Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.

5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST
دوستان من نسخه دیجیتالی رو خریدم 6 گیگ اول دانلود شده حالا توی بک گراند داره بقیه اش دانلود میشه
راهی نداره این بقیه اش رو از دیسک بازی نصب کرد بعد بدون نیاز به دیسک بازی رو اجرا کرد؟:-/

دوستان من نسخه دیجیتالی رو خریدم 6 گیگ اول دانلود شده حالا توی بک گراند داره بقیه اش دانلود میشه
راه نداره این بقیه اش رو از دیسک بازی نصب کرد بعد بدون نیاز به دیسک بازی رو اجرا کرد؟:-/

نه متاسفانه این امکان وجود نداره.

راهی نداره این بقیه اش رو از دیسک بازی نصب کرد بعد بدون نیاز به دیسک بازی رو اجرا کرد؟:-/

نه راهی نداره! یا باید بذاری خود کنسول 33 گیگ دانلود کنه یا با پی سی دانلود کنی و انتقال بدی به کنسول.

خب منم امروز بازی دانلود کردم این 64 نفره شدن خیلی نسبت به نسخه نسل قبلی تفاوت ایجاد کرده مپ ها هم خیلی وسیع هستن ادم واقعا گیج میشه توشون:d

بالاخره بعد مدت ها يه چند رفيق اومدن يه كمي دور هم بازي كرديم صفا داد :d:|
تا كي با اين خارجي هاي بوق شده بازي كنيم هيچي نگن و هيچي نگيم :|

هر چند بچه ها دير اومدن /:)

اقايان ، سالبر ، احمد ، مرتضي و ... و بقيه ملت من صبح ها ميام ار ملت باشن و بهم بگن بيا بتل مستقيم مي پرم تو بتل 4 در غير اينصورت در حال تفنن توي PvZ خواهم بود :d
پ.ن : ديگه سالبر اعلام عمومي كردم /:):d

ريكان ايي كه اسلحه اش لگد نزنه چيه ؟
شما ميتوني از كاربين ها استفاده كني كه بهترين انتخاب براي كمترين لگد ميشه AK-5C و ACW-R
اگر منظورت اسنايپر براي ريكان ه كه همه اسنايپر ها BOLT ACTION اند و لگد ندارند يه گلوله بيشتر توي هر فشار ماشه نميشه باهاشون شيك كرد كه اونجا هم تكون خوردن بازيكن رو داريم و ...

البته یه اسلحه اسنایپ هست که semi auto هست ولی نمیدونم چجوری باز میشه
من آخرین اسلحه اسنایپ رو تا آخر رفتم ... (یعنی همه تجهیزات شو باز کردم حتی اون کیف های آخرشو که هر کدوم 4 تا وسیله توش داره) ولی نمیدونم برای باز کردن اون اسلحه نیمه اتومات اسنایپ چیکار باید بکنم :-/
از آخرین اسلحه یه دونه هم بیشتر باز شده (اونی که رو قنداقش ستاره داره باز شده) ولی برای اون نیمه اتوماته گفته باید جایزه always deadly رو بگیری ... کسی میدونه چجوریه؟

البته یه اسلحه اسنایپ هست که semi auto هست ولی نمیدونم چجوری باز میشه
من آخرین اسلحه اسنایپ رو تا آخر رفتم ... (یعنی همه تجهیزات شو باز کردم حتی اون کیف های آخرشو که هر کدوم 4 تا وسیله توش داره) ولی نمیدونم برای باز کردن اون اسلحه نیمه اتومات اسنایپ چیکار باید بکنم :-/
از آخرین اسلحه یه دونه هم بیشتر باز شده (اونی که رو قنداقش ستاره داره باز شده) ولی برای اون نیمه اتوماته گفته باید جایزه always deadly رو بگیری ... کسی میدونه چجوریه؟

اون فكر كنم SR 338 رو مي گي
براي اون بايد يكي از DLC هاي بازي رو داشته باشه NAVAL STRIKE رو مي گم ! من خودم باهاش بازي كردم چيز خاصي نداره ولي به درد استفاده توي دود و مواقعي كه ميخواي يكي رو پشت سر هم بزني ميخوره قدرت خاصي نداره ولي ميشه ازش به عنوان يه DRM پر قدرت تر استفاده كرد

يعني واقعا" رفيق همه اسنايپ هارو 3-4 ستاره كردي و همه بتل پك هاشون رو گرفتي :-/:|

امروز یه عجوبه دیدم تو Team death match و بس:/

دهن سرویس تو هر بازی بالای ۴۵ تا کیل میگرفت!

من مشکل سیو کردنم درست نشده راهی نیست؟

دهن سرویس هر بازی

اون فكر كنم SR 338 رو مي گي
براي اون بايد يكي از DLC هاي بازي رو داشته باشه NAVAL STRIKE رو مي گم ! من خودم باهاش بازي كردم چيز خاصي نداره ولي به درد استفاده توي دود و مواقعي كه ميخواي يكي رو پشت سر هم بزني ميخوره قدرت خاصي نداره ولي ميشه ازش به عنوان يه DRM پر قدرت تر استفاده كرد

يعني واقعا" رفيق همه اسنايپ هارو 3-4 ستاره كردي و همه بتل پك هاشون رو گرفتي :-/:|

نه داداش فقط اون اسنایپ آخری رو پر کردم ... اونی که رنج بُرد گلوله ش تا آخره ...
البته عملا بعد از دوربین زوم 40 برابر بقیه ش تجهیزاتش به دردم نمیخورد اما رفتم تا آخر ببینم جایزه ای چیزی میده یا نه ... که نداد :|
مدال هدشات (50 تا ریبون هدشات که هر ریبون 3 هدشات در یک مرحله هست) و مدال اسنایپ(50 تا ریبون اسنایپ که هر کدوم داشتن 6 تا کیل با اسنایپ تو هر مرحله هست) و مدال هدشات بالای 250 متر (هر 50 تا یک مدال) رو هم گرفتم
فکر میکردم اگه هرچی به اسنایپ مربوط میشه بگیرم یه جایزه ای چیزی بهم میده حداقل #:-s ولی انگار سرکار بودم :))
البته من فقط رو کلاس ریکون میتونم بازی کنم ... چون تو تیراندازی های نزدیک خیلی بد ام ... کلاس های دیگه رم امتیازشو تا ته پر کردم ولی دیدم جایزه خاصی نمیده دیگه ادامه شون ندادم برگشتم رو همون ریکون ...

یه سری چیزاش خیلی رو اعصابه ... مثلا اینکه از زوم متغیر (از دوربین نصب شده به زوم 14 برابر) و رنج فایندر و لیزر و ... فقط یکی شو میشه نصب کرد !!! و در واقع چون زوم متغیر حتما لازم خواهد شد، دیگه اون تجهیزات بقیه ش اصلا قابل استفاده نیست

راستی این
DETECTOR رو چجوری میشه گرفت؟
واسه من اصلا تو تجهیزات قابل گرفتن هیچکدوم از اسلحه ها نیست ... تو بتل پک ها هست؟ یا پیش نیاز خاصی داره گرفتنش؟

آخرین ویرایش:
نه داداش فقط اون اسنایپ آخری رو پر کردم ... اونی که رنج بُرد گلوله ش تا آخره ...
البته عملا بعد از دوربین زوم 40 برابر بقیه ش تجهیزاتش به دردم نمیخورد اما رفتم تا آخر ببینم جایزه ای چیزی میده یا نه ... که نداد :|
مدال هدشات (50 تا ریبون هدشات که هر ریبون 3 هدشات در یک مرحله هست) و مدال اسنایپ(50 تا ریبون اسنایپ که هر کدوم داشتن 6 تا کیل با اسنایپ تو هر مرحله هست) و مدال هدشات بالای 250 متر (هر 50 تا یک مدال) رو هم گرفتم
فکر میکردم اگه هرچی به اسنایپ مربوط میشه بگیرم یه جایزه ای چیزی بهم میده حداقل #:-s ولی انگار سرکار بودم :))

یه سری چیزاش خیلی رو اعصابه ... مثلا اینکه از زوم متغیر (از دوربین نصب شده به زوم 14 برابر) و رنج فایندر و لیزر و ... فقط یکی شو میشه نصب کرد !!! و در واقع چون زوم متغیر حتما لازم خواهد شد، دیگه اون تجهیزات بقیه ش اصلا قابل استفاده نیست

والا من با همون اسنایپ یه اپتیک x7 میندازم و اون چیزه که خودش اتومات تیربعدی رو اماده میکرد( اسم انگلیسیش یادم نیست دقیق)با یه دونه هم فلش هایدر
اپتیک بالا هم به نظرم جز کندکردن ادم کار دیگه ای نمیکنن من حتی بعضی موقع ها اپتیکهx4 میذارم.لیزر هم نمیذارم تا حریف سختر بتونه منو تشخیص بده
-------------------------------------------------------
واسه تارگت دیتکتور بابد dlc فاینال استند رو داشته باشی و نوعی اساین منت هست و باید به سری کار انجام بدی تا ازاد شه

در ضمن فقط روی کاربین ها و dmrها قابل استفاده هستن روی اون یکی ها نمیشه گذاشت

400.png
[/URL][/IMG]

KSA !

بچه ی گل بابا خودش یه نوب به تمام عیاره که هر کی خوب بازی کنه از سرور کیکش میکنه حالا پاشده دم از نوب ها میزنه و فتوا صادر میکنه!! (screan ):d

امروز بن شدیم از بیخ :d

جالبه هر کی هم از سرور های خصوصی رونده شده به سرور های دایس پناه اورده برای همین expert ــه هر وسیله ای تو این سرور ها پیدا میشه که شدیدا رو اون وسیله که تخصص داره لنگر انداخته و نمیذاره کسی سوار شه!! من چند تا از لیدربرد های وسیله های مختلف رو فقط تو سرور های دایس دیدم!بیچاره ها هر جا برن اگه ادمین کمی بی جنبه باشه یا کیک میکنه یا بن!

@ اروند 2520

حالا شاید اونا هم منو اون شکلی میبینن من خبر ندارم

دقیقآ !

آخرین ویرایش:
والا من با همون اسنایپ یه اپتیک x7 میندازم و اون چیزه که خودش اتومات تیربعدی رو اماده میکرد( اسم انگلیسیش یادم نیست دقیق)با یه دونه هم فلش هایدر
اپتیک بالا هم به نظرم جز کندکردن ادم کار دیگه ای نمیکنن من حتی بعضی موقع ها اپتیکهx4 میذارم.لیزر هم نمیذارم تا حریف سختر بتونه منو تشخیص بده
-------------------------------------------------------
واسه تارگت دیتکتور بابد dlc فاینال استند رو داشته باشی و نوعی اساین منت هست و باید به سری کار انجام بدی تا ازاد شه

در ضمن فقط روی کاربین ها و dmrها قابل استفاده هستن روی اون یکی ها نمیشه گذاشت

فلش هایدر چکار میکنه دقیقا؟
من نه لیزر و نه اون چراغ قوه ها هیچکدومو نمیذارم چون فاصله ای بالای 200-300 متر که با دوربین حرارتی دیده نمیشه اگه تفنگت چراغ قوه داشته باشه واسه حریف دیده میشه
حالا شاید اونا هم منو اون شکلی میبینن من خبر ندارم :d ولی تا حالا برداشتم این بود که فقط من اونا رو تو فاصله های زیاد میبینم
چون من نه چراغ قوه میذارم نه لیزر ...
حالا لیزر که هایپ فایر رو بهتر میکنه ولی این چراغ قوه ها اصلا چه تاثیر مثبتی داره غیر از اینکه راحتتر دشمن ببینتت؟!! :-/

در ضمن دوربین 40 واسه فاصله های بالا خیلی خوبه ... مخصوصا بالای 300 متر و اینکه اگه هد شات نکنی طرف با یه تیر نمیمیره و معمولا زود فرار میکنه
من حتی تا 500 متر هم کاملا راحتم، البته اگه طرف رو بتونم پیدا کنم :d چون دوربین حرارتی دیگه اون فاصله رو نشون نمیده
ولی دیگه 700-800 متر با دوربین 40 هم یه کم سخته ... مخصوصا اینکه اون رنج رو تو فاصله های صفر کن دوربین نداره و باید یا بری 500 متری یا بری 1000 متری یا اینکه یه تیر بندازی ببینی کجا فرود میاد قلق گیری کنی ... که اونم اگه شلیک کنی طرف شصتش خبردار میشه درمیره

آخرین ویرایش:
رفيق من كه بهت گفتم اون اسلحه SR 338 ه و اساينمت ا هم همون ALWYS DEADLY ه چيز شاخي هم نيست
من خود بازش كردم و نبايد با 338-RECON اشتباه بگيريش

كلي سرور بهتر هست بگرديد پيدا ميشه :|
من خودم يه سرور خوب سراغ دارم ولي اگر لو دادم شماها ميايد ميريزيد توش نه ميذاريد ما بازي كنيم نه ملت :|:d

سلام.ميگم برا مولتي رومپ هايي كه dlc هستن كليك كني بهت پيام ميده شما بايد اين رو بخريد.حالا زيرش كه نوشته rent a server و ١ روزه و ٣٠ روزه و غيره داره يعني چي؟؟؟ اين سرور ها رو بخري مثلا توي ٣٠ روز چه ميكني؟

كلي سرور بهتر هست بگرديد پيدا ميشه :|
من خودم يه سرور خوب سراغ دارم ولي اگر لو دادم شماها ميايد ميريزيد توش نه ميذاريد ما بازي كنيم نه ملت :|:d

میشه چند تاش رو به ما هم معرفی کنی؟قول میدیم وسیله استفاده نکنیم,آن فوته منم به لطف وسیله سواری افتضاح شده و حرفی برای گفتن ندارم:d

بیژن وسواس پینگ داره میگرده خوباش رو گلچین میکنه بعد چند دست بازی کیک میشیم :d

سلام.ميگم برا مولتي رومپ هايي كه dlc هستن كليك كني بهت پيام ميده شما بايد اين رو بخريد.حالا زيرش كه نوشته rent a server و ١ روزه و ٣٠ روزه و غيره داره يعني چي؟؟؟ اين سرور ها رو بخري مثلا توي ٣٠ روز چه ميكني؟

شما اگر سرور اجاره كني ميتوني داخلش قوانين خودت رو اجرا كني مثلا" بگي چه مدل مپ هايي باشه چقدر بازي طول بكشه و تنظيمات خودت رو اعمال كني

میشه چند تاش رو به ما هم معرفی کنی؟قول میدیم وسیله استفاده نکنیم,آن فوته منم به لطف وسیله سواری افتضاح شده و حرفی برای گفتن ندارم:d

بیژن وسواس پینگ داره میگرده خوباش رو گلچین میکنه بعد چند دست بازی کیک میشیم :d

اقا شماها ميريد توي اينا بازي مي كنيد بعد لوووووث ميشه دست هم زياد ميشه حساسيت هم بالا ميره (:d ) از اون به بعد يه كم خوب توي اون سرور بازي كنيم زود كيك مي كنن :d
( يكي نيست بگه نميخواي ادرس بدي براي چي داري بهونه مياري :d )

ولي حالا به دور شوخي يكي چندتايي دارم توي FAVORITE هام
حالا شما بگيد مپ چه مدلي ميخوايد هوايي ، زميني ، بزرگ ، كوچيك و ... ؟! من از همه مدل هاش يه چندتايي دارم تو ليست هام . بگيد تا برم اسم هاشون رو در بيارم بريد ADD كنيد
ولي مثلا" يه ONLY CASPIAN دارم ولي اكثرا" خاليه :(( فكر كنم فاير هم داره توش ولي سرورش باز هم دست دوستان KSA مي باشد :d:|
يه سرور ONLY ZAVOOD & LOCKER دارم اصلا" اين سرور باقلواست ولي متاسفانه سرور ژاپني هاست پينگ و لگ بالاست :((

باور كنيد با اين KSA ها يه كم عربي چت كنيد و پيام بزنيد ميذارنتون رو سرتون حتي تو سرور گليچ هم بكنيد كيك تون نمي كنن :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or