Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
اینکه از اولش هم مشکل داشت ....
الان چند وقته یه مشکل جدید واسم پیش میاد میخوام sprint کنم و سریع حرکت کنم هی وا میسته و سرعتش رو کند میکنه خیلی رو مخه )xشما این مشکل رو نداری ؟؟؟؟
3 گیگ آپدیت کردم هیچ فرقی رو تو بازی ندیدم ... این آپدیت دقیقا چی بود؟؟

عزیز اون مال پینگ بالا یا بعضی موقعا هم مال سرعت پایین اینترنته ...
واسه منم وقتی پینگم بالا باشه یا سرعت دانلودم پایین باشه اینجوری میشه

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
866
اینکه از اولش هم مشکل داشت ....
الان چند وقته یه مشکل جدید واسم پیش میاد میخوام sprint کنم و سریع حرکت کنم هی وا میسته و سرعتش رو کند میکنه خیلی رو مخه )xشما این مشکل رو نداری ؟؟؟؟
3 گیگ آپدیت کردم هیچ فرقی رو تو بازی ندیدم ... این آپدیت دقیقا چی بود؟؟

من به هیچ عنوان اون مشکل رو که گفتم اولش نداشتم!

نه من اون مشکل رو ندارم... من بعد اپدیت چند باری یه مشکل عجیب برام پیش اومده که اولش فکر کردم از نتم باشه ولی وقتی چک کردم تایم اوت نداشتم و ریپلای هام منظم انجام میشد!مشکل هم این بود که فرض کن تو مپ فلاد زون با هلی پشت ساختمون کاور گرفتی و کاملا ثابت وایستادی,یهو دیدم اون سمت ساختمون ظاهر شدم!این مشکل رو بعد اپدیت چندین بار تجربه کردم!

در مورد تغییرات هم چیزی که من تا الان دیدم یا بهتره بگم حس کردم اینا بودن :

-حرکت تانک کند شده
-اتک چاپر کمی فرز تر و سریعتر شده
-وقتی health به کمتر از 30 میرسه اگه کنار بسته مدیک باشی دیگه مثل قبل طول نمکیشه health ــت پر بشه و سریعتر این عمل انجام میشه!
-مانور هلی ها روش کارشده طوری که شما میتونی با هلی تو ارتفاع نسبتا باشه کاملا برعکس شی و یک دور کامل تو هوا بزنی که در مقابل جت ها و تو مپی مثل GLMR کاربرد خوبی داره
-رو انیمشن حرکت سربازها کار شده
-موقع DEPLOY شدن از رو هم تیمی خودت کلمه in combat رو میبینی که به معنی اینه که هم تیمیت درگیر مبارزه هست اون لحظه و نمیتونی دیپلای شی..
-تو قسمت option>gameplay>advanced option شما میتونی تغییرات زیادی انجام بدی که از نمونه هاش میتونی تو سایز indicator ــت,رنگش,visibility ـیش, تغییرات ایجاد کنی...میتونی برای هد شات رنگ دیگه ای انتخاب کنی که وقتی داری هد شات میکنی بفهمی...
میتونی رنگ HUD هلی جت تانک رو هر طور که میخوای تنظیم کنی و خیلی چیزای دیگه که توضیه میکنم امتحان کنید...برای امتحان همه ی موارد داخل advanced option برید به بخش test range و اونجا با خیال راحت تغییرات رو اعمال کنید...

عکس ها :

6151239d9b9ad41227c7bfc9325e3054c60dda34.png

81d5d2fcad6dc81e2e699a89719e0f7fec1d1ff2.png

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
[MENTION=42317]ZEN 2[/MENTION]

رنگsight ها و red dot sight و غيره داخل دوربين هارو هم ميشه تغيير داد يا فقط مربوط به crosshair ميشه ؟

من تازه داشتم دوباره بر ميگشتم سمت تانك ورداشتن كند اش كردن :|

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
866
@ZEN 2

رنگsight ها و red dot sight و غيره داخل دوربين هارو هم ميشه تغيير داد يا فقط مربوط به crosshair ميشه ؟

من تازه داشتم دوباره بر ميگشتم سمت تانك ورداشتن كند اش كردن :|

ببین کل چیزهایی که مربوط به سرباز یا همون ان فوت هست و میشه کاستومایزش کرد :
hip fire reticle (که میتونی سایز,رنگ و ویزیبیلیتیشو تنظیم کنی به دلخواه)
soldier optics reticle (که اینم مثل بالایی)
hit indicator (که اینم مربوط به رنگ و سایز هم و میتونی رنگ هیتِ هدشات و کیل شات رو متمایز کنی و همینطور سایزش)

وسیله ها هم که تنظیماتشون بیشتر هست و تنظیمات وسیله های هوایی با زمینی متفاوته.در مورد تغییر رنگ اینظور نیست که رنگ رو انتخاب کنی,این مربوط میشه به ترکیب رنگ,یعنی بازی برات 3 تا رنگِ قرمز ابی و سبز رو داده و شما با ترکیب رنگش میتونی رنگ دلخواه و جالبت رو بدست بیاری که رنگهای جالبی بدست میاد...

وقتی هم که میخوای کاستومایز HUD ها رو انجام بدی لازم به سیو و خروج از منو نیست که ببینی چی شده نتیجه تغییرات!همین که میری رو تنظیمات مثلا تانک,اگه داخل تانک باشی تمام HUD های تانک مشخص میشه و هر تغییری رو که انجام میدی ریل تام میتونی مشاهده کنی.

در مورد تانک هم به غیر از خودم بیژن هم وقتی سوار شد دقیقا چیزی رو که تو ذهن من بود گفت اونم اینکه تانکش کند شده! ولی خب بازم میشه کار کرد مطمئن باش!

در اخر اتک چاپر های Siege of shanghai اومدن رو زمین و پایلوتای اتک سوار راحت میتونن رو زمین زنبیل بذارن و اونجا deploy بشن :d

آخرین ویرایش:

10ve h3r !

کاربر سایت
Feb 14, 2014
251
نام
ارسلان
سلام دوستان من قبلا واسه اکانت ریجن انگلیسم دی ال سی گرفتم ...بازی بتل 4 هم ریجن 2 بود بعد من بازی رو فروختم اما الان پشیمون شدم میخوام دوباره بازی بتل و بخرم ولی فقط ریجن یک گیرم میاد...بگیرم حالا ریجن 1 و مشکلی پیش نمیاد؟

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
سلام دوستان من قبلا واسه اکانت ریجن انگلیسم دی ال سی گرفتم ...بازی بتل 4 هم ریجن 2 بود بعد من بازی رو فروختم اما الان پشیمون شدم میخوام دوباره بازی بتل و بخرم ولی فقط ریجن یک گیرم میاد...بگیرم حالا ریجن 1 و مشکلی پیش نمیاد؟
نه هیچ مشکلی نیست
فقط اگه بهت گیر داد که dlc نداری کافی یه بار با اکک انگلیست وارد یه dlc بشی بعد دیگه ok میشه
برا خودم سره تلو این مشکل پیش میاد کاری ر که توضیح دادم انجام میدم

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
درود:d
دوستان یک سوال فنی من بازی رو وقتی میزنم روی نصب چند ساعت طول میکشه تازه به 9 درصد یا 20 درصد میرسه بازی میگه ready to play تا 100 درصد هم نمیره چه کار باید انجام بدم دقیقا این مشکلات حل بشه:-s
میشه کلا بازی های xone رو نصب نکرد وارد بازی بشیم؟!؟!

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
دوستان یک سوال فنی من بازی رو وقتی میزنم روی نصب چند ساعت طول میکشه تازه به 9 درصد یا 20 درصد میرسه بازی میگه ready to play تا 100 درصد هم نمیره چه کار باید انجام بدم دقیقا این مشکلات حل بشه:-s
اون واسه دانلود اپديت

Last Outlaw

کاربر سایت
Dec 2, 2011
204
نام
Omid

باید کابل لن یا وایر لس رو قطع کنی بعد بازی رو بصورت آفلاین نصب کنی راحت یه ربع 20 دقیقه نصب میشه...بعد اگه خواستی آنلاین بازی کنی آپدیت رو جداگانه میگیره....وقتی که کنسول به اینترنت وصله بخاطر اینکه در همون هنگام نصب می خواد آپدیت رو هم دانلود کنه و اینترنت های ما هم خیلی مسخرست همه چی نابود میشه...همه بازی های دیسکی رو باید با کنسول آفلاین نصب کرد

10ve h3r !

کاربر سایت
Feb 14, 2014
251
نام
ارسلان
دوستان عجب آپدیت سنگینی برام اومده
قضیه اش چیه ؟
یهو اینو دادن ؟!
هر چی میگردم ببینم این آپدیت دقیقا چه تغییراتی داشته چیزی پیدا نمیکنم

- - -ویرایش - - -

یـــافتــــــــــــــــــــــــم

GENERAL IMPROVEMENTS
- Added Squad Obliteration game mode
- Added support for New player servers (rank 10 and down)
- Added support for matchmaking into ranked servers (in addition to standard official)
- Various anti-cheat improvements implemented
- In combat system now temporarily disables squad spawning when squad mate is in combat
- In combat system now temporarily disables Medic Bag healing based on damage taken and incoming suppression increase
- In combat system now temporarily disables First Aid Kit healing based on damage taken
- Decouple vehicle aiming from turning option added
- Added Mastery Dog tags for several weapons that were previously missing
- Added 3 new Premium playlists: 'Large Scale Battles', 'The Battlefield', and 'Close Quarters'
- Fixed an issue that would sometimes cause an error about stats not fetching, if connecting to a session after immediately being disconnected
- Fixed an exploit related to CTF/Obliteration exploit using M224 Mortar/MAV/EOD Bot
- PC - Several AMD Mantle optimizations
- PC - Various graphical performance improvements
- PS4/XBOX ONE - Fixed a case where the Battledash would not show after signing out of a profile while in the rent-a-server section
- PS4/XBOX ONE - Fixed naming inconsistency with the server browser and quick match for Conquest Large
- Xbox One - Fixed an issue where the user would sometimes not enter friends online session when joining through 'Friends List'
- Xbox One – Fixed an issue where Digital Premium Edition did not give premium access on Battlelog
- X360 - Fixed an issue where performing a sign-in change during game would sometimes result in endless black loading screen
- X360 - Fixed an issue where multiple users in the same squad would crash if the squad leader disconnected from a full server
- Added option for player to separately toggle the slowdown and auto rotation components of aim assist. Server admins can now enforce a disable of the auto rotation component on ranked servers
- All consoles - Fixed an issue where it was not possible to join a rented server that had a password set

AUDIO
- Footsteps: Significantly improved audio of footsteps for enemies and friendlies so that they can clearly be heard. Also fixed an issue where grenades explosions or other loud sounds would mute footstep sounds
- Fixed an issue where EOR music would not play in CTF
- PC - TDM/SQDM: 'Tension music' now correctly playing for all teams in TDM and SQDM

ART
- Updated the shading for many of the Dog tag country flags to make them more accurate
- Animation: Cleaned up fast side to side movement of the character in third person
- Fixed an issue where tracers would incorrectly show up on bullet impacts

USER INTERFACE
- Fixed an issue where the soldier camouflage selected would change to default between rounds
- Fixed the cropped "Ready" status on the F-35 and J-20 fighter jets so that it is now fully visible
- Fixed a HUD related issue that would sometimes occur when players on the same server would use the FLIR/IRNV
- Dog tags will now display stats both in game and in menus
- Several hit indicator and crosshair improvements
- Fixed an issue where a player's health is displayed incorrectly when they get hit while regenerating health
- Updated HUD Logic for several weapons so that they show "overheat" messages correctly
- Tweaked Jet HUDs to be more clear
- Improved scout helicopter crosshairs
- All consoles - Removed an incorrect reference to parachute in the customization screen
- Deploy screen - Added deploy screen advanced options to show vehicle passengers, more details on occupants and squad mates
- Deploy screen - Improved squad mate selection when in vehicles

VEHICLES
- All helicopters have new more agile physics applied (you can do both barrel rolls and loops!)

WEAPONS
- Animation updates for m412 and sw30
- Fixed an audio bug where the air missiles or TV guided missiles would play multiple times for one shot
- Fixed an audio bug where the FAC boat cannons would loop indefinitely
- Adjusted the graphics for the Kobra red dot reticle to make it longer to more closely match the actual reticle
- Removed small animation played when going into sprint for any weapons that have a fore grip
- Adjusted QBZ95 fore grip position in first person
- Fix for RPK74 bolt cycle during fire animation
- Improved HUD clarity for red dot sights against snowy/bright backgrounds - AND improved PS3/Xbox360 look as well
- PS3/PS4 - Fixed an instance where a player would be unable to switch back to the bow from a secondary weapon if spawning as a passenger in a vehicle
- X360 - Fixed an issue where Vehicle IRNV would not detect infantry on equal elevation properly

MAPS
HANGAR 21
- PS3/PS4 –Fixed an issue where a user would get stuck when descending the ladder that leads to the lower Hangar
- Fixed a sound bug that would cause the titan engine audio to become distorted
- Fixed various smaller sound issues

HAMMERHEAD
- Fixed an issue where user would encounter snowing VFX inside of the hallway west of objective B if spawning on squad mate.

PROPAGANDA
- Fixed several collision issues based on community feedback

PEARL MARKET
- Fixed a collision issue which would cause players to fall down from the big neon sign that is used as a bridge between 2 buildings
- Fixed an issue where a user could see through the game world after destroying part of a building situated near the CN base

LUMPHINI GARDEN
- Fixed several collision issues that would occur after the mudslide levolution was triggered. The mudslide has also been optimized to reduce visual glitches
- Rush - Fixed issues with the EDO bot having no collision with several sidewalks around the US base first set of M-coms
- Fixed an issue with an indestructible window in the house at the center of the map
- Fixed an issue where a player could get stuck behind the pipes at Flag C and be forced to redeploy
- Xbox One - Various issues collision near the valves and between them after the levolution event

SUNKEN DRAGON

ROGUE TRANSMISSION
- Made collision conform closer to render mesh for destroyed track pieces. Moved collision volume in the level to accommodate the new changes to the adjusted object collision

ZAVOD 311

METRO 2014
- Fixed an issue where users where able to get C4 kills through the roof

FLOOD ZONE

HAINAN RESORT

OPERATION LOCKER

SIEGE OF SHANGHAI
- Improved collision issues on several skyscrapers

DAWNBREAKER
- Fixed an issue where a user is unable to deploy Radio Beacon, MAV and similar gadgets on the boardwalk located north from the water and south from objective C

LOST ISLAND
- Added collision in the ceiling of the cave so that is no longer possible to hide there with the little bird

GULF OF OMAN
- Lights now no longer stay intact once building is destroyed

- - -ویرایش - - -

من ندیدم اشاره ای به کند شدن تانک داشته باشه اگه هست به منم بگید

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
خداييش اين تغييرات رنگ sight ها و crosshair و ... خيلي خوب كار شده و واقعا" يكي از بهترين اضافات و تغييراتي ايه كه تا حالا توي بتل ديدم !

روي 3 كه من يادم نمياد اصلا" همچين options هاي گسترده ايي داشته باشيم ولي الان خيلي خفن شده ميشه خيلي چيزهارو تغيير داد !

الان من هم سايز و هم glow تمامي نشونه هام رو زياد گردم تا اخر و همين كلي كمك مي كنه به بهتر نشونه گيري كردن
من براي crosshair ساده يه سبز گذاشتم براي برخورد به دشمن قرمز و براي اخرين تيري كه حريف رو مي كشه سفيد ! فقط همين امروز كلي همين مورد بهم كمك كرد
براي هدشات هم يه ابي فيروزه ايي :d تقريبا" ميشه همه چيز رو تشخيص داد

تمامي وسايل رو هم كردم زرد پر رنگ قشنگ مثل بتل 3 شد !

من چيز خاصي در قبال كند تر شدن تانك نديدم ولي هلي خيلي خفن شده :d فقط براي BR كردن بايد ارتفاع داشت و سرعت كه متاسفانه توي بتل همچين چيزي خلاف شخصيت هلي ه :| يعني يا ارتفاع بايد داشته باشي يا سرعت :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر