Bethesda و SONY هنوز نتوانسته اند، مشکلات Dawnguard در PS3 را رفع کنند .. احتمال لغو

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
درود ...

dyovtmjoukbfk6pe2ue.jpg

خبری که در Bethesda Softworks Forums منتشر شده حاکی از اینست که تیم سازنده ی بازی بر سر رفع مشکلات بسته ی الحاقی Dawnguard برای
The Elder Scrolls V: Skyrim در کنسول PS3 به سختی با مشکل مواجه شده و با وجود همکاری سونی با این تیم ، هنوز هم عرضه ی این DLC در
ابهام کامل قرار دارد و شاید به کلی کنسل شود ...

متن این بیانیه سعی شده به صورت روان و خلاصه باشد ...
بسته ی الحاقی Dawnguard برای PS3 در اوایل ماه اوت سال 2012 برای PS3 فراهم و آماده شده بود و چند هفته ای گذشته و ما خواستیم
که مطمعن شوید که ما در حال کار بروی آن ( Dawnguard ) هستیم ... Skyrim یک بازی عظیم و پویاست که نیازمند منابع گوناگون فراوانی است و وقتی
صحبت از بسته ی الحاقی بزرگی مثل Dawnguard به میان میاید مشکلات دو چندان میشود ... ما کارهای زیادی رو انجام دادیم ، ولی هیچ یک نتوانست
باعث شود به آنچیزیکه برای PS3 میخواستیم ، برسیم ... Playstation 3 یک سیستم قدرتمند است و ما سخت در حال تلاش هستیم تا این مشکلات را حل
کرده و این بسته ی الحاقی را برای شما عرضه کنیم ... واضح است که Dawnguard تنها بسته ای نیست که ما بروی آن کار میکنیم ، بنابراین مسائل مربوط
به محتوا بر مشکلات ما می افزاید ... این یک مشکل ( مشکل بزرگ ) نیست و میتوانیم آن را حل کنیم و به همین خاطر با سونی در حال همکاری هستیم تا
مشکلات را حل کرده و این بسته را برای شما به ارمغان بیاوریم ...

در حال حاضر نمیتوان پاسخ قاطعی برای انتشار این DLC برای PS3 داد ... ما این سرخوردگی و ناامیدی شما ( گیمران PS3 ) رو وقتی که میبینید محتوای
بازی شما با دیگر پلتفرمها یکسان نیست رو درک میکنیم ... به محض خبری در این باره ما مطمعنا شما را در جریان خواهیم گذاشت ... ما عمیقا قدردان
تمامی زمانهای سپری شده و حمایتهایی که شما از ما کردید هستیم ...

به نظر شما آیا این DLC عرضه میشود و آیا اصلا ارزش این همه صبر کردن را دارد ؟؟؟

منبع
موفق باشید ...

آخرین ویرایش:

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
بسته ی الحاقی Dawnguard برای
The Elder Scrolls V: Skyrim در کنسول PS3 به سختی با مشکل مواجه شده و با وجود همکاری سونی با این تیم ، هنوز هم عرضه ی این DLC در
ابهام کامل قرار دارد

جالبیه قضیه دقیقا همین جاست ، با اینکه سونی هم در این رابطه باهاشون داره همکاری میکنه ولی بازم به نتیجه ای نرسیدن پس دیگه نمیشه گفت مشکل از کنسول و از این حرفاست بلکه قضیه چیز دیگه ای هستش که مربوط به خود Bethesda میشه .

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
یک نکته ی خیلی خوب دیگه هم داره این همکاری که مربوط به فریم بازی می شه فریم بازی واقعا بد بود توی ps3 اما الن که دارن با سونی مشکلاتش رو حل می کنن مطمئنن فریم بازی ثابت تر می شه

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
اینایی که روفل موفل مینوسین، لطفا بگن این مساله اگه تقصیر Bethesda نیست پس تقصیر کیه؟ از لحاظ تکنیکی تیم ضعیفی داره. بازی هاشون همیشه پر از باگه و الان هم مشکل از Engine بازی ـه.

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
اینایی که روفل موفل مینوسین، لطفا بگن این مساله اگه تقصیر Bethesda نیست پس تقصیر کیه؟ از لحاظ تکنیکی تیم ضعیفی داره. بازی هاشون همیشه پر از باگه و الان هم مشکل از Engine بازی ـه.
وسعت بازی رو نگاه کن ببین چطوری بازی می تونه کم باگ داشته باشه باگ توی هر بازی هست چه زیاد و چه کم

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,649
نام
حسین
این همه بازی با گرافیک بالاتر اومده واقعا اینقدر سخته براشون رو ps3 بازی بسازن؟؟
این همه از این نسل گذشت واقعا اینقدر سخته یه dlc رو برای ps3 پورت کردن
خوب این نشون میده قسمتی از تیم که بازی رو برای ps3 پورت میکنه مشکل داره

تایید میشه.

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
اگه قراره مثل روز ها ي اول اسكايريم (بعد چند ماه تونستن فيكسش كنن )باشه عرضه اش نكنن سنگين ترن .

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
من شخصا اگه منتقد بودم و دستم به یه جایی بند بود یه 4 از 10 خوشگل میدادم به این بازی (Skyrim) تا یاد بگیرن دیگه بازی Unplayable تحویل کسی ندن. حتما در جریان هستید بازی رو PS3 تا چند ماه عملا قابل تموم کردن نبود دیگه؟ این هم که از DLCــشون.
اونم از نسخه ی PC و 360 که هر کدوم یه جاش میلنگید و هرکی یه جاش به یه باگ خورده بود و هرچی زحمت کشیده بود پریده بود.
آخر با وصله پینه ملت تونستن تمومش کنن.
آقا جان تواناییش رو نداری مجبور نیستی انقدر وسیع بسازی که آخر نتونی جمعش کنی. وقتی هم با سخت افزار کنسول بلد نیستی کار کنی مجبور نیستی بازی ناقص رو بدی بیرون.

پ.ن: هرچی روفل موفل و فیس پالم و از این جور مزخرفات دوست دارید بذارید، برام کوچکترین اهمیتی نداره. Happy or not, Face the truth.
کیوان مگه نمیدونی جریان این روفل موفلا چیه؟ به عبارتی الان اسکایریم هم رفته جزو مقدسات.

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
نه پس انتظار داری بازی باگ نداشته باشه
داداش COD بازی نمیکنی که تو دو روز تموم بشه...
skyrim> 200 hours gameplay

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
خودش هم گفته ps3 دستگاه قدرتمندی هست ، پس مشخصه عیب از خودشون هست .
اینا بلدن نیستن بازی بسازن غلط میکنن اسم رو کنسول مردم میذارن

شکی توش نیست که کنسول قدرتمندی هست با پردازنده ی CELL ولی

حتی استاد کارمک هم از این کنسول انقاد کردن و فکر کنم گفتن چیپ های این کنسول برای بازی سازی خیلی مناسب نیست و خیلی اذیت میکنه سازنده رو در صورتی که 360 اصلا اینطور نیست PC هم جای خود دارد . یارو که دیگه نمیتونه بگه سونی قدرتمند ترین کسنول جهان رو داره ولی
جسارتا ر**ده با این کنسول ساختنش . خود سونی در جا خفتش میکنه اگر شما سونی فن ها نکنین . واسه بازی به این بزرگی این کنسول ها نقش بووووووق رو دارن متاسفانه :| 2 سری بتلفیلد روشون اومد هر دو هنوز 24 نفر بیشتر پشتیبانی نمیکنن . اینم از سازنده بوده ؟ ولی من هنوز موندم 360 نمیکشه بیشتر از 24 هنوز چیپ های PS3 اذیت میکنن مثل اینکه :d:d

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
لابد ایراد از PS3 ـه :))

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
مشکل اینجاست هنوز کسی تو تاپیک نیموده Arachi اولین پست نوشته مشکل از کنسول نیست از خود بازیه:d
اصلا من موندم شما میدونید مشکل اینا چیه که اومدید صحبت از گرافیک بالای بازیهای انحصاری میکنید و میگید ps3 بازیهایی به این با کیفیتی داره و فلان
خودتون با خودتون درگیرید

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:eek:

منظور دوست مون این بود که برنامه نویسی ای که برای نسخه Ps3 بازی شده ضعیف هست و توی این زمینه سازنده کم کاری کرده نه اینکه اسکایریم بازی بدی باشه :D

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
اخه کجاسازنده ها گفتن مشکل از پی اس3 که سریع فنا میریزن ترول میکنن.گفتن که در توانایی ما نیست با اینجور سیستم محیط به این بزرگی بسازیم به خاطر همون جریان 256+256.برای همین از خود سونی کمک گرفتن.خود سازنده ها دارن میگن بعد دوستان میان نتیجه میگیرن که لابد مشکل از پی اس3 شکلک هم میزارن.
اونم که میگن بازی سازی براش سخته به خاطر کیت بازی سازیشه نه اینکه سخت افزار مشکل داشته باشه.
کسانی هم که میگن بازی پر باگه و غیر قابل تحمل میتونن بازی نکنن.با این پچای اخری هم بازی دیگه باگی نداره حداقل در نسخه ی 360 که خودم تجربش کردم اینجوری بوده.

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
اخه کجاسازنده ها گفتن مشکل از پی اس3 که سریع فنا میریزن ترول میکنن.گفتن که در توانایی ما نیست با اینجور سیستم محیط به این بزرگی بسازیم به خاطر همون جریان 256+256.برای همین از خود سونی کمک گرفتن.خود سازنده ها دارن میگن بعد دوستان میان نتیجه میگیرن که لابد مشکل از پی اس3 شکلک هم میزارن.
اونم که میگن بازی سازی براش سخته به خاطر کیت بازی سازیشه نه اینکه سخت افزار مشکل داشته باشه.
کسانی هم که میگن بازی پر باگه و غیر قابل تحمل میتونن بازی نکنن.با این پچای اخری هم بازی دیگه باگی نداره حداقل در نسخه ی 360 که خودم تجربش کردم اینجوری بوده.
در مورد باگ يعني چي ميتونن بازي نكنن؟!مردم پول دادن خريدن بعد چون يه نسخه ناقصه بازي نكنن؟ نسخه ي ps3 تا چند ماه غير قابل بازي بود هر بار پچ ميداد باگ جديد درست ميكرد من خودم خيلي جا ها fps ١ ميگرفتم اعصابم خورد شد تا تمومش كنم:دي
در ضمن كاملا تقصير خودشونه اينا از Fallout 3 درس ميگرفتن ( اونم يه سري باگ هاي مسخره براي ps3 داشت)موتورشونو براي ps3 بهينه ميكردن نه اينكه بيان يه چيزي تحويل مردم بدن كه نشه بازي كرد ، اسكايريمي كه براي ps3 اومد اصلا قابل بازي نبود .ميمردن قبل ريليز بازي رو تست كنن ؟!حداقل ميتونستن نسخه ي ps3 رو ٢ ماه تاخير بزنن بعد عرضه كنن.

آخرین ویرایش:

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
با وجود همکاری سونی با این تیم ، هنوز هم عرضه ی این DLC در
ابهام کامل قرار دارد و شاید به کلی کنسل شود ...

=))

--------------

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر