Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
ممن مشکلم حل شد ، ممنون
الان چنتا سوال داشتم

1.دوستانی که اسنایپر بازی میکنن ، جهت پایین توی اسنایپ یه عدد به متر میزنه و میتونی تغییر بدی ، این چیه?2.وقتی یکی رو نایف میکنی گاهی وقتا دستتو میگره و اون نایفت میکنه ، قضیه چیه?
3.یک بار جوین یکی از دوستام شدم ، مد هاردکور بود ، مپ نداشت و اسلحه ها هم نشونه گر فرضی نداشتن ، ولی بعدش هرجا گشتم ندیدمش

برد تیرته که تا چه مقیاسی بره برای فواصل دور کاربرد داره.گاهی اوقات موقع نایف طرف خودتو نایف میکنه که نمیدونم اونم دکمه نایفو میزنه یهو یا اتفاقیه!
وقتی میخوای سرور پیدا کنی *****و بزن نوع مدو بزار هاردکور تمامی مدهای هارکوردی که پلیرداره رو برات میاره.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,305
نام
مهدی
بچه ها کسی خبر از این پروژه ی به نام Veteran نداره؟؟؟ قرار بود نقشه های قدیمی و کلاسیک توی این پرورژه برای بتل4 بدن ولی هنوز خبری نیست!
در ضمن من جدیدا نمیدونم چرا دلم از dlc ها زده شده!شاید چون خیلی بازیشون کردم.فعلا فقط مپ های اورجینال رو بازی میکنم.باو کلا دلم مپ جدید میخواد.این مپ جنگلی هم مثل اینکه قراره با اپدیت تابستون بیاد نه با بهار!
چند روز دیگه که ویچر3 اومد مجبورم به خاطر کمبود فضا بزنم dlc ها رو هر5 تاشو پاک کنم:( یه کلی پای دانلودشون بودم اما عیبی نداره سیر بازیشون کردم منتظر مپ های جدیدم شدید.واقعا نمیدونم این بتل4 چیه که ممکنه ادم خسته شه یه مدت بزارتش کنار اما اصلا سیر نمیشه!

way_to_win

کاربر سایت
May 29, 2012
153
بچه ها کسی خبر از این پروژه ی به نام Veteran نداره؟؟؟ قرار بود نقشه های قدیمی و کلاسیک توی این پرورژه برای بتل4 بدن ولی هنوز خبری نیست!
در ضمن من جدیدا نمیدونم چرا دلم از dlc ها زده شده!شاید چون خیلی بازیشون کردم.فعلا فقط مپ های اورجینال رو بازی میکنم.باو کلا دلم مپ جدید میخواد.این مپ جنگلی هم مثل اینکه قراره با اپدیت تابستون بیاد نه با بهار!
چند روز دیگه که ویچر3 اومد مجبورم به خاطر کمبود فضا بزنم dlc ها رو هر5 تاشو پاک کنم:( یه کلی پای دانلودشون بودم اما عیبی نداره سیر بازیشون کردم منتظر مپ های جدیدم شدید.واقعا نمیدونم این بتل4 چیه که ممکنه ادم خسته شه یه مدت بزارتش کنار اما اصلا سیر نمیشه!

درسته من هم خیلی زود از مپ های DLC زده شدم. Naval Strike و که اصلاً بازی نکردم، چون به نظرم اصلاً ارزش بازی کردن نداشت. دایس فقط برای طراحی مپ های ارجینال بازی وقت گذشت. البته من Propaganda را هم خیلی دوست دارم. در مجموع با نقشه هایی که نشه توش کمپ کرد حال می کنم. من هر اسنایپری را که میشکم صد تا بشین پاشو بعدش میکنم :) کمپر کمپر کمپر

یه بار توی مپ Zavood سه تا اسنایپر کنار هم دراز کشیده بودند. هی از بیخ گوش من "فیس فیس فیس فیس" تیر رد میشد تا اینکه من و زدند. خوشبختانه توی بتل 4 ، طرف خوب اسپات میشه. نقشه را دور زدم و یه C4 انداختم روی جلوشون . قبل اینکه منفجر کنم، رفتم جلوشون بپر بپر و بشین پاشو ، همین که به خودش اون امدند ضامن و کشیدم، سه تایی رفتن هوا. بعد اش هم صدا تا بشین پاشو. دیگه ندیدم تا آخر بازی کسی "فیس فیس" کنه :)

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,305
نام
مهدی
درسته من هم خیلی زود از مپ های DLC زده شدم. Naval Strike و که اصلاً بازی نکردم، چون به نظرم اصلاً ارزش بازی کردن نداشت. دایس فقط برای طراحی مپ های ارجینال بازی وقت گذشت. البته من Propaganda را هم خیلی دوست دارم. در مجموع با نقشه هایی که نشه توش کمپ کرد حال می کنم. من هر اسنایپری را که میشکم صد تا بشین پاشو بعدش میکنم :) کمپر کمپر کمپر

یه بار توی مپ Zavood سه تا اسنایپر کنار هم دراز کشیده بودند. هی از بیخ گوش من "فیس فیس فیس فیس" تیر رد میشد تا اینکه من و زدند. خوشبختانه توی بتل 4 ، طرف خوب اسپات میشه. نقشه را دور زدم و یه C4 انداختم روی جلوشون . قبل اینکه منفجر کنم، رفتم جلوشون بپر بپر و بشین پاشو ، همین که به خودش اون امدند ضامن و کشیدم، سه تایی رفتن هوا. بعد اش هم صدا تا بشین پاشو. دیگه ندیدم تا آخر بازی کسی "فیس فیس" کنه :)
درسته بیژن خان.
منم نوال استریک رو فقط سرجمع 2 ساعت بازی کردم واقعا چیزه مزخرفی بود.چین رایزینگ هم فقط مپ صحراش قشنگ بود.اسالتم برا متروش فقط دانلود کردم.ولی خدایی فاینال استند هر4 تا مپش عالیه ولی دیگه دارم میارم بالا از بس بازیشون کردم.داروگون هم 2تا از مپ هاش خیلی پسندم هستن.
اما در کل هیچکدوم از dlc ها به مپ های اورجینالش نمیرسه.به جز اینکه عالین , تنوع خیلی خوبی دارن.این مپ جنگلی هم که داره میاد من رو همش یاده یکی از مپ های چاین رایزینگ میندازه.قشنگ کپی اون هست.
بیشتر منتظر این پروژه Veteran هستم ببینم مپ های کلاسیکش جریانشون چیه.امیدوارم برا پرمیوم دارها طبق معمول free باشه.

way_to_win

کاربر سایت
May 29, 2012
153
من دوست دارم که یک سرور برای خودمون اجاره کنم، اما تنهایی کمی سنگین هست. اجاره سرور 60 دلار برای سه ماه هست. من خودم 30 دلار میزارم اما به 2 یا 3 ادمین دیگه هم نیاز هست. میتونیم اسم سرور را Middle East یا Persian&Turkish$Arab بزاریم و البته قوانین مخصوص برای اینکه بازی لوس نشه.
اولین سرور واسه ما ایرانی خواهد بود، امیدوارم دو سه نفر پیدا شوند که نفری 10 دلار وسط بزارن تا سرور را کرایه کنیم

Dead Aragorn

کاربر سایت
Jul 28, 2009
234
من دوست دارم که یک سرور برای خودمون اجاره کنم، اما تنهایی کمی سنگین هست. اجاره سرور 60 دلار برای سه ماه هست. من خودم 30 دلار میزارم اما به 2 یا 3 ادمین دیگه هم نیاز هست. میتونیم اسم سرور را Middle East یا Persian&Turkish$Arab بزاریم و البته قوانین مخصوص برای اینکه بازی لوس نشه.
اولین سرور واسه ما ایرانی خواهد بود، امیدوارم دو سه نفر پیدا شوند که نفری 10 دلار وسط بزارن تا سرور را کرایه کنیم

اگه سرور رو خودمون اجاره کنیم ، هاست بهمون میده?
اونوقت به یه پی سی برا هاست نیاز هست آیا ?
پینگمون کم میشه?

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,344
البته من bf4 ندارم ولی میتونم به پیشنهاد بدم اونم اینه که اگر نتونستین پول رو جور کنین
داخل همین تاپیک میتونین از کسانی که بازی می کنن یه حق اشتراکی بگیرین مثلا یک دلار که البته بستگی به تعداد پلیرها داره ولی فکر کنم بیشتر از 60 نفر ایرانی bf4 رو هر ماه بازی می کنن
اگر برای بازی های دیگه هم همچین اتفاقی بیوفته خوبه (البته بازی های که قابلیت اجاره سرور رو دارند .فکر کنم bfh هم تو آپدیت جدید این قابلیتو گذاشته)

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
ممن مشکلم حل شد ، ممنون
الان چنتا سوال داشتم

1.دوستانی که اسنایپر بازی میکنن ، جهت پایین توی اسنایپ یه عدد به متر میزنه و میتونی تغییر بدی ، این چیه?2.وقتی یکی رو نایف میکنی گاهی وقتا دستتو میگره و اون نایفت میکنه ، قضیه چیه?
3.یک بار جوین یکی از دوستام شدم ، مد هاردکور بود ، مپ نداشت و اسلحه ها هم نشونه گر فرضی نداشتن ، ولی بعدش هرجا گشتم ندیدمش

اگه کسی ام خواست خودتو از روبرو نایف کنه باید دکمه r3 بزنی خودش نایف میشه طرف. در مورد او عدد ام اگه دقت کرده باشی فواصل دور تیر مستقیم نمیره کمونه میکنه به سمت پایین معمولا برا فواصل معمولی رو 200 خوبه اگه خیلی درو باشه 400 خوبه . باید بازی کنی تا دستت بیاد

- - -ویرایش - - -

به نظر من اسنایپر برا این مواقع خیلی خوبه میتونی از دور بزنیشون .من خودم بعضی وقتا اسناپر بر میدارم بد جوری میرم رو مخ ملت :d بعضیام که dlc دارن ادمو با این drone میزنن خیلی زور داره :| ولی یه بار تو operation loker تو پوینت E بیرون راهروها با اسنایپ وایسادم بیچارشون کرده بودم خیلی حال داد از بیرون نمیتونستن پیشروی کنن یکی ام اومده بود پیش من یا LMG میزد . البته اونجا MORTAR ام خیلی کارایی داره . اسناپر ارو اذیت میکنه >:)

way_to_win

کاربر سایت
May 29, 2012
153
اگه کسی ام خواست خودتو از روبرو نایف کنه باید دکمه r3 بزنی خودش نایف میشه طرف. در مورد او عدد ام اگه دقت کرده باشی فواصل دور تیر مستقیم نمیره کمونه میکنه به سمت پایین معمولا برا فواصل معمولی رو 200 خوبه اگه خیلی درو باشه 400 خوبه . باید بازی کنی تا دستت بیاد

- - -ویرایش - - -

به نظر من اسنایپر برا این مواقع خیلی خوبه میتونی از دور بزنیشون .من خودم بعضی وقتا اسناپر بر میدارم بد جوری میرم رو مخ ملت :d بعضیام که dlc دارن ادمو با این drone میزنن خیلی زور داره :| ولی یه بار تو operation loker تو پوینت E بیرون راهروها با اسنایپ وایسادم بیچارشون کرده بودم خیلی حال داد از بیرون نمیتونستن پیشروی کنن یکی ام اومده بود پیش من یا LMG میزد . البته اونجا MORTAR ام خیلی کارایی داره . اسناپر ارو اذیت میکنه >:)

توی لاکر اسنایپ کردن، کمپ حساب نمیشه. مخصوصاً بیرون از لاکر. اما تو نقشه های دیگه طرف یه جا فقط وایمیسه و هیچکاری هم نمیکنه فقط "فیس فیس". در مد کانکوئست چند تا آبجکتیو هست که باید کپچر بشه که اسنایپر ها فقط کمپ میکنند. اگر به میزان kill اینها هم نگاه کنی همیشه آخر هستند اما دست از سر کمپ کردن ور نمیدارن.

در مورد اجاره سرور: نه نیازی به PC هست و نه لازمه که ما Host بشیم. یکی از سرورهای خود بتل فیلد را به ما اجاره میدهند. سرور اروپا، و تغییری هم در کاهش پینگ نیست . اما به علت اینکه بازیکن ها همه از ایران هستند، کسی بر کس دیگر از لحاظ پینگ برتری خاصی نخواهد داشت، غیر از محسن با اون نت وایمکسش و پینگ 300 ای که داره :)

پیشنهاد من برای قوانین اینه:
C4 = کیک ، فقط کافیه چند تا شکم درد تو بازی باشند که C4 روی جیپ یا موتور بزازند، بازی رسماً به گند کشیده میشود. No C4 At all
NO XMB= Locker

من فقط ترسم از اینه که سرور خلوط بمونه ، اما اگر 200% کنیم و فقط نقشه های محبوب و گلچین کنیم، بازی قشنگ تر میشود. حالا بچه ها حتی میتونن 1 دلار کمک کنند. خداییش سه ماه سرور میفته ماهی 1150 تومن. سرورهای 200 درصد یا 400 درصد همه عرب هستند و ماشاله پر از cheater و گلیچ. توی لاکر میرن تو سقف و از اونجا C4 میندازند.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
بيخيال سرور زدن بشيد چون پولتون حروم ميشه
نمي گم كار بديه اما اين همه سرور عالي هست بريد توي اونا بازي كنيد چون پولي كه ميديد ميره همش سود خالصه براي EA

من خودم يه سري سرور داشتم گليچن شده تمام دنيا اما متاسفانه اين سيستم مزخرف EA و بتل قاطي كرد همه رو ريست كرد :|

سرور زدن هم شانس ميخواد هم انتخاب كردن اسم درست هم گليچن كردن مپ هاي درست كه كار سومي رو ميشه خوب انجام داد اما شانسيه

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
879
چندتا از کلن هایی که با اعضاشون بازی کردم و واقعا اکثرا اعضای حرفه ای دارند :

Sun
KaoS
aBn
PGEE
NMP
____
یه چیزی که من تعجب میکنم چرا اکثرا بچه های ایرانی از وسایل نقلیه استفاده نمیکنند!!!کیل ها اکثرا از حدود 500 تا 4000 متغیره اکثرا!!

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
چندتا از کلن هایی که با اعضاشون بازی کردم و واقعا اکثرا اعضای حرفه ای دارند :

Sun
KaoS
aBn
PGEE
NMP
____
یه چیزی که من تعجب میکنم چرا اکثرا بچه های ایرانی از وسایل نقلیه استفاده نمیکنند!!!کیل ها اکثرا از حدود 500 تا 4000 متغیره اکثرا!!

اتفاقا" خيلي از بچه هاي ايراني ( به جز يه عده ) خوره وسيله نقليه بودن و هستن !
توي بتل 4 كلا" وسيله نقليه رو زدن داغون كردن و گرنه شما برو بتل لاگ و دنبال اكانت هاي بچه ها توي بتل 3 بگرد ! به شخصه بچه هايي كه باهاشون بازي مي كردم ور ميشناختم خوره وسيله بودن !
ماچندين نفر داشتيم كه top 1000 ليدربودر جهاني بودن ! يكيشون محسن دوست خودم بود كه جزو برترين افراد جت دنيا بود ، يكي ديگه از بچه هاي ايراني هم كه تركيه زندگي مي كرد جزو همين 1000 تا جت بود
دوتا ديگه از بچه ها توي وسايل نقليه زميني مثل تانك و M AA توي چند هرازتاي اول دنيا بودن حتي توي هلي هم چندتا خفن داشتيم
اگر هم ديدي شمار كشتن ها كمه بهتره KILL/HOURS رو بگيري بعد مقايسه كني با ديگرون

زدن توي 4 هم بيلد نقشه هارو infantary كردن و هم وسيله نقليه بدبخت محدوديت مهمات پيدا كرد و هر كوفتي ميتونست به وسيله نقليه شليك كنه خوب مطمئنا" وسليه نقليه رو محبوب نمي كنه از طرفي هم وقتي وسليه نقليه نسبت به جمعيت كمتر باشه خوب چه مدلي ادم بتونه سوارشون بشه :| مثلا" هلي كم پيدا ميشد :|
الان هم تا وسيله بلند مي كني همه برات انواع كوفت و زهر مار ضد وسيله رو بلند مي كنن :|:d

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
879
اتفاقا" خيلي از بچه هاي ايراني ( به جز يه عده ) خوره وسيله نقليه بودن و هستن !
توي بتل 4 كلا" وسيله نقليه رو زدن داغون كردن و گرنه شما برو بتل لاگ و دنبال اكانت هاي بچه ها توي بتل 3 بگرد ! به شخصه بچه هايي كه باهاشون بازي مي كردم ور ميشناختم خوره وسيله بودن !
ماچندين نفر داشتيم كه top 1000 ليدربودر جهاني بودن ! يكيشون محسن دوست خودم بود كه جزو برترين افراد جت دنيا بود ، يكي ديگه از بچه هاي ايراني هم كه تركيه زندگي مي كرد جزو همين 1000 تا جت بود
دوتا ديگه از بچه ها توي وسايل نقليه زميني مثل تانك و M AA توي چند هرازتاي اول دنيا بودن حتي توي هلي هم چندتا خفن داشتيم
اگر هم ديدي شمار كشتن ها كمه بهتره KILL/HOURS رو بگيري بعد مقايسه كني با ديگرون

زدن توي 4 هم بيلد نقشه هارو infantary كردن و هم وسيله نقليه بدبخت محدوديت مهمات پيدا كرد و هر كوفتي ميتونست به وسيله نقليه شليك كنه خوب مطمئنا" وسليه نقليه رو محبوب نمي كنه از طرفي هم وقتي وسليه نقليه نسبت به جمعيت كمتر باشه خوب چه مدلي ادم بتونه سوارشون بشه :| مثلا" هلي كم پيدا ميشد :|
الان هم تا وسيله بلند مي كني همه برات انواع كوفت و زهر مار ضد وسيله رو بلند مي كنن :|:d

من در مورد 3 بحث نکردم من بحثم 4 هست !خسته شدم از بس بتل 3 رو گفتی!!!:)

دوست عزیز شرایط بازی برای همه کسانی که وسیله میگیرند یکسان هست!!قبلا تو تاپیک هم گفتم این رو! نکنه رو شما استینگر کار میکنه اما رو خارجی ها نه؟!!:) همین لیدهای بتل 3 که بحث میکنید بعضی هاشون تو بتل 4 هم لید هستن چون کارشون درسته واقعا!

کسی که تو دان بریکر با تانک 65 تا کیل میگیره و کشته نمیشه حتی یک بار این بابا و گانرش یعنی کار بلدن!این مپ هم لیتل برد داره که LG داره هم اتک داره هم جت داره و هم تانک داره با 32 نفر از تیم مقابل که انواع راکت لانچر هارو دارند!

کسی که تو GL RAILWAY با جت اونم stealth jet کیلش 0-72 هست این پایلوته! و خیلی از نمونه های دیگه!

من هم موافقم بازی ایراداتی داره ولی برای همه این ایرادات صدق میکنه نه من و شما!حالا کسی 100000 کیل با تانکی که شما قبولش نداری میگیره و کسی هم میاد تو تانک میشینه دوبار ک میزننش دیگه سمتش نمیره!همین!

حالا جدای مساله نت و پکت لاست که ایرانی ها دارند, من کلیت شرایط وسیله هارو گفتم...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر