Battletoads

بالاخره پس از سال‌ها انتظار و تیشرت و حضور در بازی های مختلف سرانجام مایکروسافت در طول کنفرانس خبری E3 2018 از بازی Battletoads رونمایی کرد. این بازی با همکاری دو استودیوی Rare و Dlala Studios در دست ساخت است و بازی از قابلیت Coop سه نفره پشتیبانی میکنه (تک نفره هم داره) و حالت 2.5 بعدی داره (مثل ریمن) و به زودی با اطلاعات بیشتری مزاحم خواهیم شد :D
بازی Battletoads در تاریخ نامشخصی در سال 2019 منتشر خواهد شد

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
اخرشم با اشاره های سازنده به بازی قبل از کنفرانس x که خبری نشد یعنی باید تا e3 صبر کنیم؟:|ولی این میزارم که تاپیک فراموش نشه
https://kotaku.com/rare-finished-making-a-battletoads-for-game-boy-that-ne-1827404101
نمیدونم اینجا چندنفر bt arcade بازی کردن(من که نکردم:D) ولی چند وقت پیش یکی از کارمندای rare گفته بود که یه پورت از این بازی برای game boy ساخته بودن که صد در صد کامل شده و تو مرحله تست بود که بخاطر فروش بد bt arcade کنسل شد.....
من بازی کردم نسخه سگا جنسیس رو باید بگم از دارک سولز هم سخت تر بود لعنتی:D

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
من بازی کردم نسخه سگا جنسیس رو باید بگم از دارک سولز هم سخت تر بود لعنتی:D
منم اون بازی کردم اره خیلی سخت بود مخصوصا مرحله جت اسکی :Dbt arcade یچی دیگه بود که هیچوقت رو کنسولا عرضه نشد

btoads.png

• Like
Reactions: g4mer and Cj_sa

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
هیچی از رزومه سازنده جدید نمیدونم ولی اگه ی ریمیک عالی مثل iron galexy بسازن فوق العاده میشه
وگرنه اگه قرار باش با ی بازی متوسط یا معمولی طرف باشیم امیدوارم کنسل بشه

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
هیچی از رزومه سازنده جدید نمیدونم ولی اگه ی ریمیک عالی مثل iron galexy بسازن فوق العاده میشه
وگرنه اگه قرار باش با ی بازی متوسط یا معمولی طرف باشیم امیدوارم کنسل بشه
رزومشون مهم نیست کلا یه بازی داشتن که نشون دهنده بد بودنشونم نیست واگرنه دست کم یه امیدواری هست اونم اینه که خود rare تو ساختش سهیمهB-)

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
تریلر e3 بازی تو یوتیوب آپلود شده رو چک کردید ؟
نظرات منفی راجع بهش خیلی زیاده ، دوبرابر لایک هاش هم دیسلایک گرفته . :-?
بچه های خودمون که تو تاپیک E3 مایکروسافت اکثرا پسندیده بودن تریلر رو ، تفاوت سلیقه چقدر زیاده . :D

• Like
Reactions: X B I T B

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
تریلر e3 بازی تو یوتیوب آپلود شده رو چک کردید ؟
نظرات منفی راجع بهش خیلی زیاده ، دوبرابر لایک هاش هم دیسلایک گرفته . :-?
بچه های خودمون که تو تاپیک E3 مایکروسافت اکثرا پسندیده بودن تریلر رو ، تفاوت سلیقه چقدر زیاده . :D

تو توییتر هشتگ #battletoads رو دنبال کنی از هر ده تا پست، 5 تاش نسبت به ارت استایل بازی و مجموعا گرافیکش منفی هست
ولی کسایی که نسخه دموی ای تری رو بازی کرده بودند نسبت به گیمپلی نظر مثبتی داشتنند، مخصوصا اینکه میگفتند بازی مثل سابق سخت هست

اما بحث و عیب و ایرادهایی که به گرافیک گرفته میشه تمومی نداره و تیر خلاص رو هم Raf Grassetti طراح هنری استدیو سانتا مونیکای سونی زد با انتشار طرحی که زده

photo_۲۰۱۹-۰۶-۱۵_۰۶-۵۳-۵۴.jpg

مقایسه کن با این :

photo_۲۰۱۹-۰۶-۱۵_۰۶-۴۳-۳۴.jpg

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
تو توییتر هشتگ #battletoads رو دنبال کنی از هر ده تا پست، 5 تاش نسبت به ارت استایل بازی و مجموعا گرافیکش منفی هست
ولی کسایی که نسخه دموی ای تری رو بازی کرده بودند نسبت به گیمپلی نظر مثبتی داشتنند، مخصوصا اینکه میگفتند بازی مثل سابق سخت هست

اما بحث و عیب و ایرادهایی که به گرافیک گرفته میشه تمومی نداره و تیر خلاص رو هم Raf Grassetti طراح هنری استدیو سانتا مونیکای سونی زد با انتشار طرحی که زده

View attachment 109389

مقایسه کن با این :

View attachment 109390
این بابا ماریو رو هم رئالیستیک طراحی کرده!:D
به نظرم مشکلش فقط بعد نداشتن، طراحی کارکترها خیلی سادست، یکم بیشتر رو جزئیات کار می کردن بهتر بود.همین:D

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر

تو یوتیوب هم همین بود ، اکثر کامنت های منفی در مورد استایل بازی و گرافیکش بود .

ولی خب اگه گیم پلی اوکی هست ، به نظرم این همه واکنش منفی نامردی هست .

• Like
Reactions: Ali Venom

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
این بابا ماریو رو هم رئالیستیک طراحی کرده!:D
به نظرم مشکلش فقط بعد نداشتن، طراحی کارکترها خیلی سادست، یکم بیشتر رو جزئیات کار می کردن بهتر بود.همین:D

حالا کسی battletoads سه بعدی و رئالیست نخواست :D ولی خب وقتی یک نفر تنهایی در عرض دو سه روز همچین ارتی میده بیرون! بعد از یکسال حداقل توسعه توسط یک استدیو 20 و خرده ای نفری خروجی باید همچین شتی باشه؟

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
به این بازی امیدوار شید داشتم تو ویدیوها میگشتم این دیدم battltoads advance که داشت برا gba ساخته میشد و یه فاجعه به تمام معنا بود البته هرچی بود کنسل شد:D

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,238
یه گیم پلی 8 دقیقه ای IGN گذاشته بود الان دیدم. بازی در کل خوبه ها، ولی Battletoads نیست :D آرت استایل و انیمیشنهاش اتفاقا خیلی باحاله و مشخصه روش کلی کار شده. گیم پلیش هم اوکیه بنظر. ولی خب همونطور که گفتم Battletoads نیستش و فقط داره از اسم این سری استفاده میکنه و هیچ ربطی بهش نداره

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
اتفاقا خيلي باحال بود و كلي باهاش حال كردم خيلي خوب بود
مخصوصا اگه چن نفري بازي كنيش
اما خيلي اورجينال بنظر نميرسه

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman