Battletoads

بالاخره پس از سال‌ها انتظار و تیشرت و حضور در بازی های مختلف سرانجام مایکروسافت در طول کنفرانس خبری E3 2018 از بازی Battletoads رونمایی کرد. این بازی با همکاری دو استودیوی Rare و Dlala Studios در دست ساخت است و بازی از قابلیت Coop سه نفره پشتیبانی میکنه (تک نفره هم داره) و حالت 2.5 بعدی داره (مثل ریمن) و به زودی با اطلاعات بیشتری مزاحم خواهیم شد :D
بازی Battletoads در تاریخ نامشخصی در سال 2019 منتشر خواهد شد

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
9uv2_picture12-min.png
5yl8_picture4-min.png

un0h_picture3-min.png

ylvy_picture5-min.png

1hl6_picture8-min_(1).png

fxi8_picture6-min_(1).png

u5kd_picture7-min.png

wfc_picture11-min.png

xhtb_picture10-min.png

1bm_picture9-min_(1).png

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
واقعا خسته نباشید میگم به شما به خاطر این تاپیک مفید و مرتب. مدت ها بود تاپیک به این خوبی تو بازی سنتر ندیده بودم.

استاد شما بزرگوارید و این نظر لطف شماست ، خجالت مون ندید، ممنون... ^:)^
خیلی خیلی خوشحال شدم که بازی به دستان پرکفایت منتقدی چیره دست و نکته سنج چون شما بررسی میشه...?
بی صبرانه منتظر نقد طوفانی شما هستیم...باز هم تشکر و سپاس...?

5p8k_q2-min.png

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
New Shredder واقعا یک تشکر مردونه نیازه برای این تاپیک فوق العاده... دمت گرم آقا...

پ.ن. نمراتش از چیزی که فکر میکردم پایینتر شده ولی خب بنظر بازی در همون حدی که فکر میکردیم خوبه. تو نقد های بعضی سایت ها هم واقعا تعریف کردن...

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
وااای این بازی چقدر خنده دار و زیباااست?? رنگ بندی بازی خیلی چشم نوازه و گیم پلی و کمبوهاش واقعا خوب کار شده و زیادی خنده داره? من به چند نفر گفته بودم این بازیو دانلود کنند و 3 نفری با هم بازیش کنیم ولی متاسفانه نیومدند و خودم به تنهایی بازیش میکنم و خوبیش برای من اینه که میتونم بین شخصیتها سوییچ کنم و توانایی هر شخصیتیو تجربه کنم و بدیش اینه که بعضی جاهاش واقعا تک نفره سخت میشه و نیاز میشه حداقل یک یار کمکی باشه در غیر اینصورت خودتون باید زحمتشو بکشید و بازی چالش برانگیزتر میشه براتون،......حتما حتما بازیش کنید ?

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
خب من هم موفق به انجام بازی شدم:clap: البته فقط یک ذره...:Blushing:

اول اینکه محض اطلاع رسانی، بازی روی ویندوز 7 هم اجرا میشه هر چند تو تنظیمات فقط نوشته ویندوز 10..خیالتون راحت اگه کامپیوتر شخصی از مادر بزرگتون هم بهتون ارث رسیده، می تونه بازی رو 60 فریم ران کنه!

دوم اینکه بازی از لحاظ اجرا و پرفورمنس هلو می پره تو گلو...نه مثل بعضی بازی ها که هلو میاد بالا !! اما بعد شما رو یک ساعت دم در می کاره تا براتون اون هلوهه رو پوست کنه و اسمش رو میذاره اپتیمایز...!!
سپس بعد از یک ساعت کندن پوست رم سیستم شما به جای هلو و فشار و زوری که هم به cpu و هم به شما وارد میاره میره تو منو ..تا برای نیو گیم اقدام میکنید میره تو لودینگ و یکدفعه جوری بازی کرش میکنه که هسته اون هلوهه می پره تو گلوتون و نزدیکه که خفه بشید....
واقعا اون کمپانی شیطانی پی سی گیمر ها رو چی فرض کرده ،تستر نسخه بتا !! ? یک مشت کد رو به اسم بازی تحویلمون داد...

ببخشید بابت پیش کشیدن این مسائل که اینجا جاش نیست، عذر میخوام فقط می خواستم نیم نگاهی به بخش فنی بازی داشته باشم و همینطور چند تا فحش بدم.. ..خب بگذریم...

همین که وارد بازی بشید ، پخش شدن موزیک قدیمی باعث میشه فن های سری از شدت ذوق مرگی از حال برند..از طنز بازی بهتره هیچی نگم، تاریخ ویدئو گیم رو بگردید شاید 5 عنوان با این حجم از شوخ طبعی پیدا نکنید ،همون اول بازی دیالوگ ها وانیمیشن ها به شما این اخطار رو میده که لطفا با لبخند وارد بازی شوید...?

من روی درجه سختی Battletoads یا همون هارد بازی رو شروع کردم با rash ..بعد دیدم اِ چه جالب میشه غوک تحت کنترل رو میانه بازی عوض کرد و کنترل دیگر عزیزان رو هم همزمان بدست گرفت...تو نسخه های قدیمی این 3 تا هیچ فرقی با هم نداشتند بجز اینکه pimple یخورده رنگین پوست تر بود ..اما اینجا در اصل هر کدوم مُبصر یک ...!! ببخشید نماینده یک کلاس هستند .. Zitz کلاس چابک pimple کلاس تانک , rashکلاس میانه..
خودم با اینکه نظرم قبل از عرضه بازی روی پیمپل منفی بود ولی به شدت اینجا باهاش حال کردم و این مشتی محکم بود بر دهانم...نمی دونم شاید چون روی درجه سختی بالا بازی میکنم بیشتر نیاز به ضربه های قدرتمندش حس میشه ...

آقا ما همینطور رفتیم جلو ،porkshank هم زدیم دیدیم پس چرا نمی میریم ، چی شد پس؟ دوشواری کو ؟ تا اینکه برای بار دوم برادر porkshank به قصد مزاحمت نوامیس جلومون رو گرفت...
آقا چشمتون روز بد نبینه داغونُم کِردند...اولش خوب بودا هم میزدم هم می خوردم ! اما از وقتی که این یارو عینکیه اومد وسط دیگه من فقط خوردم...:Hurted1:
اون وسط این قدر شلوغ شد و این یارو همچین لیزر زد Rash همون اول به کام مرگ فرو رفت , Zitz هم زیر عظلات باسن porkshank دچار گاز گرفتگی شد !!? و با pimple به اون گندگی هم نتونستم 15 ثانیه دووم بیارم تا یکی از اونها احیای قلبی ریوی بشه و برگرده....
این جوری بود که فهمیدم بازی مرگ هم داره...!!

آقا این همه وِری که زدم فقط برای 20 دقیقه بودا ! دلم نمیاد بیشتر بازی کنم نوموخوام بازی تموم شه !به نظرم روزی نیم ساعت کافیه .ولی تا اینجا هیچ مشکلی ندیدم و در آینده هم نخواهم دید نمره بازی از نظر من 10 هست..?
البته یخورده خوردن مگس ها اون طراوت و لذت گذشته ، اون طعم و مزه رو نداشت !! شاید بعدا نیم نمره کم کردم..!! این رو در نظر بگیرید که از قدیم گفتن 3 نفر کور هستند اولی عاشق ,دوم مجسمه قانون و سومی فن بتل تودز ..!!

فقط می مونه یک مساله کوچیک که شاید برای بعضی ها هنوز جای ابهام باقی گذاشته باشه...اینکه که چرا دارک کویین حجابش رو تغییر داد!
اول بگم من خودم این دارک کویین جدیده رو خیلی دوست دارم و بهش رای دادم..?

به نظرم کار خوبی کردن که ریشه فشاد رو از بیخ زدن و مسیر انحرافی رو از سر راه جوانان برداشتند!! بالاخره قراره این بازی رو 4 تا بچه هم بازی کنند دیگه ! شما به پاکدامنی خودتون نگاه نکنید ..! من کسانی رو می شناسم Blaze رو انتخاب می کنند میپرند بالا و پاز می کنند بعد سریع شیرجه میزنند تو کشوی میز کامپیوترشون، ذره بین رو بر میدارند و در روی مانیتور ، بین پاهای اون عزیز دنبال ایستر اگ می گردند...[-(

خلاصه اینکه بازی خیلی خیلی فانه...بنظرم حالا که در شرف آغاز نسلی نو هستیم همه میرن سراغ گرافیک های 6 بعدی و تا مدت ها شاهد همچین عنوان های Hand DRAWN نخواهیم بود...این عنوان رو از دست ندید حتی اگه از سرکرده ها یا جاسوسان سونی در سایت هستید...?
خب فحش هام رو که دادم ، توهین و ترول هامم کردم !...دیگه ..آآآآ...هیچی دیگه...برید بازی کنید..

84l8_s1-min.png

onbx_r1-min.png

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,919
نام
نـــــــویـــــــــد
خب تموم شد ۳ساعته
بهترین نکته بازی آرت استایل زیبا و جذابش بود همینطور موسیقی‌های خوبش که هیجان خوبی به بازی میداد. شروع بازی تا یه جایی که همون سیستم کلاسیک مبارزات رو شاهد بودیم که خیلی زود برای من خسته کننده شد. از یه جایی به بعد کلا دیگه اون سیستم رو ندیدیم و گیم‌پلی بازی به چند بخش مختلف تقسیم شد که خیلی خوشم اومد. دقیقا جایی که لازم بود تغییرات رو ایجاد کردن تا بشه بازی رو ادامه داد. البته این وسط ممکنه یکی دقیقا برعکس من باشه. شخصیتا و دیالوگا خوب بود. طنز جالب و خوبی داشت در اکثر مواقع. مراحل موتور سواری و گذر از موانع خیلی خیلی راحتر از نسخه‌ کلاسیک بود که البته ایرادی نیس. در کل تجربه جالبی بود اما هیچ چیز هیجان انگیزی نداشت. مسیرشم از نسخه کلاسیک کاملا جدا بود که باز هم نمیشه گفت ایراده. به نظرم ۷ با ۷.۵ براش مناسبه

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
بالاخره ACT 1 رو به هرجون کندنی بود تموم کردم . دوستان شما مطمئن هستید 3 تا 4 ساعته بازی رو تموم کردید آخه برای من هر استیچ حدود 30 تا 35 دقیقه طول کشید .اولین استیج توربو بایک که قربونش برم شد یک ساعت و ربع...! این یعنی به نظرتون من یک نوبم...!!

تا به اینجایی کار به عنوان یک فن پیر و فرتوت! همینکه عمرم به دنیا بود و ادامه بازی رو دیدم راضیم ،ولی انتظاراتم بیشتر بود.
یک جمله توی نقد بازی سنتر که درود خدا بر منتقد او باد!! خیلی خیلی زیبا و بجا بود اینکه بازی سعی داره از گذشته خودش فرار کنه...
چیزی که شاید می تونست به عنوان دست آویزی برای موفقیت بازی استفاده بشه..! ?

از تغییر داستان و دارک کویین و حذف دشمنان و ویلین های آشنا بگیر تا حذف مرحله پایین رفتن بوسیله طناب... واقعا چرا از شخصیت های منفی قدیمی هیچ خری رو نیاوردن، حتی توی طراحی دشمن ها هم این موضوع صدق میکنه مثلا یک موجود بابالنگ درازی بود که وقتی از هم می پوکید یکی از لنگ هاش رو میشد برداشت و به عنوان چوب دست استفاده کرد ...گفتم چوب یادم اومد چرا هیچی رو زمین نیست برداریم بزنیم تو سر ارازل...?

اکت اول به پیروی از سنت حسنه بکار گرفته شده در نسخ قدیمی قسمت های Beat em Up بیشتری داره، دوستان اگه شماره های قدیمی رو بازی کرده باشند بخاطر دارند که همیشه اوایل بیشتر مبارزه داشتید و از نیمه بازی به بعد مبارزه به حاشیه می رفت و مراحل پلتفرمر وتعقیب و گریز و ریس و فضاپیما سواری می اومد وسط ..که هیچ موقع مورد پسند خودم نبوده ولی گویا در این نسخه هم این موضوع رعایت شده...
پس اگه بخوام یخورده در مورد این قسمت نسخه جدید اظهار فضل کنم باید بگم :?

درگیری های بازی واقعا خوب شروع شد ،مرحله اول و 3 مرتبه رویاریی با اون باس عزیزتر از جان که دیگه بین ما نیست ! هایپم رو برای ادامه کار برد بالا. ولی در ادامه به دلیل طراحی مرحله بود یا عدم تنوع دشمن ها یا حرکات شخصیت های اصلی، مبارزات برام خسته کننده شد...
البته این رو بگم من روی درجه هارد بازی میکنم و روی این درجه سختی دشمن ها پوست کرگدن دارند و جون خر و به طور کلی نمیرند...
در نتیجه مراحل خیلی طولانی میشه و همونطور هم که احتمالا تا حالا تجربه کردید تنوع و چینش دشمن ها در هر مرحله هم تنوع بالایی نداره ، فقط دوربین شما رو متوقف میکنه و از چهار طرف موجودات بی سر و ته ظاهر میشند..حالا شما فرض کنید 30 دقیقه باید یک کار رو مدام تکرار کنید ..
البته اینایی که گفتم مشکل بازی نیستا !! مشکل آدم ابلهی هست که همون اول از سر گنده گویی (می دونم معنی نداره ولی اون یکی کلمه رو نمیشه گفت بی تربیتا..!?) میره درجه سختی گنده تر از دهنش برمیداره...!!

سیستم کومبو هم در مقابل سیستم کمبو و امتیازدهی کاربردی که Streets of rage 4 معرفی کرد که به بویژه برروی درجه های سختی بالا جایگاه خودش رو پیدا میکرد ، حرفی برای گفتن نداره و صرفا یک عدد شماره..!?

بنظرم اینجا اگه از امکان آپگرید حرکات یا حتی خرید Morph Attack های جدید و جایگزینی اونها استفاده می کردند خیلی ایجاد تنوع میکرد. فکر نمی کنم طراحی و کشیدن چندتا حرکت جدید یا حتی استفاده ازحرکت های قدیمی اینقدر سخت بوده باشه...

البته همونطور که باز هم توی نقد بازیسنتر که برای بار دوم درود خدا بر منتقد او باد!! هم اومده بتل تودز هیچ موقع Beat em up صرف نبوده و همون موقع اش هم توی مبارزات 4 به 1 از رقبا عقب بود...!! ولی دو تا باس فایت واقعا خیلی خوب بود ، دستشون درد نکنه...!?
این که قسمت های QTE یا سنگ کاغذ قیچی یک استیج جدا باشه هم خیلی مسخره است .میتونست بین همون مراحل بزن بزن به عنوان مینی گیم قرار بگیره..

آقا اجازه بدید درمورد قسمت موتور سواری من یک اعترافی بکنم..?

اینجانب به همه یک معذرت خواهی بدهکارم ! من به گمونم تغییر زاویه دوربین از دو بعدی به سه بعدی باعث راحت تر شدن این قسمت شده ، ولی دیدم که نشده و پوزش می خوام به خاطر ارائه فرضیه غلط . اشتباه کردم ، بیجا کردم ، غلط کردم، اصلا شما اسم بزارید روش من بخورم...!!??

داخل بازی با هدف برخورد نکردن با حتی یک دیوار ،نیت کردم و قامت بستم و همینطور با تصمیم به رانندگی خطرناک و کشیدن لایی های دردناک , سعی در پاسخگویی به کرم های ریز درونم کردم ، خیر سرم می خواستم اسکورم بزنه بالا !
تهش از یک جایی به بعد بی خیال این خود انگولگی مرض گونه شدم ! و مثل آدم مرحله ام رو تموم کردم. شد یک ساعت و 15 دقیقه...
فکر کنم بیشتر از 150 بار رفتم تو تیر چراغ برق...شما نکنید این کارا رو ،بخدا آخر عاقبت نداره...?

در آخر توجه شما رو جلب میکنم به یک مقایسه کوچولو بین المتایی آخرین نسخه از بازی رقبای قدیمی , می تونید نتیجه این رقابت چهارجانبه رو که در غیاب حریفان قدری چون TMNT ، Golden Axe و Final Fight صورت گرفته ، مشاهده کنید و در مورد جایگاه واقعی Battletoads جدید قدری بیاندیشید...!!

8o4g_z.png

lbap_x.png

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر