Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
ارمین دفعه قبل داشتی بازی میکردی چند بار تو بازی بهت جوین شدم اما تو هیچ کدوم نبودی :dنه حریف نه خودی چرا اونوقت :d

فکر کنم اینی ک میگه واسه این بوده که سرور عوض کردم برم پیش دوستم (جالب این بود اونم هی سرور عوض می کرد :d )

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
دوستان سلام.خوب بالاخره منم گرفتم این بازیو بین اینو هارد لاین مونده بودم که دوستان انقدر تعریف کردن منصرف شدم همینو گرفتم فقط یه نگرانی دارم اونم اینه که الان مردم اینو بعد یه سال هنوز بازی می کنن یا نه ؟میترسم برم تو مولتی اصلا کسی نباشه.
ولی انصافا صدا گذاریش معرکست حس میدون جنگو خیلی قشنگ منتقل میکنه.
----------------------
و یه سوال خیلی مهمه دیگه کمک کنید خواهشا خیلی مهمه:(زبان بازی و نوشته هاش همه اسپانیایی هست .بعد رفتم تو منو فقط تونستم دیالوگ هاشونو انگلیسی کنم چی کار کنم نوشته های بازی هم انگلیسی بشه؟

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
دوستان سلام.خوب بالاخره منم گرفتم این بازیو بین اینو هارد لاین مونده بودم که دوستان انقدر تعریف کردن منصرف شدم همینو گرفتم فقط یه نگرانی دارم اونم اینه که الان مردم اینو بعد یه سال هنوز بازی می کنن یا نه ؟میترسم برم تو مولتی اصلا کسی نباشه.
ولی انصافا صدا گذاریش معرکست حس میدون جنگو خیلی قشنگ منتقل میکنه.
----------------------
و یه سوال خیلی مهمه دیگه کمک کنید خواهشا خیلی مهمه:(زبان بازی و نوشته هاش همه اسپانیایی هست .بعد رفتم تو منو فقط تونستم دیالوگ هاشونو انگلیسی کنم چی کار کنم نوشته های بازی هم انگلیسی بشه؟

سلام.
خيالت راحت سرورا اصلا خلوت نيستن كلا بتل اينجوره سال هاي طولاني سروراش پرن حتي بتل ٣.
درموود زبان:
توي تنظيمات خود دستگاه برو و زبون رو به انگليسي US تغيير بده و بعد از بازي خارج شو و دوباره وارد شو بازي اوكي شده.

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
سلام.
خيالت راحت سرورا اصلا خلوت نيستن كلا بتل اينجوره سال هاي طولاني سروراش پرن حتي بتل ٣.
درموود زبان:
توي تنظيمات خود دستگاه برو و زبون رو به انگليسي US تغيير بده و بعد از بازي خارج شو و دوباره وارد شو بازي اوكي شده.
آقا ممنون خیالمو راحت کردین نتونستم نقل قول نکنم.
--------------------
دوستان من از سری کال اومدم به بتل یعنی اصلا تا به حال بتل نداشتم ولی انصافا چه حالی میده خیلی زیباست واقعا انگار تو میدون جنگی.یه چند ثانیه ماتم زده بود که این چیه ساختن خیلی خوب بود انصافا تازه این سینگلشه ولی تازه فهمیدم این همه سال از چه نعمتی محروم بودم:d

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
کی میاد توو بازار ؟ من از اخبار عقبم :d
بتا که تو بازار نمیاد فقط میتونی از psn یا xboxlive دانلودش کنی و یه ۲ هفته ای هست که تموم شده

- - -ویرایش - - -

نسخه standard بازی و چجوری میشه premium کرد ؟؟؟!!! باید نسخه جدا بخریم ؟؟!
باید پریمیوم ر از psn بخری یا اگه خواستی ارزون تر بشه برات میتونی battlefield 4 premium edition ر بخری که نسخه ی کامل بازی+ پریمیوم هست

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
ارزش داره premium کنم؟؟!!!! سروراش شلوغه ؟!
سروراش خوب و شلوغه، اونایی که رفتن سراغ هاردلاین کم کم بر می گردن:>
اگر از بازی اصلی خوشتون اومده حتماً ارزش پریمیوم کردن رو داره؛ یه Premium Edition هم توی PSN هست که خودِ بازی به علاوه پریمیوم رو داره

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
منم به جمع بتل باز ها اومدم:dدوستان تو قسمت انلاین فقط همون چند مورد اول هست که میشه بدون dlc رفت؟بقیش دی ال سی میخواد که بخری؟اینطوری خیلی نامردیه:d

چند روز پیشم داشتم یه ویدیو میدیدم از بازی که چند نفر تو شهر بودن بودن بعد یه سری با چتر میومدن پایین درگیر میشدن...این چه مودی هس؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر