Battletoads

بالاخره پس از سال‌ها انتظار و تیشرت و حضور در بازی های مختلف سرانجام مایکروسافت در طول کنفرانس خبری E3 2018 از بازی Battletoads رونمایی کرد. این بازی با همکاری دو استودیوی Rare و Dlala Studios در دست ساخت است و بازی از قابلیت Coop سه نفره پشتیبانی میکنه (تک نفره هم داره) و حالت 2.5 بعدی داره (مثل ریمن) و به زودی با اطلاعات بیشتری مزاحم خواهیم شد :D
بازی Battletoads در تاریخ نامشخصی در سال 2019 منتشر خواهد شد

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram

۲۰ اگست منتشر میشه مستقیم رو گیم‌پس
خیلی خاطره دارم با نسخه‌ی سوپر نینتندو و خیلی امید دارم که اینم خوب و فان و سرگرم کننده باشه. تریلراش که خوبن
من تو e3 سال گذشته بازی کردم. اونجا که خیلی فان و خوب بود. البته co-op بازی کردیم.
تریلر امروز هم که واقعا خیلی خوب بود.
امیدوارم در مجموع عنوان موفقی بشه.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من تو e3 سال گذشته بازی کردم. اونجا که خیلی فان و خوب بود. البته co-op بازی کردیم.
تریلر امروز هم که واقعا خیلی خوب بود.
امیدوارم در مجموع عنوان موفقی بشه.

پیروی حرف تو، آلانا پیرس (تازگی خیلی دنبالش میکنم :| :)) ) یجا گفت توی E3 گذشته رفته بازی کنه. بعد چند ساعت زدن پشتش که حاجی میخوایم ببندیم سالنو، تعطیل کن دیگه :D

بنظر بر خلاف تریلر گیمپلی پارسال که خیلی نظرات مخالف داشت، اونایی که بازی کردن خیلی حال کردن...

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
پیروی حرف تو، آلانا پیرس (تازگی خیلی دنبالش میکنم :|:)) ) یجا گفت توی E3 گذشته رفته بازی کنه. بعد چند ساعت زدن پشتش که حاجی میخوایم ببندیم سالنو، تعطیل کن دیگه :D

بنظر بر خلاف تریلر گیمپلی پارسال که خیلی نظرات مخالف داشت، اونایی که بازی کردن خیلی حال کردن...
آره شنیدم اونم خوشش اومده :D
یک دونه ویدیو هم من ریکورد کرده بودم از بازی:
3 new photos by Bahram B

البته از اون زمان گویا خیلی پیشرفت کرده.

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
s41i_picture1-min.png

خب انتظار کافیه ! بعد از گذشت 26 سال آزگار از عرضه آخرین شماره مجموعه بازی Battletoads ، عنوان جدید در تاریخ ۲۰ آگست ۲۰۲۰
برابر با پنج شنبه، ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ خورشیدی منتشر میشه ...

این بازی محصول دست اعضای استدیوی Dlala Studios است، استدیویی تازه کار که تنها یک بازی دیگه در کارنامه سیاهشون داره به نام Overruled که همون بهتر که چیزی درباره اش ندونید...البته گفته میشه خوده شخص استودیو Rare یعنی صاحب امتیاز اصلی بازی هم در به ثمر رساندن این پروژه ، کمک ‌حال Dlala Studios بوده,به نظر خودم که الکی میگه و بیشتر جنبه تبلیغ داره ....

میشه به این بازی به عنوان ریبوت فرنچایز نگاه کرد، چون از لوگوی بازی تا آرت و داستان و همه چیز رنگ تغییر به خودش گرفته
...تغییراتی که صدای خیلی ها رو درآورده...!

4gzk_picture2-min.png

fa0_picture12-min.png

اجازه بدید همین اول تکلیف یک چیزی رو مشخص کنیم ، ببینید toad به معنی غوک هست و frog قورباغه و فرقشون اینه که پوست غوک ها زگیل و برآمدگی داره ..اَیییی...و دوم اینکه پاهاشون کوچکتره و نمی تونند خیلی بلند بپرند، کافیه به پوست پیمپل نگاه کنید و یادتون بیاد که چند بار توی بازی های مجموعه بخاطر پرش های کوتاه افتادید و جونتون دررفته... و این نکته ای هست که rare روش خیلی تاکید داره...پس هی نگید قورباغه ها...

راستی یک چیز دیگه هم اینکه اصلا می دونستید این 3 تا قورباغه...!! خب حالا...غوک...
در اصل 3 نفر انسان بودند به نام های Morgan, Dave و George ، و از طریق شغل شریف تِستِر ویدئو گیم بودن ارزاق می کردند تا اینکه یک روز سر تست یک دستگاه واقعیت مجازی برای بازی شبیه ساز قورباغه..! همه چیز می ترکه و اینها خودشون رو تو یک دنیای دیگه با اندام جدید قورباغه ای.. ! ...! غوکی...ببخشید غوکی ..و هویت ها و نام های Rash, Zitzو Pimple پیدا میکنند...داستان خیلی مفصله ،زحمت خوندن کمیک پای خودتون رو می بوسه..!

حالا شاید برای خیلی ها سوال پیش بیاد که چرا بدن این قور...غوک ها..کش میاد یا از پای زیتز تیغه نجاری در میاد و سر رَش شاخ های قوچ و اینا ... این چیزا داستانش بر میگرده به همون کمیک و اون دنیای خاص به نام ..نام...یادم نمیاد ..فقط بدونید قابلیتی دارند بنام morph attack که امضای اثر هست و شاید اگر همچین چیزی رو نداشتند به عنوان یک آی پی تقلیدی دست دو کسی نگاهشون هم نمی کرد.تو شماره جدید هم این امکان ، دیوانه تر و احمقانه تر براشون ترتیب داده شده پس اگه پیمپل با روشویی مصطراح گذاشت تو صورت یک موش .. نپرسید از کجا و چجوری که ناراحت میشم...بپذیرید ناپذیرفتنی ها رو و درگیر رئالیسم جناح رقیب نشید...

Rare قول داده بازی به دو عنصر اصلی مجموعه یعنی طنز مختص خودش و دومی جریان گیمپلی متنوع اون که خودشون ازش تحت نام شکننده the beat-'em-up grind یاد میکنند پایبند باشه....

می تونم به ضرس قاطع بگم داستان این شماره از بازی به کل عوضی شده ، هر چی از دارک کوئین و گروگان گرفتن پیمپل و پرینسس آنجلیکا و بعدش اتحاد دارک کوئین با شادو باس... و این ها می دونید بگذارید کنار همونطوری که دارک کویین هم اختلافات رو کنار گذاشته و قراره اینبار قرارداد همکاریش رو با غوکان امضا کنه بر علیه ....شخصیت های جدید و عجیب شامل یدونه شش ضلعی غیر منتظم و یک پنج ضلعی کج و کوله که اونجور که از وجناتشون و ظاهر امر پیداست احتمالا وجود معنوی و توحیدی دارند و تو مایه های الدر گاد و اینا.......خلاصه اش نمی دونم, آقا ما که از این داستان جدید سر در نیاوردیم هر کسی فهمید مشغول الضمه هست به من نگه...!!

درسته همه جا از بازی تحت یک عنوانup beat ’em یاد میکنند اما چیزی که از تریلر ها بر میاد سبک بازی درست مثل ایام قدیم , ملغمه ای هست از هر ژانگولری که تونسته بودن کدش رو بنویسند , تریلر جدید منتشر شده از این بازی، به طور خلاصه بخش‌های اکشن و بزن بزن، پلتفرمینگ و مسابقه دو دادن و تیراندازی آرکید وحل پازل را نمایش داد به علاوه بخش خاطره ساز Turbo tunnel ...البته بیشتر خاطره های دردناک و آغشته به خون ...!!

اما خبر خوش اینکه بخش راید بازی یا همون turbo bike سواریِ لعنتیِ جهنمیِ مادر....!! که خیلی ها رو از ادامه کار وا نهاد ، از دو بعدی به سه بعدی ارتقا پیدا کرده که قطعا ساده تر شده استدیو دلالا نمی خواد آه و نفرین مردم پشتش باشه, فکر کردید rare چرا به این روز سیاه افتاد همش بخاطر مرحله چهارم battletoads و بخش دوم مرحله دوم battletoads double dragon بود....چه دسته گل هایی که تو اون تنگه پرپر نشدند و...الهی داغت به دلم بمونه Rare...

خدا رو شکر تا اینجا از اون مراحل کرم و مار سواری و بالا رفتن ازون چمیدونم چیزای دراز سر گرد !! خبری نیست..

Porkshank رو در تریلر اولیه ای که سال 2019 پخش شد به عنوان باس فایت دیدیم که به نظر عضوی از سایکو پیگز ها باشه..توی اون تریلر تاکید شد که اپیک باس فایت های زیادی در پیش داریم..تا اینجا هم یک چیزایی نشون دادن ولی بیشتر حالت خمیری و عجق وجق داشتند، من که چهره آشنایی تا حالا ندیدم ولی امیدوارم حداقل دست راست دارک کویین یعنی Big Blag , همون موش خپله یا حداقل Robo-Manus رو تو بازی ببینیم.

2403_picture3-min.png

داخل تریلر های پخش شده از بازی هیچ نشونی از پروفسور T. Bird نیست ..فکر کنم مرده آخه اون موقع اش هم خیلی پیر بود...اون عقاب پیره رو میگم، همون که همش زر میزد و راهنمایی میکرد، مثلا رهبر گروه بود ولی فقط برا این آورده بودنش که جلوی اسپلینتر الم کنند... خیلی هم بهتر, امیدوارم روح بی صاحابش تو جهنم بسوزه....

مطمئن نیستم ولی فکر کنم در بعضی مراحل خاص بشه کنترل دارک کوئین رو هم بدست گرفت البته نه در فایت ، چون از همون قدیم هم ، ملکه دست بزن نداشت..! و بیشتر به ظاهرش می رسید و نه در راید چون گواهینامه هم مثل اینکه نتونسته از افسر بگیره ..! اینو فعلا در حد شایعه نگه دارید چون از رو تریلر گفتم , بعد از گندی که سونی سر لو رفتن داستان لست 2 زد ،ماکروسافت همچین سرشو سفت گرفته که حتی یک قطره هم زمین نریزه..

گفتم دارک کوئین یچیزی یادم اومد, تو این شماره Dark Queen ای که به ما نشون دادن یک چیزه، اونی که در دوران کودکی گذاشتن جلو چشممون خداییش یک چیز دیگست...!
درسته , میدونم طی این 26 سال ایشون در حال طی کردن مسیر از لاک جیغ تا افلاک بودند..!! و خیلی ها رو که یک چیزی رو در دستشون سفت می فشردند و در انتظار جسیکا ربیتز بودند رو راضی و ارذا نکرد....!!

ولی می گم Rare از رو لاک پشت های نینجا اسکی کرده یک عده ناراحت میشن , بیا اینم دارک کویین که یک عمر لباس مشکی خاکبرسری میپوشید حالا زده تو کار مانتو بنفش و شنل دانشجویی...لباسی که یک عمرshredder مادر مرده، پوشید و شست و اتو کرد و دوباره پوشید...

تا اینجا که گرافیک hand-drawn بازی به مزاج خیلی ها خوش نیومده به نظر خودم اینها در راستای تقلید ها و اسکی های بیست و اندی ساله خودشون سبک طراحی و گرافیک بازی رو هم گرایش دادند به سریال Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles ....

بازی از میان پرده های انیمیشنی صدادار و احتمالا براساس بیلد قدیمی نمایش داده شده 2019دیالوگ های کمیکی صداندار درون بازی استفاده میکنه (خدا کنه اینو هم صداگذاری کرده باشند) بازی هم قراره در عین حال هم مراعات حال آنچارتد بازهای گوگولی رو بکنه و هم قابلیت این رو داشته باشه که دهنمون رو سرویس کنه ...co op 3 نفره هم داره.

باید دید فیل اسپنسر برای بازی محبوبش که تو هر مجمع و کنفرانس و گردهمایی گیمینگ کلی براش تی شرت پوشید و شورتشو عوض کرد...تا چه حد از نفوذ و قدرتش استفاده کرده ..
بازی رو استیم و گیم پس میاد ..دیگه...دیگه ...اطلاعاتی نیست باور کنید تا اینجاشم از خودم مایه گذاشتم و به هم بافتم ...همین دیگه..برین که راضی باشید....

o0ge_picture10-min.png

of9m_picture13-min.png

a5w4_picture11-min.png

55as_44-min.png

آخرین ویرایش:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
پست اول این بازی حیفه همینجوری خاک بخوره 8-| اگه کسی خواست بگه بدم بهش یـ گردگیری درست حسابی بکنتش :D
اون دوستی که تاپیک بازی تو بخش pc رو گرفته بگو اگه میتونه بیاد اینجارم صفا بده. :D
معلومه فن سفت و سخت بازیه.

• Like
Reactions: New Shredder

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر