BF3 | XBL

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
608
نام
احمد رضا
سلام خسته نباشید . من آپدیتهای بتلفیلد 3 رو از روی هارد ایکس باکس روی فلش مموری ریختم . آیا راهی داره آپدیت هارو از فلش روی کامپیوتر بریزم و هر وقت خواستم دوباره به xbox وصل کنم . ممنون میشم راهنمایی کنید..

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
سلام خسته نباشید . من آپدیتهای بتلفیلد 3 رو از روی هارد ایکس باکس روی فلش مموری ریختم . آیا راهی داره آپدیت هارو از فلش روی کامپیوتر بریزم و هر وقت خواستم دوباره به xbox وصل کنم . ممنون میشم راهنمایی کنید..
آره با برنامه هوریزون(horizon) منتقل کن به pc هروقت دوباره خواستی با همین برنامه بریزش رو فلش کانفیگ شده

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
امروز ساعت 11:30 به وقت تهران کسانی که پریمیوم بتفیلد 3 رو خریداری کردند و یا بازی مدال یا بتل 4 رو پیش خرید کردن می تونند دانلود کنند و بازی کنند، برای پلیر های دیگه از 4 اکتبر بتفیلد 4 بتا باز میشه و می تونند بازی کنند.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
بتا شماره 4 هم با حجم 1.56 GB اومد
دو تا مد conquest و domination داره
خودم فقط تونستم بعد چند بار تلاش مد domination بازي كنم.در مورد گرافيك با توجه به اين كه بازي بتاست تقريبا ميشه گفت از شماره سوم كمي بهتر شده

آخرین ویرایش:

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
خودم فقط تونستم بعد چند بار تلاش مد domination بازي كنم.در مورد گرافيك با توجه به اين كه بازي بتاست تقريبا ميشه گفت از شماره سوم كمي بهتر شده

همه میتونن دانلودش کنن؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
باو کجاش از 3 بهتر شده خیلی داغونه که :D البته بتای بتل 3 هم همین بساط بود گرافیک بدون HD پک بود. تقریبا اشکالاتی که تو بتای بتل 3 بود اینجا هم مشاهده میشه. هنگ کردن دستگاه، خراب شدن سرور ها، هنگ وقتی دارید Quit میکنید و چندتا دیگه.

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
بتل فیلد ۳ دیگه میخوای چیکار تعتیل داره میشه میره همین الان دیگه کسی بازیش نمیکنه بتای ۴ بگیر بازی کن اگه ۳ رو میخوای بازیو اگه فردیسو بلدی پاسا‍‍‍ز بعثت داره برنر هم داره
دوسته من این بتاست نمیشه ازش گله کرد بدونه شک کاملشم بیاد بازم مشکل داره تا مثل ۳ تایتل اپدیتپ از ای چیزا درست شه

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
باو کجاش از 3 بهتر شده خیلی داغونه که :D البته بتای بتل 3 هم همین بساط بود گرافیک بدون HD پک بود. تقریبا اشکالاتی که تو بتای بتل 3 بود اینجا هم مشاهده میشه. هنگ کردن دستگاه، خراب شدن سرور ها، هنگ وقتی دارید Quit میکنید و چندتا دیگه.
بتا شماره سوم كه خيلي ازين بدتر بود.:d
تو نسخه كامل با hd پك به نظرم از شماره سوم بهتر ميشه.

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
جدا از باگ های متعارف گیم پلی بازی کندتر شده نسبت به بتل 3 !
کنترلر اصلا جالب نیست!
در کل اگه نسخه اصلی مثل بتا باشه اصلا جالب نیست!

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
باگ که زیاد داره کنترلشم اره بتل ۳ خیلی بهتره ولی کند شدنه بازی از نظر من بهتره چون پینگ ما ضعیفه خیلی راحت تر میشه بازی کرد من دیگه مثل بتل ۳ الکی الکی نمیمیره ادم خیلی بهتره

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
باگ که زیاد داره کنترلشم اره بتل ۳ خیلی بهتره ولی کند شدنه بازی از نظر من بهتره چون پینگ ما ضعیفه خیلی راحت تر میشه بازی کرد من دیگه مثل بتل ۳ الکی الکی نمیمیره ادم خیلی بهتره
معذرت میخوام کنترل بازی کجا خوب شده!؟!؟؟
کند بودن گیم پلی بازی چه ارتباطی به پینگ تایم داره !!!!؟؟؟؟
اصلا بتل 3 قابل مقایسه نیست با بتل 4 بتا!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
واقعا بازی روی کنسول های این نسل هیچ حرفی برای گفتن نداره. بعد از چندین ساعتی که از دیروز بازی کردم واقعا ناامید شدم. یه نوعی باید بگم حالم از هر چی بتل بود بهم خورد :| واقعا چطوری تونستن افتضاحی به این گندگی درست کنن. اصلا هم بحث نکشیدن کنسول های این نسل نیست. بازی اصلا در حد بازی های این نسل هم نیست. واقعا اگه نسخه پایانی هم اینطوری باشه باید یه تجدید نظری رو شرکت دایس بشه :| آخه اصلا بگو مجبوری برای این نسل بزنی وقتی نمیتونی؟ بخدا اگه بگن برای این نسل نمیدیم خیلی سنگین ترن. تو فروم های خود بازی هم تقریبا همه ناراضی هستن و دارن فحش بارون میکنن. اون از کنترلش که ورداشتن تغییر دادن شده عینهو CoD اون از گرافیک افتضاحش، اون از باگ هایی که واقعا اصلا دیگه نمیشه این دمو رو گذاشت بتا!!! آخه برادر من بتا یعنی همه چیش رفع شده و میدن ملت بصورت عمومی بازی کنه تا اگه باز هم ایراد داشت درست بشه. این بتا نیست این باگاست. اصلا هیچ چیز بازی درست کار نمیکنه. نه منو هاش نه خود بازی نه گرافیکش، هیچیییییش. ببخشید زیادی حرف زدم :D فقط چون اعصابم رو خراب کرده خواستم خودمو خالی کنم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر