Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
ولی به نظرم کارش خوبه تو هر بازی کیل بالا و ددش خیلی پایین هست!در هر صورت من معتقدم fantan اگه سوار خیلی ماهر داشته باشه میتونه بازی رو برای همه جهنم کنه مخصوصا تو مپی مثل golmud...

بلاخره تورو یه بار که دیر وقت داشتم بازی میکردم تو golmud زیارت کردم :d

K/D بالا دلیل حرفه ای بودن نمیشه
طرف هست با سی 4 بالای 40 تا کیل میگیره تو راند اما به نظر من کار کثیفیه
منظورم این نبود نوبه,از یک فرمول ساده استفاده میکنه
ما تو همین انجمن جت بازای حرفه ای داشتیم که وقتی میومدن تیم حریف زمینی و هوایی باید میرفت رسما غاز میچروند
یکیش همین fallenrage بود اگه اشتباه ننوشته باشم

تو هلی بودی درسته؟ خیلی سرور خلوت شده بود امشب

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
K/D بالا دلیل حرفه ای بودن نمیشه
طرف هست با سی 4 بالای 40 تا کیل میگیره تو راند اما به نظر من کار کثیفیه
منظورم این نبود نوبه,از یک فرمول ساده استفاده میکنه
ما تو همین انجمن جت بازای حرفه ای داشتیم که وقتی میومدن تیم حریف زمینی و هوایی باید میرفت رسما غاز میچروند

تو هلی بودی درسته؟ خیلی سرور خلوت شده بود امشب

k\d بالا تو مپی مثل locker که c4 مطرحه و خیلی ها از اون روش استفاده میکنن اره ولی تو مپی مثل paracel storm,zavod و خیلی از مپهای دیگه c4 استفاده میکنند ولی دیگه یارو بالای 40 کیل با c4 بدست نمیاره که!

در مورد اون یارو وقتی کسی 78 بار کیل داره و 1 بار مرده تو مپی مثل golmud و با جت,نمیشه گفت شانسی هست چون خیلی وقتها وضعیتش همینه و تو اکثر داگ فایت ها برندست,در کل فامیلم نیست :d

در مورد جت هم,جت تاکتیک کلیش همین ارتفاع هست,بغیر از اون جت وقتی از روبه رو بیاد عاجزه کاملآ مخصوصآ SU-50 !من تو این مدتی که بازی کردم مخصوصا تو golmud فقط یک نفر رو نتونستم تو جت بزنم اون هم به نظر خودش تاکتیک خودش رو داشت!ارتفاع شدید میگرفت و از بالا به صورت عمود رو سرم خراب میشد ولی باز هم میزدمش و تاکتیک مسخره دومش این بود که وقتی سرم گرمه هلی تیم مقابل بودم میومد سمتم!

اره تو هلی بودم,اره سرور خیلی خلوت بود مخصوصا اواخر خیلی خلوت شد! راستی اون آواره های کلن Ao1 رو دیدی؟فقط کارشون رفتن پشت سنگ و زدن با sraw هست,سرویس کردم هر دوتاشون رو :d

دیشب من ,robdonin و xerxes باهم بازی کردیم تو یک تیم البته برای من و بیژن خیلی دیر بود ولی برای دوستمون نه :dولی خوب بود,البته xerxes اواخر به ما ملحق شد و با وسیله مورد علاقم جت:d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اخرین اپدیت چقدر حجمش بود؟

3 گيگ

K/D

محسن كارش تو جت خيلي خفن بود الان هم كه هنوز كه هنوز و ديگه بتل 3 بازي نمي كنه جزو 3 رقمي ها جت دنياست فكر كنم با 18000 تا كيل
البته بتل 4 هم يه مدتي اومد اما اعصبش خورد شد و وقتي بچه ها كوچ كردن نسل هشت ديگه محسن بيخيال همون هم شد

لطفا جواب منو بدین

بله ميشه
http://forum.bazicenter.com/thread89356/

پ.ن : اقا من فردا صبح از 11 و 12 هستم ( الته اگر مشكلي پيش نياد :| )
و البته ميدونم هيچ كسي هم نمياد :d

آخرین ویرایش:

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
جدیدا بازیم قاطی کرده وقتی توی جت میشینم به زور بلندش میکنم و وقتی میرم هوا دیگه تکون نمیخوره بعنی نمیشه این ور اون ورش کرد فقط تیر میزنه

نمیشه بازی کرد باهاش :|

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
جدیدا بازیم قاطی کرده وقتی توی جت میشینم به زور بلندش میکنم و وقتی میرم هوا دیگه تکون نمیخوره بعنی نمیشه این ور اون ورش کرد فقط تیر میزنه

نمیشه بازی کرد باهاش :|

برای من هم یک بار تو بازی این مشکل پیش اومد که همه دکمه ها کار میکرد بغیر از انالوگ سمت راستم!از بازی خارج شدم دوباره اومدم درست شد!!!

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
k\d بالا تو مپی مثل locker که c4 مطرحه و خیلی ها از اون روش استفاده میکنن اره ولی تو مپی مثل paracel storm,zavod و خیلی از مپهای دیگه c4 استفاده میکنند ولی دیگه یارو بالای 40 کیل با c4 بدست نمیاره که!

در مورد اون یارو وقتی کسی 78 بار کیل داره و 1 بار مرده تو مپی مثل golmud و با جت,نمیشه گفت شانسی هست چون خیلی وقتها وضعیتش همینه و تو اکثر داگ فایت ها برندست,در کل فامیلم نیست :d

در مورد جت هم,جت تاکتیک کلیش همین ارتفاع هست,بغیر از اون جت وقتی از روبه رو بیاد عاجزه کاملآ مخصوصآ SU-50 !من تو این مدتی که بازی کردم مخصوصا تو golmud فقط یک نفر رو نتونستم تو جت بزنم اون هم به نظر خودش تاکتیک خودش رو داشت!ارتفاع شدید میگرفت و از بالا به صورت عمود رو سرم خراب میشد ولی باز هم میزدمش و تاکتیک مسخره دومش این بود که وقتی سرم گرمه هلی تیم مقابل بودم میومد سمتم!

اره تو هلی بودم,اره سرور خیلی خلوت بود مخصوصا اواخر خیلی خلوت شد! راستی اون آواره های کلن Ao1 رو دیدی؟فقط کارشون رفتن پشت سنگ و زدن با sraw هست,سرویس کردم هر دوتاشون رو :d

دیشب من ,robdonin و xerxes باهم بازی کردیم تو یک تیم البته برای من و بیژن خیلی دیر بود ولی برای دوستمون نه :dولی خوب بود,البته xerxes اواخر به ما ملحق شد و با وسیله مورد علاقم جت:d

اره دقیقا کارشون همینه کلا این کلان رو مخن
یک مدت بود جت هاشون نزدیکت که میشدن کاملا جت هنگ میکرد و هیچ کاری نمیتونستی بکنی تا منفجر شی
نمیدونم گلیچ بود یا نه اما من فقط تو اینا دیده بودم
الان تقریبا تمام جت بازا ksa منتظرن 2 تا از هلی بخوری یا یک جا گیر هلی باشی بیان بزنند و برن

تاکتیک ارتفاع تنها یکی از تاکتیک هاست به نظر من اونایی که حرفه ای هستند تو ارتفاع پایین هم میتونن داگ فایت کنند , اصلا منظورم خودم نیست :d

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
اره دقیقا کارشون همینه کلا این کلان رو مخن
یک مدت بود جت هاشون نزدیکت که میشدن کاملا جت هنگ میکرد و هیچ کاری نمیتونستی بکنی تا منفجر شی
نمیدونم گلیچ بود یا نه اما من فقط تو اینا دیده بودم
الان تقریبا تمام جت بازا ksa منتظرن 2 تا از هلی بخوری یا یک جا گیر هلی باشی بیان بزنند و برن

تاکتیک ارتفاع تنها یکی از تاکتیک هاست به نظر من اونایی که حرفه ای هستند تو ارتفاع پایین هم میتونن داگ فایت کنند , اصلا منظورم خودم نیست :d

سلام
فکر کنم درباره همین سروره صحبت میکنید که دیشب بازی میکردیم توش.
کلا حرکات عجیب توش کم ندیدم. تو تانک بودم با اسنایپ ترکوندنم. داشتم تانکرو میزدم اونم داشت مثی چی در میرفت,در حین در رفتن ریپیر هم میشد خودکار !

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
سلام
فکر کنم درباره همین سروره صحبت میکنید که دیشب بازی میکردیم توش.
کلا حرکات عجیب توش کم ندیدم. تو تانک بودم با اسنایپ ترکوندنم. داشتم تانکرو میزدم اونم داشت مثی چی در میرفت,در حین در رفتن ریپیر هم میشد خودکار !

بازی دیشب واقعآ یکی از وحشیانه ترین بازی هایی بود که تو golmud انجام دادیم!منو دوبار یه یارو تو هلی اسنایپ کرد!درسته امکان پذیره ولی خیلی مشکوک میزد!یک بار هم با موشک lav از فاصله خیلی دور منو ترکوند!

همین محسن رو هم داخل تانک انگار یارو اسنایپ کرد!ولی با همه ی این موضوعات عجیب غریب باز هم تیم ما برنده شد:d

دوستان یه سوال:میشه یه یوزر جدید بسازم دیگه اره؟

آخرین ویرایش:

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
Back To Damn Battlebug4!/:)
تعطيلات پايان ترم رو مجبورم با اين لعنتي سر كنم! با اكانت خودم رو كنسول رفيقم!
بتل٣ بازا اد كنن، حوصله ي هم تيمي هاي كمپر و حوصله سر بر رو ندارم، كاميكازر هاش بيان جلو!:d
لول ١٠ هستم، ولي فرق بين تفنگ آبپاش رو با استينگر مي تونم تشخيص بدم!
ID:jomonj

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
بازی دیشب واقعآ یکی از وحشیانه ترین بازی هایی بود که تو golmud انجام دادیم!منو دوبار یه یارو تو هلی اسنایپ کرد!درسته امکان پذیره ولی خیلی مشکوک میزد!یک بار هم با موشک lav از فاصله خیلی دور منو ترکوند!

همین محسن رو هم داخل تانک انگار یارو اسنایپ کرد!ولی با همه ی این موضوعات عجیب غریب باز هم تیم ما برنده شد:d

دوستان یه سوال:میشه یه یوزر جدید بسازم دیگه اره؟

اون اسنايپ كردن تانك راه داره و خيلي هم ساده است :d اگر بنده خدايي رفت رو مين خودي و دشمن با هر چيزي شليك كرد به اون مين ، كيل براي دشمن با اون اسلحه نوشته ميشه
در مورد اسنايپ شدن توي هلي هم با چي اسنايپ كرد ؟ ولي دو بار زدن مشكوك ميزنه /:) تو چه فاصله زماني دوبار زدت ؟؟؟

كجا ميخواي باز دوباره يوزر جديد بسازي ؟

امروز با سالبر رفتيم بازي كرديم بسي صفا داد :d كلا" اون فاز جمعي بازي كردن بر ميگرده به اين كه ادم هي توي چت باشه و با هم صحبت كنه و تو سر و كله هم بزنه:d

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
اون اسنايپ كردن تانك راه داره و خيلي هم ساده است :d اگر بنده خدايي رفت رو مين خودي و دشمن با هر چيزي شليك كرد به اون مين ، كيل براي دشمن با اون اسلحه نوشته ميشه
در مورد اسنايپ شدن توي هلي هم با چي اسنايپ كرد ؟ ولي دو بار زدن مشكوك ميزنه /:) تو چه فاصله زماني دوبار زدت ؟؟؟

امروز با سالبر رفتيم بازي كرديم بسي صفا داد :d كلا" اون فاز جمعي بازي كردن بر ميگرده به اين كه ادم هي توي چت باشه و با هم صحبت كنه و تو سر و كله هم بزنه:d
ما هم صدای هم دیگرو داشتیم ولی تو سر و کله هم نمیزدیم:-"، یه صحنه طرف اومده بود پشتم خیلی زیرکانه! داشت با ریپیر تول جیززم میکرد که سامر خیلی به موقی بهم خبر داد و منم با نهایت احساس توسط ترک های تانکم از روشون عبور کردم ...! کار تیمی یعنی تیم ورک
اون تانکه قضیش چی بود؟ چون یارو زاویش از بقل بود به من و میدیدم که کسی توی اون جهتی که داشت تانکه در میرفت جلوش گیر نکرده بود که در حال ریپیر باشه و وقتی هم که ترکوندمش یه نفر کیل گرفتم!

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871

تقریبا با فاصله زمانی 8 دقیقه!اخه دوبار اون هم هد شات!!

اسم کلنشم فکر کنم 1shot1kill بود! 1S1K !
این بابا بود Progression - r-m-a-k-ms2 - Battlelog / Battlefield 4

میخوام یه اکانت جدید بسازم بغیر از این اکانتی که باهاش دارم بازی میکنم و از لول 0 شروع کنم!میشه؟

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
راستی محض اطلاع بگم بازی بتلفیلد بعد از آپدیت خودش مولتی داره و لازم نیست برید دی ال سی دانلود کنید تازه همون نقشه های بازی شلوغ و پر طرفداره اگرم دوست دارید برید دانلود کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر