BF3 | XBL

** MHN **

کاربر سایت
Mar 19, 2013
365
دلم برات کباب شد:d
آدرس و کد پستیت رو برام پخ کن رو دی وی دی برات می فرستم 7 تومن رو هم بزار تو جیبت:-*
نه نمیخوام کسی ضرر کنه!
من فقط آپدیت 6 رو ندارم!حالا ببینم چی میشه اگه دیدم کسی اپلود کرد که چه بهتر!
اگه نه هم پر رو پر رو ازت میگیرم!
دوشواری که نداریم!;)

Naruto2012

کاربر سایت
Jul 7, 2012
245
نام
محمد
مثل اینکه میگن دیگه برای BF4 آنلاین پس نمیخواد راسته؟؟
ببخشیدا تو این تاپیک نوشتم ..تاپیک مربوطه رو پیدا نکردم.

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
مثل اینکه میگن دیگه برای BF4 آنلاین پس نمیخواد راسته؟؟
ببخشیدا تو این تاپیک نوشتم ..تاپیک مربوطه رو پیدا نکردم.

کل بازی های EA که میان در آینده دیگه انلاین پس نیازی ندارن از جمله همین بازی ، فیفا 14 و بقیه.

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
دوستان میدونم اینجا جاش نیست اما نمیدونستم کجا بپرسم من الان با کنسول بتل رو آپدیت کردم آپدیت 2 گیگی ... چطور میتونم بدمش به دوستم ؟ چون نه میشه Move کرد نه کپی ...

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
اقا کسی سایتی میشناسه این بازی رو با رایت برنر مکس و lt3 بروشه به چند سایت گفتم گفت این بازی چون ممنوعه نمیفروشه:|

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
اقا کسی سایتی میشناسه این بازی رو با رایت برنر مکس و lt3 بروشه به چند سایت گفتم گفت این بازی چون ممنوعه نمیفروشه:|
من خودم از توپ خونه ال تی 3 شو خریدم ولی برنر مکسش گیرم نیومد.بعید میدونم انلاین بتونی بخریش.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
دوستان میدونم اینجا جاش نیست اما نمیدونستم کجا بپرسم من الان با کنسول بتل رو آپدیت کردم آپدیت 2 گیگی ... چطور میتونم بدمش به دوستم ؟ چون نه میشه Move کرد نه کپی ...
اگه نمیشه موو کرد یه راهی هست اول hdd رو بردار بعد با فلش برو تو اون بازی مورد نظر و اپدیت رو فلش ریخته میشه(در غیر این صورت ریخته میشه رو hdd)

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
پس از سال هاي بسيار سرانجام دانلود تموم شد!

خب يك عدد همراه براي co-op ميخوام! :d

آخرین ویرایش:

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
دوستان 1 سوال این بتل فیلد 4 که بیاد ما اگه پریمیوم بشیم بعد تو نصل بعدیشم باید چیزی بپردازیم واسه پریمیوم شدن یا همین واسه همین نصلو نصل بعد کافیه

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
بعد از 750 ساعت بازی منم بالاخره به باشگاه صدتایی ها ملحق شدم:d :>
ss100.png

Progression - Sir MK 1981 - Battlelog / Battlefield 3
بهترین همراهام هم
M16
m16a4.png

M4
m4a1.png

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
بعد از کلی بدبختی و دهن صاف شدن:d یه سایت فروش بازی رو راضی کردم بهم بده اگه خدا بخاد جور میشه
البته همچین ارزون تموم نشد به طرف گفتم یه دیسک 7 تومنی برنر مکسو حاظرم 40 تومن پاش بدم:| طرفم شخصا ایمیل زده بهش بزنگم:|ببین باسه یه بازی چقد باید جون بکنیم:d

اقا چند تا سوال داشتم شاید تکراری باشه
1- این بازی جز یه اپدیت 200 مگی که دوستان گفتن جز اون اپدیت و چیز دانلودی اجبازی داره؟
2-سرورای بازی مثل cod نباشه سر نیم ساعت بازی باید 2 ساعت بگردی دنبال یه فرند یعنی خودش مثل بچه ادم میره تو روم:d
3-تو این بازی لگ مگ نداره که حداقل مثل cod هست که لگش کم باشه؟

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
بعد از کلی بدبختی و دهن صاف شدن:d یه سایت فروش بازی رو راضی کردم بهم بده اگه خدا بخاد جور میشه
البته همچین ارزون تموم نشد به طرف گفتم یه دیسک 7 تومنی برنر مکسو حاظرم 40 تومن پاش بدم:| طرفم شخصا ایمیل زده بهش بزنگم:|ببین باسه یه بازی چقد باید جون بکنیم:d

اقا چند تا سوال داشتم شاید تکراری باشه
1- این بازی جز یه اپدیت 200 مگی که دوستان گفتن جز اون اپدیت و چیز دانلودی اجبازی داره؟
2-سرورای بازی مثل cod نباشه سر نیم ساعت بازی باید 2 ساعت بگردی دنبال یه فرند یعنی خودش مثل بچه ادم میره تو روم:d
3-تو این بازی لگ مگ نداره که حداقل مثل cod هست که لگش کم باشه؟

عزیز این کارا چیه آخه؟ 40 هزار تومان؟

1. یک آپدیت 2 گیگی هست که دانلود کردنش حتمی نیست ولی اونایی که نکردن نوب و چیترن.
2. آره مشکل نداره.:D
3. چون همه به یک سرور وصل می شن، و تقریبا همه ایرانی ها به سرورای اروپا وصل می شن، پینگ خوبه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر