Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
آقایون یک سوال داشتم
من با PC یه مدتی BF4 زدم،الان می خوام با PS4 بازی کنم
می تونم با اکانت PC توی PS4 وارد بشم و ادامه بدم؟
راهی هست

خیر باس از لول صفر شروع کنی:d
بچها پس ای مپ شب چیشد تو آبدیت جدیده اضاف میشه یان؟

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
نه؛ این مپ رو طرفداران دارن با همکاری با شرکت سازنده طراحی می کنن
مپ های شب، همین مپ های موجوده چیز جدیدی نیست

آره فک کنم یه رای گیری هم گذاشته بودن ، منم همینو انتخاب کردم ولی نمیدونستم جریانش چیه
من نمیفهمم پس بدون مپ شب این اسکوپ IR و تاتکیکال فلاش ها عملا به چه دردی میخورن !!

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
آره فک کنم یه رای گیری هم گذاشته بودن ، منم همینو انتخاب کردم ولی نمیدونستم جریانش چیه
من نمیفهمم پس بدون مپ شب این اسکوپ IR و تاتکیکال فلاش ها عملا به چه دردی میخورن !!

بدرد که میخورن اما کمتر جایی...مپ شب با این اپدیت اضافه نمیشه ولی تایید کردن که قصد ساختنش رو دارن

با این اپدیت 5 تا اسلحه و مود gun game رو اضافه میکنن

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
سلام
این مپ تکی معرفی کردن با آپدیت میاد یا دی ال سی هست؟ کی میادش تقریبا؟
مد شب مپاش هم خیلی منتظرشم. چه فازی بشه. فقط کاش یه کم جو رزیدنت اویلم بدن بهش :d

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
سلام
مد شب مپاش هم خیلی منتظرشم. چه فازی بشه. فقط کاش یه کم جو رزیدنت اویلم بدن بهش :d

محسن می خوای چند مرحله انچارتد 4 رو به سبک بتلفیلد10 توش جا بشه ؟ :d

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
سلام

محسن جان درسته اين فانتزي شماس :D ولي قبل از ساختن اين فانتزي اول به دايس فك كن.. توي خود بتل فيلد موندن چه برسه به جو رزيدنت اويل :|

Sent from my iPhone using Tapatalk

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,028
سلام

یادمه موقع هالووین تو CTE مپ های dragons teeth رو تاریک کرده بودن قشنگ عین رزیدنت بود. مثلا داشتی راه میرفتی یدفه روح میدیدی یا از این کدو تنبل ها ظاهر میشد با سرعت میومد سمتت جاخالی میدادی بهش

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
این جریانه کشته شدن بعد از کشتن چیه؟

تو هلی میخواستم رود کیل بگیرم از یه اسنایپر,با هم روبه رو بودیم و دیدم که اون منو هدف گرفته ولی گفتم سرعتم زیاده میرسم, من از رو ایشون رد شدم و مرد بعد با اختلاف خیلی جزئی من کشته شدم توسطش!!!یعنی اون منو زده بوده در واقع!!

همون delay هست ؟

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
این جریانه کشته شدن بعد از کشتن چیه؟

تو هلی میخواستم رود کیل بگیرم از یه اسنایپر,با هم روبه رو بودیم و دیدم که اون منو هدف گرفته ولی گفتم سرعتم زیاده میرسم, من از رو ایشون رد شدم و مرد بعد با اختلاف خیلی جزئی من کشته شدم توسطش!!!یعنی اون منو زده بوده در واقع!!

همون delay هست ؟

بله بله همون تاخير هست :|:d
البته فرقي هم نداشت براي بنده دا چون اگر بعد كشتن تو هلي كوپتر مي رفت روش كشته ميشد و كيل به اسم تو نوشته ميشد :d

همين اتفاق براي من افتاد :d با موتور اومدم از توي پرچم اصلي SILK ROAD بيام بيرون يارو دم درش مارو كشت :| بعد داشت شليك مي كرد موتور همينطوري اروم اروم رفت جلو و يارو ره زير گرفت و مرد :d هم كيل به اسم من نوشته شد هم تروفي ايش رو داد :d

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
دوستان ميشه منو راهنمايي كنيد من تازه پلي چهار خريدم و عاشق بتلم. قبلا تو پلي سه بتل٣ رو بازي ميكردمو اونجا جنرال لول ٧٨ بودم ولي اينجا تازه كارم تازه لول ١٨ شدم :) يه سوال دارم چرا من نميتونم تو مولتي تانك و جت و هلي برونم؟! باس چكار كنم انلاك شه. مرسي

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
دوستان ميشه منو راهنمايي كنيد من تازه پلي چهار خريدم و عاشق بتلم. قبلا تو پلي سه بتل٣ رو بازي ميكردمو اونجا جنرال لول ٧٨ بودم ولي اينجا تازه كارم تازه لول ١٨ شدم :) يه سوال دارم چرا من نميتونم تو مولتي تانك و جت و هلي برونم؟! باس چكار كنم انلاك شه. مرسي

کاری نباید بکنی...باید وایسی تا دیپلوی بشه چون یا کسی داره از اون تانک یا جت استفاده میکنه یا ترکیده باید صب کنی تا دوباره بیاد

Dead Aragorn

کاربر سایت
Jul 28, 2009
234
ممن مشکلم حل شد ، ممنون
الان چنتا سوال داشتم

1.دوستانی که اسنایپر بازی میکنن ، جهت پایین توی اسنایپ یه عدد به متر میزنه و میتونی تغییر بدی ، این چیه?2.وقتی یکی رو نایف میکنی گاهی وقتا دستتو میگره و اون نایفت میکنه ، قضیه چیه?
3.یک بار جوین یکی از دوستام شدم ، مد هاردکور بود ، مپ نداشت و اسلحه ها هم نشونه گر فرضی نداشتن ، ولی بعدش هرجا گشتم ندیدمش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر