BF3 | XBL

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
منم CQ رو مجانی گرفتم
مجانیش هم بدرد نمیخوره:d
من چون از مد راش خیلی خوشم میاد از back to karkand خوشم میاد ولی ندارمش:-/

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
هیچی ! باگ هارو برطرف میکنه . راحت تر میتونید جوین شید . از رمز زدن و گیم هایی که رمز میزنن توش رو هم منع میکنه.

دوستان من اشتباه گفتم .

مثله اینکه بدون این آپدیت 2 گیگی هیچ کاری نمیشه کرد. نه میشه جوین شد نه میشه هر مودی رو بازی کرد.

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
دوستان من اشتباه گفتم .

مثله اینکه بدون این آپدیت 2 گیگی هیچ کاری نمیشه کرد. نه میشه جوین شد نه میشه هر مودی رو بازی کرد.

نه داداش:|

من خودم اون آپدیت رو ندارم پس چطور بازی میکنم؟؟ بدون باگ و لگ.:d

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
كلا آپديت دل بخواهي وجود نداره! بازي براي وصل شدن به سرور هاي جهاني و بروز كردن بتل لاگ، بايد آخرين ورژن آپديت رو داشته باشه كه آخريش ٢ گيگ و خورده اي هست حجمش.

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
کلا تمام گیمر های حرفه ای bf3 اخرین اپدیت رو دارن! اون کسایی که اپدیت رو دانلود نکردن بری تو سرورشون بسی کمپر و نوب هستن!!!!!!!!!!!!!!!!:d

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
کلا تمام گیمر های حرفه ای bf3 اخرین اپدیت رو دارن! اون کسایی که اپدیت رو دانلود نکردن بری تو سرورشون بسی کمپر و نوب هستن!!!!!!!!!!!!!!!!:d
کاملا تایید میشه :d
مثل خود من که هر وقت از مردن خسته میشم آپدیتها رو پاک میکنم:d

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
منم از PC کوچ کردم دارم رو 360 بازیش می کنم امشب گذاشتم آپدیت بشه اما جون میکنه دان نمی کنه ... :(
منم ادد کنید با هم بازی کنیم ..
Sliver Fact ـه GamerTag
راستی من با PC پریمیومم رو 360 منتقل نمی شه ؟

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
O4A Clan's dog tag
91108594926913705779.png

We're here for each other

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
یه نفر پیدا بشه نت درست حسابی داشته باشه این فایل آپدیت 6 رو آپلود کنه برای من 8 بار دارم دانلودش میکنم وسط دانلود ارور میده!
دو تا کد 100 پوینتی دارم بهش میدم اگه خواست هم تا 7 تومن حاضرم بدم(پوینت ها رو نمیدم!)!
اگه کسی خواست هم من آپدیت های دیگه رو دارم من اون ها رو براش آپلود میکنم اون هم 6 رو برام اپلود کنه!
دلم برات کباب شد:d
آدرس و کد پستیت رو برام پخ کن رو دی وی دی برات می فرستم 7 تومن رو هم بزار تو جیبت:-*

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر