Battlefield: Hardline

36991121215143938763.png

اطلاعات تازه ای در مورد نسخه جدید Battlefield به تازگی به بیرون درز پیدا کرده است. آخرین شایعات در مورد این عنوان به ماه فبریه باز می گردد که گفته شده بود نسخه جدید با تم پلیسی توسط سازنده Dead Space یعنی Visceral در دست ساخت است.
نام این عنوان که Battlefield Hardline بوده توسط آخرین اپدیتی که به تازگی برای Battlelog منتشر شده بود مشخص شد. همچنین لوگو بازی به همراه تعدادی artwork نیز در سرور سایت دیده شده است. البته بازی با دو نامBFH و +BFH دیده شده که به نظر می رسد BFH+ مربوط به Battlefield Premium می باشد.

برای مشاهده تصویر اصلی (845x345) روی این نوار کلیک کنید.
02253880808557286780.jpg

در قسمت پلتفرم های بازی PC, PS3, PS4, Xbox 360 and Xbox One را تعیین شده اند.
29448855748215084470.png

از دیگر اطلاعات مشخص شده از این منبع می توان به کلاس های بازی شامل Enforcer, Mechanic, Operator و Professional و همین طور مودهایی مثل Blood Money و Bomb Squad و Carrier Assault ذکر شده است. علاوه بر این قرار است یک تاریخ برای عرضه بتا نیز مشخص شود.
95764416251511855683.png
96036270148672158021.png

برای مشاهده تصویر اصلی (705x277) روی این نوار کلیک کنید.
25673660524776580179.png

با تشکر از METRO_2034 عزیز

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
از کی تا حالا نوب و کمپر گفتن توهین محسوب میشه ؟؟:-/ به قول معروف میگن حرف رو بنداز و خود صاحابش برمیداره ....حالا حکایت اینجاست ..من به هیچکس توهین نکردم و gif و ترول و مسخره نکردم مثل یه عده ....

........................................................

@ FaRd!N
وقتی ناظم انجمن میاد درمورد یه کاربر اینجوری نظر میده و ترول میکنه دیگه از دیگران نباید انتظاری داشت.

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
من بتل 3 رو مولتی نزدم. فقط bad company 2 و یکم battle4 علت اینکه که بچه ها battle4 رو میکوبن چیه؟ مشکل داره ولی به نظر من هنوز لذت بخشه.. البته هنوز زیاد بازی نکردم..

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
از کی تا حالا نوب و کمپر گفتن توهین محسوب میشه ؟؟:-/ به قول معروف میگن حرف رو بنداز و خود صاحابش برمیداره ....حالا حکایت اینجاست ..من به هیچکس توهین نکردم و gif و ترول و مسخره نکردم مثل یه عده ....

........................................................

@ FaRd!N
وقتی ناظم انجمن میاد درمورد یه کاربر اینجوری نظر میده و ترول میکنه دیگه از دیگران نباید انتظاری داشت.

من توهین کردم میگه؟ شما الان چند صفحه است داری ترول میکنی BF3 باز ها رو. شماره ای از بتلفیلد که بعد از BC2 از شاهکار ها محسوب میشه. انتظار داری نخندن بهت؟ بعد یه شماره 4 بازی کردید همه رو دارید اینجا زیر سوال میبرید. فکر کنم تا دیروز طرفداری COD میکردید حالا چطور شده دارید طرفداری BF4 میکنید خدا داند.

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
شماره ای از بتلفیلد که بعد از BC2 از شاهکار ها محسوب میشه. انتظار داری نخندن بهت؟ بعد یه شماره 4 بازی کردید همه رو دارید اینجا زیر سوال میبرید
======

ولی فک نکنم شما بگی این بازی بهترین بازی بوده همه باس نظرشون با شما یکی باشه شاید اصلا همه خوششون بیاد ولی یکی بگه نه اینطوری نیس
شما خودت الان داره این شخضو زیر سوال میبری بعد به ایشون میگی ؟
مثلا یه سری جملات به کار میبری بگی نظرش واست مهم نیس
فک نکنم کار ناظم انجمن این باشه که بیاد اینطوری حرف بزنه
اصلا ایشون قبلا کال دوس داشته الان میخواد از بتل 4 حمایت کنه باید به شما جواب بده ؟؟ من توهینی نمیخوام بکنم ولی شما فک کردی اون تگ بالای اسمته میتونی هر طور میخوای صحبت کنی با هر شخصی
میتونی بن کنی یوسرمو یا میتونی صحبت کنی واسم زیاد مهم نیس ولی بدون حرفت درست نیس ..همین جرفی که به این شخص زدی..داره مسخرش میکنی بعد میگی توهینی نکردم ;-)
و بعد یه طرفداری از یه نسخه از طرف اون دوستمون رو میگی ترول کردن ...
اصلا اون ترول میکنه شما هم پس ترول داره میکنی دیگه..
یه سریم که فقط منتظرن شما پست بدی بیان لایک بزنن واست :) هدفشونم فقط پسندیدنه :) ....
شاید این موضوع به من مربوط نباشه شما داره با اون شخص صحبت میکنی ولی به هر حال خواستم بهت بگم

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
aslirezahddd@

یه کلوب راه بنداز بورو طرفدار جمع کن واسه این حرفات. این حرفام تکراری شده که به خاطر ناظم بودن کسی الکی الم شنگه به پا میکنید. انگار ناظم حق نداره حرف بزنه.

آخرین ویرایش:

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
اميدوارم اگر قراره BF5 ساخته بشه، مثل BF3 باشه و اميدوارم دوستاني كه ما رو "نوب هاي مستقر در تانك جهت گرفتن كيل" و "پيدا نكردن جايگاه خود در BF4" خطاب مي كنند، حضور داشته باشند. به شخصه كاري مي كنم كه تك تك شون از گيمينگ آنلاين استعفا بدن و Killcam ها تبديل بشه به كابوس شبانه شون!
بوكمارك لطفاً!#
پ ن: حيف كه در نسل هفتم قابليت Capture و Sharing نداشتيم، صحنه هاي تك به تك شدن با تانك آبرامز با ٢ عدد مين ، شكار جت با شليك مستقيم تانك ، پَر پَر كردن يك Squad با يك خشاب PDW ، تغيير دادن بيس درگيري ها در مپ Operation Metro و صد ها مورد ديگه ، چيز هايي هستند كه BF4 بازها قطعاً با ديدنشون خواهند گُرخيد!

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
اميدوارم اگر قراره BF5 ساخته بشه، مثل BF3 باشه و اميدوارم دوستاني كه ما رو "نوب هاي مستقر در تانك جهت گرفتن كيل" و "پيدا نكردن جايگاه خود در BF4" خطاب مي كنند، حضور داشته باشند. به شخصه كاري مي كنم كه تك تك شون از گيمينگ آنلاين استعفا بدن و Killcam ها تبديل بشه به كابوس شبانه شون!
بوكمارك لطفاً!#
پ ن: حيف كه در نسل هفتم قابليت Capture و Sharing نداشتيم، صحنه هاي تك به تك شدن با تانك آبرامز با ٢ عدد مين ، شكار جت با شليك مستقيم تانك ، پَر پَر كردن يك Squad با يك خشاب PDW ، تغيير دادن بيس درگيري ها در مپ Operation Metro و صد ها مورد ديگه ، چيز هايي هستند كه BF4 بازها قطعاً با ديدنشون خواهند گُرخيد!

دست بالای دست(خیلی)بسیار است;)
--------------------------------------------------------------
میتونم id بتل لاگ شما رو داشته باشم؟ باعث افتخاره...

آخرین ویرایش:

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
دست بالای دست(خیلی)بسیار است;)
--------------------------------------------------------------
میتونم id بتل لاگ شما رو داشته باشم؟ باعث افتخاره...
ID: jomonj
من در كل پلير متوسطي هستم، يادم نمياد K/D هام در بتل٣ چقدر بودش، ولي نسبت به بچه هاي قديمي Nero7 ، Zombie و .. عملاً هيچي نيستم؛ منتها اونايي كه بازي من رو ديدن، مي دونند ساپورت خوبي ميدم و در مواقع لزوم از پس چند تا Squad بر ميام. سلاح مورد علاقم مدل قديمي PDW در بتل٣ بود و علي رغم لگد شديد و قدرت تيراندازي نه چندان بالا و خشاب هاي با ظرفيت نسبتاً كم، در حمله هاي سريع و رو در رو عملاً هيچ كس رو زنده رها نمي كرد!
يه عادت بسيار بد هم داشتم و اونم حساسيت به درخشش دوربين هاي Recon ها بود كه با نارنجك انداز گازوئيلي BF3 (هيچ دوربين Opticاي نداشت، ٥ تا خط آهني داشت كه بايد با اون هدفت رو قلق گيري مي كردي) مي زدمشون و ٩٩٪ شون با اولين شليك Down بودن يا با عدد ٩٧ Assist ميشدن!
تانك آبرامز هم كه به قول برد پيت در Fury(آخرين فيلمش) : That's My Home ! روز هاي آخر كه بتل٣ بازي مي كردم ، تعداد صداي قل قل كردن چرخ دنده هاش و شني اش رو مي تونستم بشمرم!
از اسنايپر هم هميشه بدون دوربين و تجهيزات إضافي استفاده مي كنم، سگك سنتي رو به إضافات جديد ترجيح ميدم! اگر در يك تيم ضعيف باشم، سلاح من براي نبرد هاي نزديك، همينه!
اينا چيزايي هست كه شخصيت من رو در BF3 شكل داده و بهتر از آمار و ارقام بتل لاگ ، راهنماييت مي كنه تا چطوري از من Kill بگيري.

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
بتلفیلد 4 درسته در حد BF3 نبود ولی انصافا انلاین خیلی خوبی داره هنوز :d

کسانی که بتا رو بازی کردن نظرشون چیه ؟ بگیریم یا نگیریم :-/

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
بتا خيلي حال ميده. واقا باحاله! معتاد دارم ميشم!

نكته جالبش اينجاست كه پدر گراميم تو اين ٦ ماه رفتن به نسل جديد هيچ بازي اي نبود كه بگه گرافيكش خيلي خوب يا عاليه ولي سر اين نتونست ديگه تحمل كنه و تحسين كرد! بتا عاليه! نسخه اصلي رفت تو ليست خريد (البته نه روز اول! احتمالا ميزارم تابستون تا مولتي هم بزنم)

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بتا خيلي حال ميده. واقا باحاله! معتاد دارم ميشم!

نكته جالبش اينجاست كه پدر گراميم تو اين ٦ ماه رفتن به نسل جديد هيچ بازي اي نبود كه بگه گرافيكش خيلي خوب يا عاليه ولي سر اين نتونست ديگه تحمل كنه و تحسين كرد! بتا عاليه! نسخه اصلي رفت تو ليست خريد (البته نه روز اول! احتمالا ميزارم تابستون تا مولتي هم بزنم)

البته گرافیکش تعریفی نداره ها.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر