Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
الان تروفی تصمیم هارو بهت داده کامل؟
آره. سه تا تروفی تصمیما به اضافه دیدن هر سه تا اندینگ رو گرفتم. تروفی کامل شدن مرحله سوئز و گرفتن شیش هزار امتیاز تو این مرحله رو هم همین طور. منتهی این سه تا تروفی باز نشد باز:
Fish - Wolf - Tombstone

آخرین ویرایش:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
آره. سه تا تروفی تصمیما به اضافه دیدن هر سه تا اندینگ رو گرفتم. تروفی کامل شدن مرحله سوئز و گرفتن شیش هزار امتیاز تو این مرحله رو هم همین طور. منتهی این سه تا تروفی باز نشد باز:
Fish - Wolf - Tombstone

Fish رو میدونستم گلیچ داره، حالا واسه من حدود 75درصد آیتمهارو باز کردم بهم تروفیو داد :d

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
وای خسته شدیم بسکی تو لاکر ملتو لت و پار کردیم دی ال سی جدید کی میاد این تیر سمیه کمونه چه چیز مزخرفیه مث حشره کش تار و مار میمونه

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
خوب منم بالاخره پريميومو تو حراج خريدم
دوستان بهترين دي ال سي بازي كدومه؟
و بهترين مپ كدومه؟

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
خوب منم بالاخره پريميومو تو حراج خريدم
دوستان بهترين دي ال سي بازي كدومه؟
و بهترين مپ كدومه؟

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk

نمیشه گفت کدوم بهتره سلیقه ایه بیشتر ولی بنظر من سکند اسالت بهترین مپ هارو داره(بین dlc ها )

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
سلام . دوستان چرا تو قسمت آنلاین بازی فقط conQuest و Small Conquest افراد آنلاین هستن . تو مود های دیگه هیچ خبری نیست ؟؟
من چطور میتونم مد DLC شب رو آنلاین بازی کنم ؟؟
بدبختی همه مودها بجز اون دو تا مد خالی خالیه چرا ؟؟؟؟

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
محمد من چند بار كامنت ات رو از اول به اخر، از اخر به اول، از وسط به دو طرف خوندم اما دقيق متوجه نشدم :|
يعني ميخواي ديگه بتل بازي نكني ؟! :eek:
اكانت رو مي خواي بدي به يه دختر كي چي بشه :| خودش بره بازي كنه كه بهتره تا تجربه هم به دست بياره :|

سلام

مهدی واقعیتش این قضیه از یه شوخی شروع شد بعضی از دوستان هم در جریان هستند!ولی بعدش من مصمم شدم که عملی کنم چون خودم به اندازه کافی بازی کردم دیگه..و اینکه قبل از این جریان بارها این بازی رو انجام داده بود ولی خب به صورت اماتور و گسسته.الان مدتها شده که داریم تمرین میکنیم تو تست رنج و خود مسابقات بازی .این کار رو انجام دادم به خاطر اینکه برای خودم هم این اواخر سوال شد ..الان لازمه بگم صحنه هایی پیش میاد که به قول بیژن میگم مگه میشه ؟مگه داریم؟
پروفایلم رو چرا دادم ؟چون بالا هم گفتم من به اندازه کافی بازی کردم ,بازی هم تازه ریلیز نشده که بگیم از صفر شروع کنه وقت داره به خاطر همین اینکارو کردم !الان بارها شده با خارجی ها بازی کنه و تو پارتی هم بهش اینوایت بدند چون اکثرا باور نمیکنن و جوین هم کرده...بماند که یک بار هم از ایرانی ها اینوایت داد که بدبخت پشیمون شد از جوین شدنش!

حالا تو اینده حوصلم کشید با این نت هند کم و فیس کم (اف البته) میزارم تا بعضی ها باورشون بشه.

شرمنده با تاخیر جواب دادم چون خیلی کم سر میزنم...

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
سلام

مهدی واقعیتش این قضیه از یه شوخی شروع شد بعضی از دوستان هم در جریان هستند!ولی بعدش من مصمم شدم که عملی کنم چون خودم به اندازه کافی بازی کردم دیگه..و اینکه قبل از این جریان بارها این بازی رو انجام داده بود ولی خب به صورت اماتور و گسسته.الان مدتها شده که داریم تمرین میکنیم تو تست رنج و خود مسابقات بازی .این کار رو انجام دادم به خاطر اینکه برای خودم هم این اواخر سوال شد ..الان لازمه بگم صحنه هایی پیش میاد که به قول بیژن میگم مگه میشه ؟مگه داریم؟
پروفایلم رو چرا دادم ؟چون بالا هم گفتم من به اندازه کافی بازی کردم ,بازی هم تازه ریلیز نشده که بگیم از صفر شروع کنه وقت داره به خاطر همین اینکارو کردم !الان بارها شده با خارجی ها بازی کنه و تو پارتی هم بهش اینوایت بدند چون اکثرا باور نمیکنن و جوین هم کرده...بماند که یک بار هم از ایرانی ها اینوایت داد که بدبخت پشیمون شد از جوین شدنش!

حالا تو اینده حوصلم کشید با این نت هند کم و فیس کم (اف البته) میزارم تا بعضی ها باورشون بشه.

شرمنده با تاخیر جواب دادم چون خیلی کم سر میزنم...

ميدوني محمد هنوز باورم نميشه كَندي و رفتي :|:(
هر دفعه مي بينم اكانت ات انلاينه مي گم ميام سمت ات بازي كنيم ولي نگاهي به اواتارت مي اندازم و مي گم ديگه محمدي در كار نيست :|:((

----------------------------

دوستان دسامبر بتل4 رو از دست نديد كه كلي كانتنت داره !!!
تا جايي هم كه تونستيد بريد اين داگ تگ هاي خاص اش رو بگيريد چون فكر كنم رمزي در پشت شون پنهانه :| الان هم كه در اواخر دسامبر مي شه رفت همه رو گرفت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر