Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
ابدیت بعدی قرار ماه می بیاد که همراه مد gun master و چنتا اسلحه جدید.
BF4 will be getting five new weapons and the new Gun Master mode soon.

ICE has announced that Battlefield 4 will be getting a new weapon DLC in May, which will include 5 brand new weapons. And two of the new guns have already been confirmed.

The first is the Russian AN-94 assault rifle, which was a popular weapon in previous Battlefield games due to its powerful two-shot burst. The second confirmed gun is another Russian assault rifle: the OTs-14 “Groza”. As for the last three weapons, it’s been rumored that the G3 / G3A3 assault rifle will be one of them.
In addition to the new weapons, a new “Gun Master” mode will also be released. The Gun Master multiplayer mode was quite popular in BF3. In Gun Master, players start out with one weapon and must score a kill before advancing to the next weapon. The first player to get a kill with the last weapon (usually the knife), wins.
Now word on whether the DLC will be free or paid — but as all DLC, it should be free to Premium member at least.
DICE also revealed that there will be a new round of Battlefest for Battlefield 4 gamers. It will include free Battlepacks, contests, and double XP weekends. The new Battlefest will run in April and conclude in May with the release of the new weapons DLC.

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
ابدیت بعدی قرار ماه می بیاد که همراه مد gun master و چنتا اسلحه جدید.
BF4 will be getting five new weapons and the new Gun Master mode soon.

ICE has announced that Battlefield 4 will be getting a new weapon DLC in May, which will include 5 brand new weapons. And two of the new guns have already been confirmed.

The first is the Russian AN-94 assault rifle, which was a popular weapon in previous Battlefield games due to its powerful two-shot burst. The second confirmed gun is another Russian assault rifle: the OTs-14 “Groza”. As for the last three weapons, it’s been rumored that the G3 / G3A3 assault rifle will be one of them.
In addition to the new weapons, a new “Gun Master” mode will also be released. The Gun Master multiplayer mode was quite popular in BF3. In Gun Master, players start out with one weapon and must score a kill before advancing to the next weapon. The first player to get a kill with the last weapon (usually the knife), wins.
Now word on whether the DLC will be free or paid — but as all DLC, it should be free to Premium member at least.
DICE also revealed that there will be a new round of Battlefest for Battlefield 4 gamers. It will include free Battlepacks, contests, and double XP weekends. The new Battlefest will run in April and conclude in May with the release of the new weapons DLC.

بیخیال:-o یعنی احد دوتا اسلحه ای که من توی BF3 خیلی دوسشون داشتم رو میخوان بذارن...:dTHX DICE LA

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
چرا من POLL دوم رو نديده بودم تا الان كه نتيجه هاش رو ديدم :|

ملت بوووووووووق :| برداشتن رفتن به مپ با تم جنگلي راي دادن :| اخه با تم جنگلي يه چيزي مي سازن مثل DRAGON PASS يا GUILEAN PEAKS كه هردو افتضاحي بودن از نظر من :|

تازه بدتر از اون هم اين كه توي نظر سنجي دوم به يه تمي مثل ابشار راي اورد :| البته بقيه شون خوب بود مثل تاسيسات نظامي ولي كاش MILITARY BONEYARD هم راي مي اورد :|

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
اقا چرا قسمت سینگل رو میرم بعد میرم مولتی دوباره برمیگردم سینگل سیوام پاک میشه؟:|از سیو هام بک اپ روی کلود میگرما دانلود هم میکنم ولی بازم میرم تو بازی لود نمیشه سیو ها:|مشکل از چیه؟

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اقا چرا قسمت سینگل رو میرم بعد میرم مولتی دوباره برمیگردم سینگل سیوام پاک میشه؟:|از سیو هام بک اپ روی کلود میگرما دانلود هم میکنم ولی بازم میرم تو بازی لود نمیشه سیو ها:|مشکل از چیه؟

فكر كنم بايد بك اپ رو وقتي هنوز داخل بازي هستي بگيري نه وقتي اومدي بيرون

AGENTkiler

کاربر سایت
Dec 13, 2012
191
سلام دوستان من مد dufseرو سرچ می کنم لابی برام پیدا نمیکنه یکی از ترفی هاش هم مربوط به اون مد میشه حداقل باید چهار نفر تو لابی باشند تا بشه بازی کرد واقعا ممنون میشم اگه همکاری کنید

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
نمیشه خو وقتی بازی باز باشه نمیزاره تو قسمت سیو ها برم پیغام میده اول برنامه باز رو ببند

من خودم مشكلي سر كمپين پيدا نكردم
اين راه رو هم يكي از بچه ها گفته بود ديگه حالا واقعا" نميدونم بهتره يه كم توي فروم هاي خارجي جست و جو كنيد

سلام دوستان من مد dufseرو سرچ می کنم لابی برام پیدا نمیکنه یکی از ترفی هاش هم مربوط به اون مد میشه حداقل باید چهار نفر تو لابی باشند تا بشه بازی کرد واقعا ممنون میشم اگه همکاری کنید

رفيق اين مد جذاب نبود كسي بازي نمي كرد چون يه جورايي كمپر محور شده بود بود
بهتره از server browser استفاده كني ببيني مسابقه ايي در حال برگزاري هست يا نه اين كارو هم شنبه و يك شنبه انجام بده كه پلير بيشتره

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
سلام یه سوال عزیزان
تازگیا زدم تو کاره اسنایپر
تا اسلحه ssr رفتم دیگه اپ نمیکنه چرا؟
کلا چرا بضی از اسلحه هام دیگه اپ نمیشه یا بهم اسلحه نمیده لولم 38 هستش

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
سلام یه سوال عزیزان
تازگیا زدم تو کاره اسنایپر
تا اسلحه ssr رفتم دیگه اپ نمیکنه چرا؟
کلا چرا بضی از اسلحه هام دیگه اپ نمیشه یا بهم اسلحه نمیده لولم 38 هستش

قرار نیست تا ابد اپگرید کنه که:| اگه اسلحه های دیگه رو میخویای باید DLC بگیری یا یه سری اساینمت رو انجام بدی که کار راحتی نیست

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,305
نام
مهدی
بچه ها میگم من هم توی بتل4 هم توی هاردلاین کاراکترم توی مپ سبزرنگ هستش و بقیه بازیکن ها میتونن از جایی که من هستم رسپانسیو کنن.حالا سوالم اینه که چرا فقط من و چند نفر دیگه اینجوریم و بقیه اینجور نیستن؟؟؟؟؟ ( این رو هم توی پرانتز بگم من هم توی بتل4 هم توی هاردلاین پرمیوم هستن ممکنه دلیل این باشه؟ )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر