Bethesda و SONY هنوز نتوانسته اند، مشکلات Dawnguard در PS3 را رفع کنند .. احتمال لغو

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
درود ...

dyovtmjoukbfk6pe2ue.jpg

خبری که در Bethesda Softworks Forums منتشر شده حاکی از اینست که تیم سازنده ی بازی بر سر رفع مشکلات بسته ی الحاقی Dawnguard برای
The Elder Scrolls V: Skyrim در کنسول PS3 به سختی با مشکل مواجه شده و با وجود همکاری سونی با این تیم ، هنوز هم عرضه ی این DLC در
ابهام کامل قرار دارد و شاید به کلی کنسل شود ...

متن این بیانیه سعی شده به صورت روان و خلاصه باشد ...
بسته ی الحاقی Dawnguard برای PS3 در اوایل ماه اوت سال 2012 برای PS3 فراهم و آماده شده بود و چند هفته ای گذشته و ما خواستیم
که مطمعن شوید که ما در حال کار بروی آن ( Dawnguard ) هستیم ... Skyrim یک بازی عظیم و پویاست که نیازمند منابع گوناگون فراوانی است و وقتی
صحبت از بسته ی الحاقی بزرگی مثل Dawnguard به میان میاید مشکلات دو چندان میشود ... ما کارهای زیادی رو انجام دادیم ، ولی هیچ یک نتوانست
باعث شود به آنچیزیکه برای PS3 میخواستیم ، برسیم ... Playstation 3 یک سیستم قدرتمند است و ما سخت در حال تلاش هستیم تا این مشکلات را حل
کرده و این بسته ی الحاقی را برای شما عرضه کنیم ... واضح است که Dawnguard تنها بسته ای نیست که ما بروی آن کار میکنیم ، بنابراین مسائل مربوط
به محتوا بر مشکلات ما می افزاید ... این یک مشکل ( مشکل بزرگ ) نیست و میتوانیم آن را حل کنیم و به همین خاطر با سونی در حال همکاری هستیم تا
مشکلات را حل کرده و این بسته را برای شما به ارمغان بیاوریم ...

در حال حاضر نمیتوان پاسخ قاطعی برای انتشار این DLC برای PS3 داد ... ما این سرخوردگی و ناامیدی شما ( گیمران PS3 ) رو وقتی که میبینید محتوای
بازی شما با دیگر پلتفرمها یکسان نیست رو درک میکنیم ... به محض خبری در این باره ما مطمعنا شما را در جریان خواهیم گذاشت ... ما عمیقا قدردان
تمامی زمانهای سپری شده و حمایتهایی که شما از ما کردید هستیم ...

به نظر شما آیا این DLC عرضه میشود و آیا اصلا ارزش این همه صبر کردن را دارد ؟؟؟

منبع
موفق باشید ...

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
تاپیک PC و 360 این بازی رو خودم حداقل 50%ــش رو دنبال کردم :) احتمالا شما هم دنبال کردی. یه نگاه کن دوباره ببین چند نفر به باگ ها و گلیچ های بازی شکن برخورد کردن ;)
راجع به چیزی که اطلاع ندارید لطفا انقدر قاطعانه اظهار نظر نفرمایید.

اولا که عموما بازی برای منتقد های سایت ها و مجله ها یکی دو هفته یا حتی بیشتر، زودتر فرستاده میشه. واسه همینه که یه سری از نقد ها زودتر از تاریخ انتشار بازی میره رو نت. یه سری هم همون روز انتشار. در نتیجه پچی هم در کار نیست اون موقع.
دوما اینکه رسم هست که بازی بدون بچ و آپدیت نقد میشه، حتی اگر زمانی که بازی داره توسط منتقد بررسی میشه پچ موجود باشه. حالا اینکه شما از این موضوع خبر نداری مشکل ما نیست.
بله در جریان هستم :D، 90% مشکل از خود بازی کن هست، 10% هم باگ‌ای هست که با لود دوباره یا یبار از اون مکان بیرون رفتن درست می‌شه.

تا جایی‌ که یادم میاد باگ‌هایی‌ که کلا هیچگونه حل نمیشدن دو تا بودن که یکی‌ کاملا حل شد با پچ اون یکی‌ هم مخصوص PC هست. که در جریان هستین رو PC بدون پچاش هم با Console می‌شه همهٔ باگ هارو درست کرد یجورایی.
اونی هم که حل شد با پچ مربوط میشد به یه ماموریت فرعی.
اکثر باگ‌های بازی تو زمین رفتن اشیا و نمیدونم لخت بودن مردم تو خیابونهست :D

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
تاپیک PC و 360 این بازی رو خودم حداقل 50%ــش رو دنبال کردم :) احتمالا شما هم دنبال کردی. یه نگاه کن دوباره ببین چند نفر به باگ ها و گلیچ های بازی شکن برخورد کردن ;)

اولا که عموما بازی برای منتقد های سایت ها و مجله ها یکی دو هفته یا حتی بیشتر، زودتر فرستاده میشه. واسه همینه که یه سری از نقد ها زودتر از تاریخ انتشار بازی میره رو نت. یه سری هم همون روز انتشار. در نتیجه پچی هم در کار نیست اون موقع.
دوما اینکه رسم هست که بازی بدون بچ و آپدیت نقد میشه، حتی اگر زمانی که بازی داره توسط منتقد بررسی میشه پچ موجود باشه. حالا اینکه شما از این موضوع خبر نداری مشکل ما نیست.

اصلاً این نوشته چه ربطی به نوشته بالا داره
بازی اصلاً بدون پچ نقد بشه درهر حال گوتی شده و امتیاز بالایی گرفته

بعدش رفیق الان تو خودت خیلی اطلاع داری:

حالا سونی هم نیومده همه ی مهندس هاشو بسیج کنه که بیان مشکل DLC رو حل کنن!

خیلی سادست یه نفر رفته Bethesda بعد اِنجینشون رو که دیده گفته این چه Sh!tـیه ساختین باو! جمعش کنید DLC نخواستیم اصلا ارزونی خودتون!

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
بله در جریان هستم :D، 90% مشکل از خود بازی کن هست، 10% هم باگ‌ای هست که با لود دوباره یا یبار از اون مکان بیرون رفتن درست می‌شه.

تا جایی‌ که یادم میاد باگ‌هایی‌ که کلا هیچگونه حل نمیشدن دو تا بودن که یکی‌ کاملا حل شد با پچ اون یکی‌ هم مخصوص PC هست. که در جریان هستین رو PC بدون پچاش هم با Console می‌شه همهٔ باگ هارو درست کرد یجورایی.
اونی هم که حل شد با پچ مربوط میشد به یه ماموریت فرعی.
اکثر باگ‌های بازی تو زمین رفتن اشیا و نمیدونم لخت بودن مردم تو خیابونهست :D

اصلاً این نوشته چه ربطی به نوشته بالا داره
بازی اصلاً بدون پچ نقد بشه درهر حال گوتی شده و امتیاز بالایی گرفته

بعدش رفیق الان تو خودت خیلی اطلاع داری:
بحث کردن بدون منطق فایده ای نداره .خوش حال ادامه بدید

Empyrium

کاربر سایت
May 9, 2011
1,025
سوال: اگر بعد از n ساعت بازی کردن اسکایریم به خاطر یک باگ یا گلیچ که در بازی زیاد هست نتوانستید بازی را ادامه دهید چه باید بکنید؟

الف: بازی را داخل سطل آشغال پرت کرده . به انجام یک بازی دیگر میپردازیم.
ب: می گیم به درک، چیزی که زیاده وقت و حوصله. میشینیم دوباره از اول بازی رو شروع میکنیم و امیدوار میمونیم این بار به باگ و گلیچ نخوریم.
ج: خب بازی رو نمی خریدی! مگه مجبورت کرده بودن بخری؟
د: به هر حال حق انتقاد از Bethseda رو نداری. آخه میدونی بازی 200 تا سیاه چال تکراری داشته =)) n تا ماموریت تکراری و پیدا کردن نخود سیاه هم داشته =)) پس در نتیجه خیلی عظیمه :)
هـ:بازی رو از آخرید Auto Save لود کرده و به ادامه بازی می پردازیم>:d<

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
بحث کردن بدون منطق فایده ای نداره .خوش حال ادامه بدید

خدارو شکر همه ی حرفای شما از رو منطقه نمونش:

حالا سونی هم نیومده همه ی مهندس هاشو بسیج کنه که بیان مشکل DLC رو حل کنن!

خیلی سادست یه نفر رفته Bethesda بعد اِنجینشون رو که دیده گفته این چه Sh!tـیه ساختین باو! جمعش کنید DLC نخواستیم اصلا ارزونی خودتون!

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
صرف نظر از اینکه فرق بین حرف کاملا جدی و حرفی که یه مقدار هم مزاح قاطیش هست رو متوجه نمیشید باید بگم منظور کلی اون پستی که دادم حقیقت محضه.

انجینشون به قدری داغون و مشکل دار هست که خود سونی هم کار خاصی نمیتونه بکنه. اون انجین تاریخ مصرفش گذشته دیگه.

انتظار داری مسئولین سونی بگن عیب نداره فدای سرتون. میدیم بازی رو یه بار از اول ناتی داگ یا سانتامونیکا با موتور خودشون بسازن؟؟!! یا اینکه بیان یه انجین براشون بسازن تحویلشون بدن؟

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی

کجاش حرف من بود این
93202915535358985679.gif

شما را به goty می سپاریم
اگه ناشر بازی Ea بود بازیم این نظرات رو می گفتی؟
yahoo_7.gif
من فن EA هستم و هر طور شده ازش حمایت میکردم البته با منطق درست و مدرک
پ.ن:هر کسی دیگه ای بود با گذاشتن Gif در جواب پست قطعا بن میشد
yahoo_65.gif
چندتا تاپیک دیگه رو ببینی میبنی اینطور نیست و مشکلی پیش نیومده

آخرین ویرایش:

Empyrium

کاربر سایت
May 9, 2011
1,025
@Hercule Poirot
اگه ناشر بازی Ea بود بازیم این نظرات رو می گفتی؟:-/
پ.ن:هر کسی دیگه ای بود با گذاشتن Gif در جواب پست قطعا بن میشد:-"

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
من یک باگی دیدم اگر تعریف کنم باروتون نمی شه:d
یک باگی بود توی بازی اومدیم دیدیم رفتیم توی زمین بعد مردم داشتن پرت می شدن از از زمین به زیر زمین همشون هم می مردن رفتم کلید خونه ی همشون رو برداشتم و با یک پرش رفتم توی زمین:d بعدش توی هوا پرواز کردم دیدم بازی ترکیده به خاطر همین باگ از دوباره شروع کردم بازی رو
اما اسکایریم بازی هست مه نمی شه ازش گذشت مشکل داره مثل هر بازی دیگه امیدوارم مشکلاتش روی ps3 حل بشه تا ما هم این dlc رو به بدن بزنیم:d

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
کجاش حرف من بود این
93202915535358985679.gif

شما را به goty می سپاریم

من فن EA هستم و هر طور شده ازش حمایت میکردم البته با منطق درست و مدرک

چندتا تاپیک دیگه رو ببینی میبنی اینطور نیست و مشکلی پیش نیومده

مگه من گفتم حرفه شمایه؟حرف کسیه که تمام نوشته های شما رو لایک کرده.
از کسایی که یه بازیه خطی رو با اسکایریم مقایسه میکنن توقع بیشتر از این نیست.

---------- نوشته در 08:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:15 PM ارسال شده بود ----------

صرف نظر از اینکه فرق بین حرف کاملا جدی و حرفی که یه مقدار هم مزاح قاطیش هست رو متوجه نمیشید باید بگم منظور کلی اون پستی که دادم حقیقت محضه.

انجینشون به قدری داغون و مشکل دار هست که خود سونی هم کار خاصی نمیتونه بکنه. اون انجین تاریخ مصرفش گذشته دیگه.

انتظار داری مسئولین سونی بگن عیب نداره فدای سرتون. میدیم بازی رو یه بار از اول ناتی داگ یا سانتامونیکا با موتور خودشون بسازن؟؟!! یا اینکه بیان یه انجین براشون بسازن تحویلشون بدن؟

باشه من نفهم شما که فهمیده هستین چرا این انجین داغون روی دو پلتفورم دیگه جواب داده ولی روی اژدهای خفته مشکل داره؟
مشکل شما اینه که فکر میکنید همه چیز سی پی یو هست.
خوب چرا این سانتا مونیکا و ناتی داگ یه بازی به عظمت اسکایریم با گرافیک انچارتد یا گاد اف وار نمیسازن که دیگه سونی احتیاج نداشته باشه مهندس بفرسته به بتسدا و بگه باید این بازی رو پی اس3 هم بیاد.اگر مهندس نمیفرستاد خوب بتسدا هم خودش یا یجوری جمش میکرد یا بیخیال میشد.
در ضمن creation engine مال 2011 هست و مخصوص اسکایریم هم ساخته شد چون توانایی رندر این همه جزئیات با این گرافیک رو داره.
اگر بازی کرده باشین یه ماموریت داره که طرف میره تو اسمون اونجاست که قدرت این انجین داغون رو میفهمید.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
بله بله بله شما میگی من بعد میگی کسی که لایک کرده
"really disgusting":|
58939339983822644624.gif

ر ضمن creation engine مال 2011 هست و مخصوص اسکایریم هم ساخته شد چون توانایی رندر این همه جزئیات با این گرافیک رو داره.
اگر بازی کرده باشین یه ماموریت داره که طرف میره تو اسمون اونجاست که قدرت این انجین داغون رو میفهمید.
مطمئن هستی اطلاعاتت درسته؟
Gamebryo اسم قبلیش بود که bethesda حقوق موتور رو خرید و اسمش شد این The Elder Scrolls IV: Oblivion و bully هم استفاده شده بود.قرار نیست نظر همه در مورد بازی یکی باشه هرکسی دلیلی داره

آخرین ویرایش:

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
بله بله بله شما میگی من بعد میگی کسی که لایک کرده
"really disgusting":|
58939339983822644624.gif

اگر نمیدونید "شما" جمع تو هست و به یه گروه گفته میشه که مخاطب هستن.منظورم پی اس3 فنا هست که ریختن سر بتسدا بدون اینکه بدونن مشکل از چیه و بتسدا که سه تا گوتی تو این نسل ساخته رو بی عرضه خطاب میکنن.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Fallout و Oblivion مشکل نداشتن چون از یه انجین بیرون اومدن ولی تا اونجائی که من میدونم انجین Skyrim دچار تغییرات اساسی شده و میشه اون رو یه انجین جدید دونست.
اگر این درست باشه بخش برزگی از این مسئله گرده سازنده ست چون یا باید انجین رو سازگار کنی یا اینکه اون پلتفروم رو بیخیال بشی نه اینکه یه بازی با فریم 10 و با هزار تا مشکل بدی دست ملت و 60$ رو بزاری جیبت!.

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
باشه من نفهم شما که فهمیده هستین چرا این انجین داغون روی دو پلتفورم دیگه جواب داده ولی روی اژدهای خفته مشکل داره؟
مشکل شما اینه که فکر میکنید همه چیز سی پی یو هست.
خوب چرا این سانتا مونیکا و ناتی داگ یه بازی به عظمت اسکایریم با گرافیک انچارتد یا گاد اف وار نمیسازن که دیگه سونی احتیاج نداشته باشه مهندس بفرسته به بتسدا و بگه باید این بازی رو پی اس3 هم بیاد.اگر مهندس نمیفرستاد خوب بتسدا هم خودش یا یجوری جمش میکرد یا بیخیال میشد.
در ضمن creation engine مال 2011 هست و مخصوص اسکایریم هم ساخته شد چون توانایی رندر این همه جزئیات با این گرافیک رو داره.
یعنی سوالی میپرسی که جوابش از جواب 2+2 هم ساده تره!

چرا رو دو تا پلتفرم دیگه مشکل نداشته؟ اولا که داشته، ولی کمتر. نه اینکه اصلا نداشته باشه. دوما خب جوابش مشخصه، چون نتونستن با PS3 سازگارش کنن. توانش رو نداشتن. از نظر تکنیکی تیمشون ضعیف بوده که نتونسته این کار رو بکنه.
در ضمن لطف کنید انقدر بحث خطی و غیر خطی رو نکشید وسط! هر بازی زحمت های خاص خودش رو داره. اگه اسکایریم محیط بزرگ داره همون بازی خطی که تو ذهنتونه هر مرحلش از کل سرزمین اسکایریم بیشتر تکسچر داره. این زحمت نداره؟ فقط کپی پیست کردن محیط زحمت داره؟
اگه اسکایریم n تا شخصیت داره فلان بازی خطی هم n تا تکنیک گرافیکی داره که یدونش تو اسکایریم نیست. این زحمت نداره؟ اَجی مَجی میخونن اینا ظاهر میشه؟
اگر اسکایریم فلان قدر سیاه چال داره فلان بازی خطی هم فلان قدر کلاس و مپ مولتی پلیر و اسلحه و... داره که همشون باید بالانس بشن و زحمتش اگه از زحمت اسکایریم بیشتر نباشه کمتر نیست.
پس بیخیال شید.
انجین اسکایریم هم تقریبا همون انجین Fallout 3 هست که آپدیت شده.

ویرایش: ظاهرا اینطور که مهدی گفت فقط محدود به Fallout 3 هم نمیشده و Gamebryo اسم قبلیش بوده که bethesda حقوق موتور رو خرید و اسمش شد این. در The Elder Scrolls IV: Oblivion و bully هم استفاده شده بود.
با تشکر از مهدی.
Fallout و Oblivion مشکل نداشتن چون از یه انجین بیرون اومدن ولی تا اونجائی که من میدونم انجین Skyrim دچار تغییرات اساسی شده و میشه اون رو یه انجین جدید دونست.
اگر این درست باشه بخش برزگی از این مسئله گرده سازنده ست چون یا باید انجین رو سازگار کنی یا اینکه اون پلتفروم رو بیخیال بشی نه اینکه یه بازی با فریم 10 و با هزار تا مشکل بدی دست ملت و 60$ رو بزاری جیبت!.
من Fallout 3 رو رو PS3 بازی نکردم ولی خبرش بود که ظاهرا اون هم مشکلاتی مشابه Skyrim داشته. (مثل مشکل سیو و بعضی فریز ها) البته فکر نمیکنم در این حد حاد بوده باشه.
ولی با بقیه ی حرفهات کاملا موافقم.

آخرین ویرایش:

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
خیلی جالبه، واسه طرفداری از کنسول مورد علاقه دوستان تا خوده مدیریت شرکت و تیم سازنده که از طرف دوستان بی سواد و بی صلاحیت خطاب شدند، همرو پایین کشیدن یه دور باهاشون حال کردن :|
باو 8 صفحه جلو اومد بیخیال شین دیگه.
خوب یارو مریض نیست که ، سادیسم نداره که بخواد دارندگان Ps3 عذاب بکشن، خوب لابد یه چیزه جدیه که با دخالت سونی هنوز حل نشده، و وقتی صاحب کنسول میاد یعنی یه درگیری با خوده کنسول تو جریانه دیگه. اگه با بازی بود که خوده شرکت حلش میکرد.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر