BF Heroes (آنلاین)

سلام
بازی Battlefield Heroes یک بازی آنلاین که می تونید مجانی در سایتش عضو و بازی کنید...
سبک بازی اکشن سوم شخص و ناشر بازی EA Digital Illusions CE هست
شما قبل هر چیز باید تعیین کنید که تو چه گروهی قرار بگیرید
National Army
national-army-lineup-m.jpg

Royal Army

royal-army-lineup-m.jpg

بازی دارای سه کلاس هست که میتونید Hero هاتون از بین این سه کلاس انتخاب و بسازید
Comando
soldier
gunner

هر یک از این Hero ها در ارتش مختلف دارای قابلیت های منحصر به خودشون هستند
در این بازی شما میتونید با افزایش Score خود Ability و Skill خودتون افزایش بدید...
همچنین با کسب Valor point و افزایش Level خود لباس و Emotes , Widgets, اسلحه بخرید
این بازی در حال حاضر نسخه BETA منتشر شده و هنوز کامل نشده
بازی داری 4 نقشه است که در این نقشه ها تانک . جیپ . هواپیما و ضدهوایی وجود داره....
البته اگر این سوال براتون پیش بیاد که چرا باید یک شرکتی مثل EA همچین بازی زیبایی تو اینترنت به صورت مجانی قرار بده باید بگم شما با خرید Battlefunds میتونید در بازی از لباس و اسلحه های جدید استفاده کنید.
اگر شما اینترنت پر سرعت دارید و این بازی تجربه نکردید هر چه سریعتر در سایت Battlefildehero عضو بشید.............
آدرس سایت:::::::::::::::>>>>http://www.battlefieldheroes.com
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

خب حالا هر کی که تو این سایت Battlefiled بازه بیاد زود تند سریع خودش معرفی کنه.........:biggrin1:
من خودم تو ارتش Royal Army هستم و کلاس Soldier انتخاب کردم Level 11 رسیدم....آیدی من در بازی Aryan.Niknam هست....:love:
ضمنا من ADSL با سرعت 256 دارم و هیچ مشکلی در انجام بازی ندارم............

فکر نمیکنم بی ادبی کرده باشم ! اما در کل باید بگم زیباییش توی کارتونی بودنشه . اما کنترل هواپیماش مثلا خیلی یه جوریه ! اصلا خزه یا بهتره بگم غیر قابل تحمله .. بدترین مشکلش نداشتن Lobby هست که واقعا خیلی ضایعست .. !

فکر نمیکنم بی ادبی کرده باشم ! اما در کل باید بگم زیباییش توی کارتونی بودنشه . اما کنترل هواپیماش مثلا خیلی یه جوریه ! اصلا خزه یا بهتره بگم غیر قابل تحمله .. بدترین مشکلش نداشتن Lobby هست که واقعا خیلی ضایعست .. !
بله واقعا بیشترین عاملی که باعث جذب بازیکن در این بازی میشه کارتونی بودنشه ولی به نظر من گیم پلی بازی بسیار جالب و قشنگه شما اگر با بازی خوب آشنا باشید در مبارزه و شکست دشمن خیلی روش های جالبی وجود داره..............
اگر این بازی تو این سایت طالب پیدا کنه کامل توضیح میدم........
بالا رفتن Level . قسمت Store که با جمع آوری Vp میتونید لباس اسلحه لوازم کمکی حرکات مختلف بخرید همه باعث اعتیاد به بازی میشه...
در مورد کنترل هواپیما باید بگم اگر شما یاد بگیرید بسیار لذت بخشه البته کمی سخت هست ولی این سختیش هم دلیل داره
Damage که با هواپیما به تانک و بازیکن ها داده میشه زیاده.......
در مورد لابی متوجه منظورتون نمیشم.....؟؟؟؟!!!!

لابی به همون قسمت میگن که خودت سرور مورد نظر رو انتخاب می کنی و جوین میشی .. البته لابی اصطلاح خیلی خاصی هست که توی یه سری از بازی ها استفاده میشه .. !

لابی به همون قسمت میگن که خودت سرور مورد نظر رو انتخاب می کنی و جوین میشی .. البته لابی اصطلاح خیلی خاصی هست که توی یه سری از بازی ها استفاده میشه .. !
خب شما اگر پول بدید میتونید سرور بخرید و دوستاتون تو بازی بیارید یا تو هر مپی که میخواهید برید.....

میخوای برم بزنمشون:biggrin1:
قبل از اینکه بندازنت بیرون چه پیامی میاد؟؟؟!!:biggrin1:
همچین پیامی میاد؟
You were kicked by Punkbuster (22).

ممنونت میشم اگه این کارو بکنی!!:دی
-------
والا بعضی مواقع ارور نمیده هی میپره بیرون:دی

بعضی مواقعی مینوسه

you were kiked by serev یا همون خودت نوشتی:دی

(ping hight!!!!!!!!!!!!)

ممنونت میشم اگه این کارو بکنی!!:دی
-------
والا بعضی مواقع ارور نمیده هی میپره بیرون:دی

بعضی مواقعی مینوسه

you were kiked by serev یا همون خودت نوشتی:دی

(ping hight!!!!!!!!!!!!)
من تو فاروم سایت یه چرخی زدم یک مورد مشابه پیدا کردم...
موقعی که تو بازی هستی چیزی دانلود یا از اینترنت استفاده دیگه ای میکنی؟؟!!
چند بار این اتفاق برات افتاد؟؟؟!!اصلا دیگه نمیتونی بازی کنی یا گاهی این اتفاق برات میافته؟؟؟؟
این همه سوال پرسیدم که بعد برم اونجا ازشون بپرسم:biggrin1:

منم دان کردم و بازی میکنم،با 128! البته وقتی رفتم تو بازی خستگی از سیستم رفت بیرون!!!
خیلی باحاله! ولی من زیاد وارد نیستم، درکل تازه شروع کردم به آنلاین بازی کردن
من یکی که تا توش حرفه ای نشدم ازش دست بر نمیدارم!

من تو فاروم سایت یه چرخی زدم یک مورد مشابه پیدا کردم...
موقعی که تو بازی هستی چیزی دانلود یا از اینترنت استفاده دیگه ای میکنی؟؟!!
چند بار این اتفاق برات افتاد؟؟؟!!اصلا دیگه نمیتونی بازی کنی یا گاهی این اتفاق برات میافته؟؟؟؟
این همه سوال پرسیدم که بعد برم اونجا ازشون بپرسم:biggrin1:

1.نه:دی

2.همیشه:دی

3.همیشه:دیدو دقیقه بازی میکنم این لعنتی میاد:دی

4.آره:دی

1.نه:دی
2.همیشه:دی
3.همیشه:دیدو دقیقه بازی میکنم این لعنتی میاد:دی
4.آره:دی
میلاد من سوالت اونجا میپرسم خبرش بهت میدم...........
دوستان یه سوال من با اینترنت 192 میتونم بازی کنم؟ping حول و حوش 500 هست
پینگت 500 باشه فکر کنم بتونی با توجه به اینکه Natani با سرعت 128 میتونه بازی کنه....

دمت گرم مگان:دی
---------
بچه ها زود دانلودش کنین یه گاید تشکیل بدیم:دی
من واقعا از فاروم سایت Battlefield Heroes متنفرم............
بخش مشکلات سایت جواب نمیدن وای یکی از اعضا گفت همین مشکل داشته و بخاطر پینگ بالاست.......
برای بازی آنلاین Call of Duty 4 هم اگر پینگت زیاد باشه میندازنت بیرون اگر اشتباه نکنم...........
با این همه باز هم سعی میکنم از مسول سایتش که Goodman هست جواب قطعی بگیرم.........

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or