Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
880
محمد جديداً چراغ هات رو خاموش كردي با ID متفرقه مياي و ميري :|

بعد يه سوال :d
StL يا LtS :d

من ایدیم همینه که تو عکسه اون یکی دیگه نیست.

تو اختصار نویسی کلن ترتیب حروف مهم نیست بعضا وقتی اختصار کلنی رو میبینی اصلا با اسم کلی کلن یکی نیست.

بعدشم از رنگین کمان 6 چه خبر؟میگن بازیش سمبل skill معرفی شده!راسته؟!!! :d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
خوب چلنج هاي اين ماه بتل4 هم معرفي شد و خداييش دمشون گرم كه هنوز پشتيباني از بازي دارن و هر ماه يه چيزايي ميدن

من ایدیم همینه که تو عکسه اون یکی دیگه نیست.

تو اختصار نویسی کلن ترتیب حروف مهم نیست بعضا وقتی اختصار کلنی رو میبینی اصلا با اسم کلی کلن یکی نیست.

بعدشم از رنگین کمان 6 چه خبر؟میگن بازیش سمبل skill معرفی شده!راسته؟!!! :d

يعني انلاين هستي كه ادد ات كنم اون قبلي رو پاك كنم ؟
اختصار بسيار هم مهم هست مثل اينه كه من الان بگن VOAN هستم پس عضوي از NOVA هم ميتونم باشم :|

بروووووووووووووووو محمد :|
تا وقتي بازيش نكردي ترول نكن :|

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
880
خوب چلنج هاي اين ماه بتل4 هم معرفي شد و خداييش دمشون گرم كه هنوز پشتيباني از بازي دارن و هر ماه يه چيزايي ميدن

يعني انلاين هستي كه ادد ات كنم اون قبلي رو پاك كنم ؟
اختصار بسيار هم مهم هست مثل اينه كه من الان بگن VOAN هستم پس عضوي از NOVA هم ميتونم باشم :|

بروووووووووووووووو محمد :|
تا وقتي بازيش نكردي ترول نكن :|

مهدی شده حق باتو باشه و تو این رو بدونی ولی انقدر خسته باشی از این موضوع که ترجیح بدی سکوت کنی؟حکایت منه! هم در مورد کلن حق باتو هست هم در مورد ترول کردن!اصلا کلا حق با تو هست! حوصله هیچ بحثی رو ندارم در مورد این دو بازی.

ریپلای نکن به بیراهه نریم .

way_to_win

کاربر سایت
May 29, 2012
153
باختیم :(

سلام
یک سالی هست که به تاپیک سر نزده بودم. دوباره به battlefield 4 برگشتم و دیشب با دو leader board ایران "ممل یاکوزا" و "محسن جی.تی" نشستیم بازی کردیم وخیلی خوب و کمدی و با لذت همراه بود. ممل که تو آسمون پرواز میکنه و اردک شکار میکنه، محسن هم زیر آب دنبال ماهی میگرده ;):d . از دست اینها با 20 اختلاف ticket بازی را باختیم.

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
امروز براي اولين بار در عمرم پينگ ام با سرور اروپاي بتل 130 بود :((:((:((

اينقدر خوف كرده بودم كه نميدونستم چه كنم :| يعني راحت با يه خشاب پشت سر هم ادم مي كشتم :d :(( :|
فقط اينقدر كيف كردم كه بعد تموم شدن دست سرور تركيد همه رو انداخت بيرون و از دست بعديش هر سروري رفتم 180 شد :|

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,305
نام
مهدی
امروز براي اولين بار در عمرم پينگ ام با سرور اروپاي بتل 130 بود :((:((:((

اينقدر خوف كرده بودم كه نميدونستم چه كنم :| يعني راحت با يه خشاب پشت سر هم ادم مي كشتم :d :(( :|
فقط اينقدر كيف كردم كه بعد تموم شدن دست سرور تركيد همه رو انداخت بيرون و از دست بعديش هر سروري رفتم 180 شد :|
دادا من الان چندوقته از اول صبح تا 2ظهر هر 4خط پینگم پر هست ولی بعد 2ظهر فقط 1 خطم پر هست در صورتی که من قبلا همه 4 خطم تا 12 شپ پر بود و فقط شب ها نمیتونستم بازی کنم و توی روز مشکلی نداشتم.
نمیدونم چرا احساس میکنم Ea دیگه به سرورای بتل4 مثل سابق نمیرسه.چون من الان واسه استاروارزم هیچگونه مشکلی ندارم حتی اگه ساعت 3شب باشه چه برسه به روز !
شما اینجور نیستی؟؟؟

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دادا من الان چندوقته از اول صبح تا 2ظهر هر 4خط پینگم پر هست ولی بعد 2ظهر فقط 1 خطم پر هست در صورتی که من قبلا همه 4 خطم تا 12 شپ پر بود و فقط شب ها نمیتونستم بازی کنم و توی روز مشکلی نداشتم.
نمیدونم چرا احساس میکنم Ea دیگه به سرورای بتل4 مثل سابق نمیرسه.چون من الان واسه استاروارزم هیچگونه مشکلی ندارم حتی اگه ساعت 3شب باشه چه برسه به روز !
شما اینجور نیستی؟؟؟

من كه مي گم مشكل از اينترنت خودمونه :|
چرا من هم دقيقاً همين مدلي هستم ! تازه قبل از اين پينگ 130 پينگ ام 300 بود كه يه بار مودم خاموش روشن كردم خوب شد

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,305
نام
مهدی
من كه مي گم مشكل از اينترنت خودمونه :|
چرا من هم دقيقاً همين مدلي هستم ! تازه قبل از اين پينگ 130 پينگ ام 300 بود كه يه بار مودم خاموش روشن كردم خوب شد

اگر مشکل از اینترنت خودمونه دلیلی نداره من توی استاروارز و هاردلاین مشکلی نداشته باشم !
باید هم اونجا مشکل میبود که اصلا نیست.راحت و روان با بهترین خط پینگ اون ور بازی جریان داره.
هر3بازی هم که ماله ea هست

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
اگر مشکل از اینترنت خودمونه دلیلی نداره من توی استاروارز و هاردلاین مشکلی نداشته باشم !
باید هم اونجا مشکل میبود که اصلا نیست.راحت و روان با بهترین خط پینگ اون ور بازی جریان داره.
هر3بازی هم که ماله ea هست

داداش پیشنهاد من به تو اینه از سرویس های کاهش پینگ استفاده کنی، خیلی واسه BF4 جواب میده :)

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,582
نام
Alireza
Season pass بازی تخفیف خورده شده 20 دلار. ارزش داره بگیرم؟
من خود بازیو 12 دلار گرفته بودم!

فرستاده شده از CHM-U01ِ من با Tapatalk

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,305
نام
مهدی
Season pass بازی تخفیف خورده شده 20 دلار. ارزش داره بگیرم؟
من خود بازیو 12 دلار گرفته بودم!

فرستاده شده از CHM-U01ِ من با Tapatalk
صد در صد ارزش داره.
اصلا توی پرمیوم کردن این شاه کار شک نکن.بهترین dlcها داره این بازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر