Beyond: Two Souls [پست اول تاپیک خوانده شود]

• Thread starter Thread starter HL2-GF
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
الان یه بار دیگه همه ی دموها رو دیدم. اینجا همه ی بچه ها Fahrenheit رو بازی کردن ؟! یه چیزی اومده تو ذهنم که خیلی درگیرم کرده ! من توی Heavy Rain با فارنهایت رابطه ی زیادی دیدم که یکیش صحنه ی پایانی بازی راجع به Norman بود که حتی بعد از برداشتن عینک بازم اون تانکا داشتن بهش حمله میکردن . این صحنه توی فارنهایت هم بود اون جایی که لوکاس تو دفترش نشسته بود و بهش حمله میشد ! این صحنه ها عینا مثل هم بود یا به اصطلاح Blackout هایی که برای Ethan پیش میومد عینا توی فارنهایت بود ! اونجا نمیشد رابطه ی مستقیمی پیدا کرد ولی توی هر ۲ بازی وجه های مشترکی بود . حالا چیزی که اومده توی ذهن من اینه که Jodie میتونه همون Indigo Child توی فارنهایت باشه ! همون روح خالص که میبینیم Jodie هم همیشه دیگرانو جلوتر از خودش میبینه و البته قدرتای ماورایی داره ! یعنی ممکنه این Jodie همون کسی باشه که توی فارنهایت تا ته جهنم برای نجاتش پیش رفتیم ؟!!؟!؟ :-/ :-o شاید کیج برای رد گم کنی هی میگه بازیای ما به هم ربط ندارن ! مخم هنگ کرده ! :d Concpiracy Theory :d

ای بابا! ذهن منو هم درگیر کردی! :دی اگه اینطوری حساب کنی، حتی می شه این قضیه رو به Omikron: The Nomad Soul (بازی اول دوید کیج) ربط داد. آیدن می تونه نمادی از گیمر توی Omikron باشه. اونجا هم گیمر روحشو در اختیار کایل (شخصیت بازی) می ذاره تا گیمر با کنترل جسم کایل، در حل معمای اون قتل ها کمکش کنه! ای بابا! :-o

من اگه جای آقای کیج بودم با رسانه ها هیچ مصاحبه ای نمیکردم اصلا کلا یه جوری مرموز بودم ملت تو کف بمونن..چون واقعا ایشون ذهنی رو داره که هر کسی نداره

یه پیشنهاد تو این مایه ها:دی

به خدا مردم از خنده
ميشه قبول كنيم ديگه؟ :d
شوخي كردم دختره گناه داره ميشه كاري كنم كه اون اتفاق نيوفته؟ گزينه اي داره كه دختره كاري كنه كه اين اتفاق نيوفته؟ فكر كن تو كانون گرم خانواده اينجاش بياد WOW :d

به خدا مردم از خنده
ميشه قبول كنيم ديگه؟ :d
شوخي كردم دختره گناه داره ميشه كاري كنم كه اون اتفاق نيوفته؟ گزينه اي داره كه دختره كاري كنه كه اين اتفاق نيوفته؟ فكر كن تو كانون گرم خانواده اينجاش بياد WOW :d

میشه یه لطفی کنی ولینک تریلرروبرام بزاری

دیدم تاپیک داره خاک می خوره گفتم اینارو بزارم یکم شاد شین:دی ینی روانیه اونی که این رو ساخته:)) به بازی های استاد کیج مربوط میشه!

اوه اوه چه صحنه ی درامی:(
تو این عکس یه پتو بالش کم هست:دی
این دختر گیتارم میزنه:o؟؟؟
من که تریلر جدیدا رو ندیدم نمیدونم اینا رو دیدین یا نه...گرافیکش و حس اندوهگینش کمپلت تو حلقم.
اسب سواری هم که داریم!
چه تنوعی داره محیط لامصب :دی قابل قیاس نیست با هوی رین!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or