Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
تقریبا با فاصله زمانی 8 دقیقه!اخه دوبار اون هم هد شات!!

اسم کلنشم فکر کنم 1shot1kill بود! 1S1K !
این بابا بود Progression - r-m-a-k-ms2 - Battlelog / Battlefield 4

میخوام یه اکانت جدید بسازم بغیر از این اکانتی که باهاش دارم بازی میکنم و از لول 0 شروع کنم!میشه؟
ای بابا چرا از اول؟ من جای شما بودم سعی میکردم برم سراغ حرفه ای شدن تو تمام قسمت ها. مثلا اگه خدای چاپر باشم :d میرم رو زمینی، مثلا تانک. من اولش با lav شروع کردم، بعد دیدم تقریبا همه چیشو در آوردم روفتم سراغ تانک. الان کمکم میخوام برم رو چاپر. البته چاپرم اتک خیلی جای پیشرفت نداره، ولی اون یکی ها که برا اینفنتری هست چرا

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
867
ای بابا چرا از اول؟ من جای شما بودم سعی میکردم برم سراغ حرفه ای شدن تو تمام قسمت ها. مثلا اگه خدای چاپر باشم :d میرم رو زمینی، مثلا تانک. من اولش با lav شروع کردم، بعد دیدم تقریبا همه چیشو در آوردم روفتم سراغ تانک. الان کمکم میخوام برم رو چاپر. البته چاپرم اتک خیلی جای پیشرفت نداره، ولی اون یکی ها که برا اینفنتری هست چرا

محسن کار دارم اخه با یوزر جدید :d

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
سلام.
دوستان همونطور که میدونید بتلفیلد یه مدت تخفیف خورده بود.
به دلایلی نتونستم اون موقع بگیرمش.
کسی از دوستان هست که گرفته باشه و اکانتش رو بده به من؟
نصف پول رو هم میدم .
ممنون

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
تقریبا با فاصله زمانی 8 دقیقه!اخه دوبار اون هم هد شات!!

اسم کلنشم فکر کنم 1shot1kill بود! 1S1K !
این بابا بود Progression - r-m-a-k-ms2 - Battlelog / Battlefield 4

میخوام یه اکانت جدید بسازم بغیر از این اکانتی که باهاش دارم بازی میکنم و از لول 0 شروع کنم!میشه؟

ايني كه تورو زده خداي اسنايپره براي خودش ! با 17000 تا كيل فقط با يه M98B انتظار داري اسنايپت نكنه توي هلي :| بذار حدس بزنم توي وايپر نشسته بودي ؟!:d

چرا كه نشه ! ميشه خيلي هم ساده
من خودم با يه اكانت ديگه همينطوري رفتم توي بازي و همون اول همه چي رو تشخيص داد ! گفت تو پرميوم شدي ( يعني پرميوم رو دستگاه و اكانت هام شير شد ) dLC ها هم شير شده بود فقط مشكل اصلي نبود كلي تجهيزات پيشرفته است كه بهشون عادت كردي :|:d

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
867
ايني كه تورو زده خداي اسنايپره براي خودش ! با 17000 تا كيل فقط با يه M98B انتظار داري اسنايپت نكنه توي هلي :| بذار حدس بزنم توي وايپر نشسته بودي ؟!:d

چرا كه نشه ! ميشه خيلي هم ساده
من خودم با يه اكانت ديگه همينطوري رفتم توي بازي و همون اول همه چي رو تشخيص داد ! گفت تو پرميوم شدي ( يعني پرميوم رو دستگاه و اكانت هام شير شد ) dLC ها هم شير شده بود فقط مشكل اصلي نبود كلي تجهيزات پيشرفته است كه بهشون عادت كردي :|:d

ای کاش تو وایپر بودم!بابا تو زی 11 بودم :d

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
Z11 همون اسكات هلي روس هارو مي گي ديگه ؟
اون هم ديدش تقريبا" بازه ميشه زدش ولي پينگ خوب و قلق گيري عالي ميخواد

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
سلام
فکر کنم درباره همین سروره صحبت میکنید که دیشب بازی میکردیم توش.
کلا حرکات عجیب توش کم ندیدم. تو تانک بودم با اسنایپ ترکوندنم. داشتم تانکرو میزدم اونم داشت مثی چی در میرفت,در حین در رفتن ریپیر هم میشد خودکار !

سرورهای ksa پر از اینجور چیزاست...بارها شده تو جت بودم اون سر مپ با تانک زدنم تو ارتفاع بالا ( اکثرا کلان GAS بودن )
من خودم بارها خلبان هلی رو با اسنایپ زدم فیلماشم موجوده :d مثلا تو یک بازی شده 2 بار زدم اما بازم ادم چیزای عجیب زیاد میبینه تو این سرورها
بتل 4 بعد از این اپدیتها خیلی خوب شده و باگ و افت فریمی من ندیدم ( برای اون دسته از کاربرانی که میخوان بازی تهیه کنند)

ویرایش: همین الان از سرور کیک شدم :d دلیلش حدس بزنید خودتون :))

آخرین ویرایش:

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
سلام برو بچ یه سوال دارم من بتل 3 رو رو xbox انلاین میزدم و از بازی راضی نبودم نه از بازی ها از اینترنت و کلا تاخیر در بازی انگار که همیشه یه قدم از بقیه عقب باشه اینترنتت حالا شنیدم شبکه لایو ps4 این مشکلارو نداره مثلا بتلفیلد 4 رو مثل ابخوردن همه دارن بدون تاخیر یا دیلی بازی می کنن و لذت می برن خواستم بدونم این حقیقت داره شما مشکل نت ندارین ؟ نت رو اعصاب نمیره به اثتثنائ ها کار ندارم نظر کلی رو می خوام ممنون می شم جوابمو درست بدید چون برام خیلی مهمه

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
سلام برو بچ یه سوال دارم من بتل 3 رو رو xbox انلاین میزدم و از بازی راضی نبودم نه از بازی ها از اینترنت و کلا تاخیر در بازی انگار که همیشه یه قدم از بقیه عقب باشه اینترنتت حالا شنیدم شبکه لایو ps4 این مشکلارو نداره مثلا بتلفیلد 4 رو مثل ابخوردن همه دارن بدون تاخیر یا دیلی بازی می کنن و لذت می برن خواستم بدونم این حقیقت داره شما مشکل نت ندارین ؟ نت رو اعصاب نمیره به اثتثنائ ها کار ندارم نظر کلی رو می خوام ممنون می شم جوابمو درست بدید چون برام خیلی مهمه

این موضوع ربطی به شبکه PlayStation یا همون PSN نداره و فقط به سرور های خود بتلفیلد بر می گرده؛ سرور های بتلفیلد 4 هم از قوی ترین سرور های بازی هست؛
شما از پنجره Run با کد ping -t 4.2.2.4 یا ping -t 8.8.8.8 مقدار پینگ اینترنت خودتون رو محاسبه کنید
که اگر زیر 200 باشه برای هر بازی آنلاینی مناسبه

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دستان من از همين تريبون اعلام مي كنم امشب ساعت 12 و اون طرف ها بازي ميخوايم بكني با بچه ها تا الان يه اسكواد داريم با 2 تا جاي پر شده
من و سالبر !
حالا ببينم باز ملت ميان يا همه يهو غيب ميشن يا نيست و نابود ميشن يا ميرن چيز ديگه بازي مي كنن :|
اگه نيومديد به شخصه ميرم PvZ ميزنم :|:d
حالا دوستاني مانند @ZEN 2 و @ccie و ديگران بيان ديگه اين بارو :|

اگه منو داريد تو psn تون كه هيچ اگر نداريد و خواستيد add كنيد خواهشا" يه پيام بديد كه من بدونم كي هستيد :|

براي بازي هم ميريم يه سروري گند ميزنيم به كار بقيه :|:d چون نميتونيم با اين همه لگ و پينگ بالا بازي كنيم :| يمريم ملت رو لگ كيل مي كنيم تا RAGE شن :d
احتمالا" بريم مپ و سرور معروف SILK ROAD :d چون همه چي داره :d
اگر همه DLC هارو داشتن شايد FS هم رفتيم :d

آخرین ویرایش:

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
دوستان یه سوال من قبلا" رو پلی3 بازی رو انجام دادم
الان اگر با همون ایدی با پلی 4 بازی کنم .همه مخلفات قبلی که ازاد کردم تو پلی3 میاد رو این نسخه4؟
این بازیرو بخرم دوستان بازی میکنند؟یا کمپلت میرند؟!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر