه.غیر از اینها مگر دیگه چی هست؟

آخرین ویرایش:

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
سلام
یه توضیح کلی در مورد نحوه بازی کردن این بازی بدم
1-وقتی برای اولین بار با این بازی به لایو وصل میشید یه آپدیت 200 مگی اجباری هست که حتما باید انجام بدید وگرنه نمی تونید بازی کنید و بعید میدونم جایی تو اینترنت پیداش کنید ولی اگه خواستید سرچ کنید بزنید
last title update for bf3 xbox360
2- برای بازی کردن ختما اکانت ایکس باکس باید گلد باشه و یه آنلاین پس هم داشته باشید(قیمت 800 پوینت)
3- برای بازی کردن حتما نیاز نیست که آپدیتهای پیشنهادی رو دانلود کنید ولی با مشکلاتی از قبیل انواع باگها , جوین نشدن به کسانی که آپدیت کردن, وجود بازیکنان چیتر و نبود سرور براوزر مواجه میشید
مزایا نوب کوشون ,جمعیت زیاد
اگه آپدیت می کنید آپدیت 4 رو انجام بدید خیلی از مشکلات حل میشه ولی یکم خلوت میشه
4-اگه می خواید DLC ها رو بازی کنید باید آپدیت مربوط به هرکدوم رو انجام بدید قیمت هر دی ال سی 1200 پوینت
5- میتونید با 4000 پوینت پرمیوم بشید و همه دی ال سی ها رو یک جا داشته باشید

ahmes

کاربر سایت
Dec 17, 2008
56
رنک فعلی :D

r38.png

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
Amirkms -منم فردا میام تا حالا زیاد بازی نکردم -ولی پینگ بالای 260 باشه اصلا به ea server وصل نمیشه خیلی مسخره هست!

pedrambarani

کاربر سایت
Sep 27, 2011
90
Amirkms -منم فردا میام تا حالا زیاد بازی نکردم -ولی پینگ بالای 260 باشه اصلا به ea server وصل نمیشه خیلی مسخره هست!

اشتباه میکنی من بعضی وقت ها پینگم یک خط هست یک صفحه هم باز نمیشه ولی باتل میتونم بازی کنم هر چند خیلی بد ولی بالاخره بازی کنم.شاید شما آپدیت هارو دانلود نکرده باشید!؟

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
اشتباه میکنی من بعضی وقت ها پینگم یک خط هست یک صفحه هم باز نمیشه ولی باتل میتونم بازی کنم هر چند خیلی بد ولی بالاخره بازی کنم.شاید شما آپدیت هارو دانلود نکرده باشید!؟
من فقط اپدیت 200 مگی رو دان کردم ولی وقتی پینگ 270 هست وصل میشه تو Server browser سرور نشون نمیده هیچی بعد فوری not avaible میده

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
تو بتل لاگ اگه برید کلا دو تا کلن درست و حسابی ایرانی هستن که هر دوشونم واقعا شاخن و فکر نکنم به غیر از این 2 تا کلن دیگه ای روی X360 باشه. اگه به پیج کلن ها برید میتونید گیمر تگ همرو ببینید.

یکیش که کلن ایمان اینا هست که صفحه قبل گفت: O4A ] One 4 All ]
یکی هم : 4SaKeN5 یا 4K5

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر