Bethesda و SONY هنوز نتوانسته اند، مشکلات Dawnguard در PS3 را رفع کنند .. احتمال لغو

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
درود ...

dyovtmjoukbfk6pe2ue.jpg

خبری که در Bethesda Softworks Forums منتشر شده حاکی از اینست که تیم سازنده ی بازی بر سر رفع مشکلات بسته ی الحاقی Dawnguard برای
The Elder Scrolls V: Skyrim در کنسول PS3 به سختی با مشکل مواجه شده و با وجود همکاری سونی با این تیم ، هنوز هم عرضه ی این DLC در
ابهام کامل قرار دارد و شاید به کلی کنسل شود ...

متن این بیانیه سعی شده به صورت روان و خلاصه باشد ...
بسته ی الحاقی Dawnguard برای PS3 در اوایل ماه اوت سال 2012 برای PS3 فراهم و آماده شده بود و چند هفته ای گذشته و ما خواستیم
که مطمعن شوید که ما در حال کار بروی آن ( Dawnguard ) هستیم ... Skyrim یک بازی عظیم و پویاست که نیازمند منابع گوناگون فراوانی است و وقتی
صحبت از بسته ی الحاقی بزرگی مثل Dawnguard به میان میاید مشکلات دو چندان میشود ... ما کارهای زیادی رو انجام دادیم ، ولی هیچ یک نتوانست
باعث شود به آنچیزیکه برای PS3 میخواستیم ، برسیم ... Playstation 3 یک سیستم قدرتمند است و ما سخت در حال تلاش هستیم تا این مشکلات را حل
کرده و این بسته ی الحاقی را برای شما عرضه کنیم ... واضح است که Dawnguard تنها بسته ای نیست که ما بروی آن کار میکنیم ، بنابراین مسائل مربوط
به محتوا بر مشکلات ما می افزاید ... این یک مشکل ( مشکل بزرگ ) نیست و میتوانیم آن را حل کنیم و به همین خاطر با سونی در حال همکاری هستیم تا
مشکلات را حل کرده و این بسته را برای شما به ارمغان بیاوریم ...

در حال حاضر نمیتوان پاسخ قاطعی برای انتشار این DLC برای PS3 داد ... ما این سرخوردگی و ناامیدی شما ( گیمران PS3 ) رو وقتی که میبینید محتوای
بازی شما با دیگر پلتفرمها یکسان نیست رو درک میکنیم ... به محض خبری در این باره ما مطمعنا شما را در جریان خواهیم گذاشت ... ما عمیقا قدردان
تمامی زمانهای سپری شده و حمایتهایی که شما از ما کردید هستیم ...

به نظر شما آیا این DLC عرضه میشود و آیا اصلا ارزش این همه صبر کردن را دارد ؟؟؟

منبع
موفق باشید ...

آخرین ویرایش:

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
اميدوارم بدون مشكل عرضه شه چون می خوام روی PS3 پايرتش كنم:)) :D

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
فک کنم بتسدا هم مجبور بشه از این به بعد لیدپلتفرمو PS3 بذاره تا از این مشکلات پیش نیاد.

SIR SINA

کاربر سایت
Sep 2, 2011
149
نام
سینا
آقا بازیش 177/100 گرفته یکش جا مونده :d
من 3 ساعت وایسادم تا واس PC دانش کنم و واقعا لذت بردم!!:x
بابا سخت افزار PS3 ضعیفه به سازنده ها گیر میدید؟
اگه هم قوی بود که این بسته یا بازی WITCHER 2 هم روش میومد.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
آقا بازیش 177/100 گرفته یکش جا مونده :d
من 3 ساعت وایسادم تا واس PC دانش کنم و واقعا لذت بردم!!:x
بابا سخت افزار PS3 ضعیفه به سازنده ها گیر میدید؟
اگه هم قوی بود که این بسته یا بازی WITCHER 2 هم روش میومد.
يعني كلمات از توصيف اين پست عاجزن:|

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
اولا ترجمت بخصوص در بخش دوم اشکال داره ....
شما نوشتی ترجمه ایراد داره، بعد فکر نکردی ممکنه لازم باشه بگی چه ایرادی داره؟

البته سوء تفاهم نشه، ما همه فکر می کنیم شما وقت نداشتی ایرادش رو بنویسی، نه این که فکر دیگه ای بکنیم...
دوما صحبت هات نشان میده که از مطالبی که گذاشتم هیچی متوجه نشدی .... یعنی فقط همون inflating save file رو گرفتی

سوما وقتی میگم ایراد از موتور بازیه منظور من اینجا این نیست که انجین بازی باگ داره (که البته داره) ... منظور مدیریت saves off and references data at run time هست که اونم جزیی از وظایف انجین بازیه ....

چهارما بحث من اینجا تمام شد
شما یه سری جملات انگلیسی رو توی تاپیک نوشتید و پشت سرش برداشتید نوشتید: "با خوندن این جملات کاملا واضحه که ایراد از موتور بازیه"! چیزی که توی متن انگلیسی به هیچ وجه نبوده (حدس من اینه که فکر نمی کردید کسی اصلا جملات رو بخونه)!

الان هم اگر براتون مقدوره یه لطفی به ما بکنید و چند ثانیه از اون زمان گرانبهاتون رو صرف کنید و خیلی دقیق بنویسید ایراد ترجمه کجاش بوده ممنون میشم! همچنین اگر بفرمایید از کجای جملات انگلیسی پی بردید که "کاملا واضحه ایراد از موتور بازیه" که ترجمه ناقص من از بیان کردنش عاجز بوده! :blink:

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
مشکل انجین بازی و رم کنسول رو کیوان یک بار صفحه ی قبل توضیح داد. اون هایی که خواستن فهمیدن، اون هایی هم که نخواستن طبق معمول خودشون رو به ندیدن زدن و به خوشمزگی و زیاده گویی و پیچوندن بحث ادامه دادن.
یه بار دیگه من همینجا نقل قول میکنم بلکی این بار اثر کرد:

کلا دلیل ایجاد این تاپیک توسط دوستمون آقا نیما هم کاملا مشخصه. این خبر ترجمه شد که بگه PS3 با Sh!it برابری میکنه و ضعیفه. در مقابل 360 (ع) قوی و قَدَره که بازی روش این مشکل رو نداره.
آشنایی قبلی با این حرکات داریم. در ضمن گوش هامون هم دراز نیست.
--------
@ master.mhn

خواهشا شما یه نفر حرف از دلیل و منطق و نظر کارشناسی نزن. همون لینوکس PS3 رو یه نظر کارشناسی در موردش دادی همچنان داریم ازش بهره مند میشیم.
====
وایرایش:
یه بار به طور آزمایشی با زبون خود دوستان باهاشون صحبت میکنیم ببینیم چطوره.
PS3 ضعیف بود که این مشکلات براش بوجود اومد و Bethseda مقصر نیست دیگه. نه؟ باشه عیب نداره.
پس خاک بر سر 360 کنن که نمیتونست تکسچر لود نمیکنه. اونم تکسچر های نه چندان با کیفیت اسکایریم. اصلا کنسولی که نتونه تکسچر لود کنه رو باید به جای بلوک سیمانی ازش استفاده کنی نه برا بازی کردن. Bethseda هم هیچ ایرادی به کارش نیستا. بد بختا چقدر هم زحمت کشیدن تا تونستن آپدیت بدن که تکسچر ها از رو سخت افزار LOL ایکس باکس لود بشه. خدا عوضشون بده به حق استاد کارمک.

خوبه میگید توضیح دادن خودتون فهمیدید چی گفتن ایشون؟ایشون هم دارن میگن که رم کم میاره حالا نمیدونم خودشون برای چی گیر دادن که مشکل ازبتسدا هست نمیدونم.(فقط فن بازی)
هیچ کس نگفت 360 قویه و پی اس3 ضعیف میگیم 360 انعطاف پذیری بیشتری داره .حالا هی شما بگو فن بازی درمیاره.
چشم من نظر کارشناسی نمیدم.هنوز سر حرفم درباره ی لینوکس هم هستم.شما که دیگه سونی رو هم دروغگو کردین موندم فقط شما تو دنیا میفهمید.لینوکس چه ربطی به هک داره اقای کارشناس؟مگه هر چیزی لینوکس روش باشه هک میشه؟چرا برای سیستم عامل سرورا از لینوکس استفاده میکنن و از ویندوز سرور استفاده نمیکنن؟
پی اس3هایی که کپی خور هستن و لینوکس روشونه دیدید شما؟نکنه از خودتون هم کپی خوره فقط ادعا اریج بازی دارید که طلبکار بشید.همه ی این پی اس3 ها برید ببنید چقدر هنگ میکنن و مشکل توی اجرا دارن یا بازیاشون چقدر گیر میکنه نسبت به اونایی که کپی خور نیستن اینم ربط نداره دیگه نمیدونم چی بگم.شما که حرف هیچکس و قبول ندارید اطلاعی هم درباره ی اینجور چیزا ندارید فقط در افشانی میکنید.
قبلا هم گفتم شما چون خودتون تمام حرفاتون از رو فن بازیه فکر میکنید بقیه هم همینجورن.اصلا ایکس باکس داغون پی اس3 اژدهای خفته شما راحت میشید؟
تمام باگایی که مشکل برنامه نویسی داشتن برطرف شدن که لود نشدن تکسچر هم از اون موارده.
شما میدونید تکسچر چیه که میگید اسکایریم تکسچر نداره؟
ربط کارمک اینجا چیه؟
شما کلا با همه مشکل دارید.بحث الکیه
به این درافشانیا ادامه بدید ملت رو شاد کنید دعاتون میکنن

خیلی سادست یه نفر رفته Bethesda بعد اِنجینشون رو که دیده گفته این چه Sh!tـیه ساختین باو! جمعش کنید DLC نخواستیم اصلا ارزونی خودتون!

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
من قبول دارم PS3 ضعیفه از انجینِ SKYRIM هم ایراد نمیگیرم ولی خیلی بیخود میکنن میگن dlc با یه ماه تاخیر برای PS3 میاد ! :D
از اول بگن انحصاری خیلی بهتر از این وضعه...
من فقط موندم این اژدها ـه خفتش داره اینقد فشار وارد میکنه... همون بهتر بیدار نشه LOL

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
عمق فاجعه رو باید پی برد از این جمله : ps3 تا حالا بازی بزرگ نداشته واسه همین از این مشکلا نداشته !!!!!

آقایون بیاین بیرون از تاپیک با این فاجعه اصلا نمیشه مقابله کرد .

آخرین ویرایش:

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
فردا heartfire میاد...چقد خوبه ایکس باکس داشته باشی زارت گپی خورش کنی صفایش را ببری

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر