Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.

5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST
منم از دیروز تا حالا به جز یه تعداد سرور خاص ، با همون ارور the conection with EA server lost مواجه میشم ! ربطی به EA نداره ! باز کوسه ها رفتن کابل های شرکت ته ساخت رو گاز گرفتن لابد ! :| از دست اینا ... :| :|

دیشبم برای من سرورهای ea مشکل داشتند!! نه فقط تو بتلفیلد بلکه فیفا هم وصل نمیشد!

از نت ایرانه.وگرنه سرورها شلوغ بود دیشب.من یبار dc شدم...

ما یه پلتون داریم.founder مون توی قوانین نوشته هرکسی میتونه جوین شه ولی اگه بره دیگه دوباره نمیتونه برگرده :D

اسمش ARMY هست.هرروز هم متوسط 2 یا 3 نفر هستن که بازی کنن.

خوبه من که راضی ام ازش

از نت ایرانه.وگرنه سرورها شلوغ بود دیشب.من یبار dc شدم...

ما یه پلتون داریم.founder مون توی قوانین نوشته هرکسی میتونه جوین شه ولی اگه بره دیگه دوباره نمیتونه برگرده :D

اسمش ARMY هست.هرروز هم متوسط 2 یا 3 نفر هستن که بازی کنن.

خوبه من که راضی ام ازش

ایرانین دیگه؟؟! :d

یه آدم فان و باحال و ترجیحا بیکار پیدا شه با هم بتل بزنیم :| دیگه تنهایی حال نمیده

من در همین جا اعلام میدارم من هر روز از ساعت 3-4 بعد از ظهر کلا هستم. هر وقت هم اعلام بشه برا نبرد حداکثر تا نیم ساعت تو تانک اماده ترکاندنم ! تا سه ساعتم امکان پشت هم رفتنو دارم. اگر لازمه حاظرم شماره گوشیم بدم برا هماهنگی هر چه سریعتر. دیگه این نهایت کارایی هست که برای ایجاد کار تیمی میتونم انجام بدم.

من در همین جا اعلام میدارم من هر روز از ساعت 3-4 بعد از ظهر کلا هستم. هر وقت هم اعلام بشه برا نبرد حداکثر تا نیم ساعت تو تانک اماده ترکاندنم ! تا سه ساعتم امکان پشت هم رفتنو دارم. اگر لازمه حاظرم شماره گوشیم بدم برا هماهنگی هر چه سریعتر. دیگه این نهایت کارایی هست که برای ایجاد کار تیمی میتونم انجام بدم.

داداش همین الان اد کن واسه بازی robdonin

مال من هم هم Yak0za-japs,اکثرا با robdonin بازی میکنیم .

تصور غلط از تیم وورک اینه که اگه من هلی بر میدارم اگه دوستم انلاین بود بیاد بشینه و منو repair کنه!نه به هیچ عنوان!به خاطر همین تصور و احساس مجبوریت اکثرا ماها ترجیح میدیم که تنها بازی کنیم ولی واقعیت اینه که هر کسی تو هر وسیله ای ماهر هست میاد و همدیگه رو ساپورت کنیم!

این PRESENTATION لیدربرد تانک هست که 146000 تا کیل با تانک داره و ببینید چی نوشته!

Thanks for all these people who always support me (gunner / tank driver / air supporter / ground supporter) It's alot easier to survive playing with you guys :P
+ bird168
+ hercules3110
+ lplayCSI4yearss
+ IRonBeaRz
+ LBF-Kao-pad-Kung
+ RCuber
+ sanW10
+ Seasonal_Waifu
+ SuperEkeyo
+ VirgoandLonely

+ and all my BFS clan members

من نتم اون لحظه چت زده بود. ده دقیقه بعدش تونستم ادتون کنم. نبودید

- - -ویرایش - - -

من نتم اون لحظه چت زده بود. ده دقیقه بعدش تونستم ادتون کنم. نبودید

منم پایه ام واسه بازی، اکثر موقعا هم میتونم بازی کنم
ولی مشکل اینجاست که به جز اسنایپر تقریبا تو بقیه چیزا خوب نیستم که اونم زیاد کار تیمی بردار نیست :) فقط میتونم وایسم از دور ساپورت تون کنم :))
وسیله که کلا خیلی کم برمیدارم زیادم توشون وارد نیستم
اگه دوست داشتید ادد کنید
aliheidari2520

دوستان منم 3-4 روز دیگه امتحان لعنتیم تموم بشه به جمعتون ملحق میشم :)
توی درگیری های نفر به نفر بازیم عالیه، یه ضد هوایی فول هم دارم (اکتیو رادار و اکتیو پروتکشن و..) که وقتی تو بازی بیوفته دستم دیگه.... امروز تو بازی طرف اینقد کفری شده بود خودشو با جت می کوبوند بهم D:
فک کنم با بچه های هلی باز و جت باز کار تیمی خوبی داشته باشیم

دوستان منم 3-4 روز دیگه امتحان لعنتیم تموم بشه به جمعتون ملحق میشم :)
توی درگیری های نفر به نفر بازیم عالیه، یه ضد هوایی فول هم دارم (اکتیو رادار و اکتیو پروتکشن و..) که وقتی تو بازی بیوفته دستم دیگه.... امروز تو بازی طرف اینقد کفری شده بود خودشو با جت می کوبوند بهم D:
فک کنم با بچه های هلی باز و جت باز کار تیمی خوبی داشته باشیم

یاابرفرز :d ضدهوایی دیگه از کجا میارین؟! :-/
منظور همون آنتی ایر ویکل هست؟ یا ضد هوایی غیر اونه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or