Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
حالا کاری به فریم ندارم.
ولی کلا فکر کنم مپ دی ال سی کار دایس نباشه حداقل این سکند اسالت چون مپ اورجینال بازی کیفیت خیلی بهتری دارن .

سکند اسالت با dlc های دیگش از نظر بافت و اینا کلا فرق داره و از روی bf3 اوردنش ولی گرافیکش و اینا به نظرم اوکی ه

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
نوچ منظورم چیز دیگس اگه خوب دقت کنی متوجه میشی :d
اها :d پايين تصوير رو مي گي كه نماد نارنجك معروف BAD COMPANY ؟:d ديگه منظورت به چيز ديگه ايي نيست ؟! :d اي بابا اگر اين دايس و EA ايي كه من مي بينم بخوان بازي رو بسازن كه هيچي به كلهم BC هم گند ميزنن :| در ضمن الان كه دايس داره SW مي سازه پس 100% دايس لس انجلس باز هم ميره سراغ بتل بعدي رو ساختن :d نميدونم تصور من اينه يا تصوير مشكل داره ! فكر كنم بازي يه افت گرافيكي خفني كرده :| ابجكت ها و تكسچرهاشون فاجعه است

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
اها :d پايين تصوير رو مي گي كه نماد نارنجك معروف BAD COMPANY ؟:d ديگه منظورت به چيز ديگه ايي نيست ؟! :d اي بابا اگر اين دايس و EA ايي كه من مي بينم بخوان بازي رو بسازن كه هيچي به كلهم BC هم گند ميزنن :| در ضمن الان كه دايس داره SW مي سازه پس 100% دايس لس انجلس باز هم ميره سراغ بتل بعدي رو ساختن :d نميدونم تصور من اينه يا تصوير مشكل داره ! فكر كنم بازي يه افت گرافيكي خفني كرده :| ابجكت ها و تكسچرهاشون فاجعه است

آره همون نماد نارنجک BC رو میگم که روی خشاب M60 جا خوش کرده:dدلم یه BC توپ میخواد:(

Ramyn

کاربر سایت
Jan 15, 2013
87
نام
رامین
با سلام
من چطوري ميتونم با بچه هايي كه با زبان شيرين فارسي صحبت ميكنند هم بازي بشم:d خسته شدم از بس زبون چيني و روسي تو اين هدفونم شنيدم. اگه بايد كسي من رو جايي اد كنه يا من كسي رو جايي اد كنم من رو راهنمايي كنه لطفا.
PSN ID: Doc000tor
پيشاپيش از همه مخصوصا اونهايي كه كمكم ميكنند ممنونم :))

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
با سلام
من چطوري ميتونم با بچه هايي كه با زبان شيرين فارسي صحبت ميكنند هم بازي بشم:d خسته شدم از بس زبون چيني و روسي تو اين هدفونم شنيدم. اگه بايد كسي من رو جايي اد كنه يا من كسي رو جايي اد كنم من رو راهنمايي كنه لطفا.
PSN ID: Doc000tor
پيشاپيش از همه مخصوصا اونهايي كه كمكم ميكنند ممنونم :))
شما باید ایدی psnبچه هارو از روی آرم زیره پروفایلشون پیدا کنید و توی لیست دوستاتون در کنسول سرچ و ادد کنیدشون و موقعی که توی بازی هستین اگر این دوستان هم در حال بازی باشن میتونین روشون جوین بشی.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
نمي دونم اينترنت ما باز مرگيشه يا اين دايس و EA پدر سوخته يه خرابكاري ايي روي سرور ها كردن چون با 4.2.2.4 پينگ مي گيرم 200 با سرور اروپايي خود بتل مي گيرم 170تا 220 بعد كه ميرم توي بازي 340 ! يا مثلاً 240 ولي با چندين درصد پكت لاست ! بعدم يهو به كل قطع ميشه وصل نميشه :|

مشكل اينه كه سرور اروپا هم كلاً دو سه تا ديدم اين چند روزه كه همش همون قبلي هارو هم مياورد :| يعني از QUICK MATCH چند بار زدم همش منو انداخت تو همون سرور قبلي كه خلوت بود :| البته تو اين سرور ها مي رفتم كه يكيش فقط گلمود بود كه دوست ندارم :| جالبه هر جا فقط گلمود باشه اين KSA ايي ها مثل مور و ملخ ريختن توش :| نميدونم چه چيزي توي اين گلمود ميخوان ! ولي يكي شون بود با تانك اعصاب مارو خورد كرد چون عين بز وسط نقشه يعني كمپ كرده بود فاجعه هم شليك مي كرد چون دو سه تا تانك از زير دستش در رفت و من بدبخت گانر اش هي پياده كشتم ! تازه نمي فهميد كه بايد بره تغيير مكان بده جا خوش كرده بود و ميدونستم الان يكي مياد C4 مون مي كنه كه همين هم شد :|
البته تو اين مپ ليتنسي عالي بود براي اولين بار ديدم گانر هلي چقدر خوب ميزنه :|:d

[MENTION=42317]ZEN 2[/MENTION]
محمد تو هم همچين مشكلاتي داري ؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دیروز پینگم خیلی خوب شده بود همرو لوله کرده بودم :d نه چون ما ایرانیا همیشه با اندکی Delay تمرین میکنیم تا نت خوب شه خیلی خوب میتونیم بازی کنیم :d

چه طوری باید عضو یک کلن بشم؟ کسی اسکواد داره بگه ماهم جوین شیم بازی کنیم باهم :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر