Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
شما اگر سرور اجاره كني ميتوني داخلش قوانين خودت رو اجرا كني مثلا" بگي چه مدل مپ هايي باشه چقدر بازي طول بكشه و تنظيمات خودت رو اعمال كني

اقا شماها ميريد توي اينا بازي مي كنيد بعد لوووووث ميشه دست هم زياد ميشه حساسيت هم بالا ميره (:d ) از اون به بعد يه كم خوب توي اون سرور بازي كنيم زود كيك مي كنن :d
( يكي نيست بگه نميخواي ادرس بدي براي چي داري بهونه مياري :d )

ولي حالا به دور شوخي يكي چندتايي دارم توي FAVORITE هام
حالا شما بگيد مپ چه مدلي ميخوايد هوايي ، زميني ، بزرگ ، كوچيك و ... ؟! من از همه مدل هاش يه چندتايي دارم تو ليست هام . بگيد تا برم اسم هاشون رو در بيارم بريد ADD كنيد
ولي مثلا" يه ONLY CASPIAN دارم ولي اكثرا" خاليه :(( فكر كنم فاير هم داره توش ولي سرورش باز هم دست دوستان KSA مي باشد :d:|
يه سرور ONLY ZAVOOD & LOCKER دارم اصلا" اين سرور باقلواست ولي متاسفانه سرور ژاپني هاست پينگ و لگ بالاست :((

باور كنيد با اين KSA ها يه كم عربي چت كنيد و پيام بزنيد ميذارنتون رو سرتون حتي تو سرور گليچ هم بكنيد كيك تون نمي كنن :d

من که هیچ کدوم از دی ال سی ها رو ندارم و فقط مپ های اورجینال بازی رو میتونم بازی کنم...اگه میشه مپ های zavod 311,flood zone,dawnbreaker,golmud باشه,خودت که میدونی این مپ ها چرا مطرح هست برام :d

خیلی دوست دارم با ژاپنی ها بازی کنم ولی لگ خیلی زیاده لامصب نمیشه..

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
دوستان گلم سلام من یکی از دی ال سی های بتلفیلد به اس dragon teeth رو دانلود کردم وقتی میرم داخل نقشه فقط خودم هستم بعد مینویسه برای شروع بازی باید چهار نفر باشید وامیستم بعضی وقتها یه نفر میاد داخل بازی بعد میره یعنی مپ بازی قدیمی شده که کسی نمیاد ولی مولتی خود بازی شلوغه من به خاطر تعریفی که از این مپ کرده بودن خریدمش لطفا دلیلش رو بهم بگید

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
دوستان گلم سلام من یکی از دی ال سی های بتلفیلد به اس dragon teeth رو دانلود کردم وقتی میرم داخل نقشه فقط خودم هستم بعد مینویسه برای شروع بازی باید چهار نفر باشید وامیستم بعضی وقتها یه نفر میاد داخل بازی بعد میره یعنی مپ بازی قدیمی شده که کسی نمیاد ولی مولتی خود بازی شلوغه من به خاطر تعریفی که از این مپ کرده بودن خریدمش لطفا دلیلش رو بهم بگید

سلام
تو هر بازی و هر نقشه ای که برید برای استارت خوردن و دادن امتیاز حداقل باید 4 نفر تو اون مپ حضور داشته باشه ولی چون شما میرید داخل سرور هایی که خالی هست و یا یکی دو نفر هست این اتفاق میفته و اون پیغام رو میده! شما میتونید تو قسمت server browse ف ی ل تر خودتون رو اعمال کنید,مثلا نقشه ی مورد علاقتون رو تیک بزنید و همین طور تعداد نفراتی که دوست دارید تو یک مپ باشند!البته توصیه میکنم صرفا یک نقشه خاص رو تیک نزنید چون سرور های کمی پیدا میکنه!

البته من از شلوغی سرور های دی ال سی خبر ندارم ولی فکر نکنم اونقدر ها هم خلوت باشه ولی در کل از نظر شلوغی تا اونجایی که من تجربه دارم هیچکدوم به پای مپ های اورجینال خود بازی نمیرسه,با اینکه بچه ها اکثرا دی ال سی هارو دارند...

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666

كلا" سرور هاي DLC ها رو يه جورايي شانسي ميشه بهشون جوين شد يعني اون موقع كه شما خواستي بازي كني مطمئن باش سرور فول هم بوده اما يا جا نداشته يا سيستم تشخيص داده پينگ شما براي اون سرور ها مناسب نيست شمارو برده به يه سرور خالي تا نفرات زياد بشه بتوني بازي رو شروع كني
اين جور مواقع همون طور كه دوستمون گفت از فيل تر براوزر استفاده كن به سرور هاي خوبي هدايتت مي كنه اگر 3 خط به بالا پينگ داشتي باهاش راحت ميتوني بازي كني

من که هیچ کدوم از دی ال سی ها رو ندارم و فقط مپ های اورجینال بازی رو میتونم بازی کنم...اگه میشه مپ های zavod 311,flood zone,dawnbreaker,golmud باشه,خودت که میدونی این مپ ها چرا مطرح هست برام :d

خیلی دوست دارم با ژاپنی ها بازی کنم ولی لگ خیلی زیاده لامصب نمیشه..

FLOOD و DAWN و GOLMUD رو كه اكثرا" سرور اختصاصي و تنها من توشون نديدم يعني سروري كه فقط همينهارو RUN كنه و گرنه خودم خراب اين FLOOD ام :d
GOLMUD هم كه يكي هست كه خيلي خفنه كه زدن بن تون كردن :d:|

ZAVOOD هم كه عشق خودمه همون ژاپنيه رو من فقط پيدا كردم پينگاش وحشتناك ميشه :| يه بار داشتم بازي مي كردم و همش كشته ميشدم ا تيرهام اثر نداشت هي تنظيمات اسلحه رو عوض كردم هي اسلحه رو عوض كردم ام فايده نداشت اخرش ديدم پينگ ام 350 به بالاست البته اون موقع كلا" وضع نت خراب بود

الانه رفتم تو بتل لاگ اما متاسفانه به ليست FAV هام دسترسي ندارم :| بايد از طريق كنسول برم :| كه به كنسول هم دسترسي ندارم :|
اون سرور ژاپنيه رو يادمه اسمش خيلي اسون بود :d
ONLY ZAVOOD,LOCKER :d يه سرچي بكني فكر كنم پيدا بشه اما بهتره فقط با اسم ZAVOOD اش سرچ كني

ژاپني هام بازيكن خفن داشتم اما وضعشون خيلي هم خوب نبود چون با 350 ميلي ثانيه هم از من ميخوردن :d
ولي اگر رفتي اونجا انتظار انواع امبلم هاي ژاپني و پرچم ژاپن و انيمه و ... رو داشته باش :|:d كلا" وارد دنياي ديگه ايي شدي :d

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
یک سرور GOLMUD جدید پیدا کردم مال ksa ,خیلی خوبه :d کیک نمیکنند اما جت یا هلی شون رو بزنی 32 نفر تیم مقابل به اضافه دوستانشون در تیم خودی دست به دست هم میدن تا نابودت کنند ;;)
legends of arabs اسم سرورشون

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
لعنت خدا به اين نسل جديد و بدتر از اون اين بتل 4 :|
اگر الان زمان بتل 3 بود يه گروه ميشديم با بچه ها ميرفتيم دمار از روزگارشون در مياورديم :d

ياد اون دوراني به خير كه يه طرف سرور كلا" بچه هاي خودمون بودن اون طرف خارجي ها و همه شون هم درب و داغون ميشدن :|:d
الان اين سروري كه بالا گفتن خوراك اينه كه جمعي و كلني بري بزني دمار از روزگارشون دربياري :|:d

اقا يه سوال ! الان فرضا" من هلي شون رو بزنم بعد چه مدلي همه با هم ميان ميريزن سر من ؟ يعني مي گن بريزيد فقط فلاني رو بكشيد ؟!:d

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
یک سرور GOLMUD جدید پیدا کردم مال ksa ,خیلی خوبه :d کیک نمیکنند اما جت یا هلی شون رو بزنی 32 نفر تیم مقابل به اضافه دوستانشون در تیم خودی دست به دست هم میدن تا نابودت کنند ;;)
legends of arabs اسم سرورشون

اره LOA ادمینش khaled100 هست با هم دوستیم سهم دارم از اون سرور :d

ادمینه واقعا خوبیه یه بار یکی از بچه ها استینگر گرفته بود بعد بهش پیغام داد که از استینگر نکنه و الا کیک میشه!من تو هر سروری بازی کردم ولی هیچکدوم از ادمیناش همچین شعوری نداشتند...

دوست صمیمیش هم lion-ksa-hero هست که همیشه هلی میگیره خود ادمین هم تو میشینه:d

تو جت سوار هاش هم فقط xXLEGEND CODXx ــه که اونم واقعا کارش درسته...

NERO 7 @

اگه تگشون یکی باشه دقیقآ همین کار رو میکنن ولی خیلی جاها بدون تگ یکسان هم اینا تو پارتی با هم در ارتباط هستند,اقا ماها رو نگاه نکن که یکی بود یکی نبودیم!:d

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
دقیقا این قضیه رفیقاشون تو تیم خودتم میزنن رو تجربه کردم. یارو تو اتک چاپر بود منم با استینگرو ،تانکو، اتک boat، خلاصه هر چی میتونستم میرفتم رو مخش. بعد کلید کرد روم. با استینگر ترکوندمش ، بعد دیدم یکی از تیم خودمون اومد چیپو کوبید تو صورتم ، با دیفال یکی شدم!

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
آها ... رفتم دیدم ... همین بازوکا ضدهوایی هاس ...
ولی خب اینکه خیلی مسخره اونا بشین تو هلی کوپتر ما رو بزنن حال کنن پیاده ها هم فقط مثل بز وایسن نگاه کنن؟! خب تنها دفاع پیاده ها همینه دیگه

آخرین ویرایش:

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
لعنت خدا به اين نسل جديد و بدتر از اون اين بتل 4 :|
اگر الان زمان بتل 3 بود يه گروه ميشديم با بچه ها ميرفتيم دمار از روزگارشون در مياورديم :d

ياد اون دوراني به خير كه يه طرف سرور كلا" بچه هاي خودمون بودن اون طرف خارجي ها و همه شون هم درب و داغون ميشدن :|:d
الان اين سروري كه بالا گفتن خوراك اينه كه جمعي و كلني بري بزني دمار از روزگارشون دربياري :|:d

اقا يه سوال ! الان فرضا" من هلي شون رو بزنم بعد چه مدلي همه با هم ميان ميريزن سر من ؟ يعني مي گن بريزيد فقط فلاني رو بكشيد ؟!:d

باورت شاید نشه مورد داشتم هلی و جت ها رو ضدم هواپیمای خودی میزد بم کراش میکرد
با هم تو پارتی هستن و خیلی هماهنگ پشت همن
من پررو با تگ فارس زمین و اسمان رو اتیش میزنم براشون
مثلا امشب 4 بار با استینگر زدنم که به هیچجا ادمینم نبود..

اما بعضی وقتها که به ندرت پیش میاد سعی میکنند فقط سعی میکنند کمی منصفانه بازی کنند
@zen2
xXLEGEND CODXx خیلی وقتها با من داگ فایت نمیکنه
خیلی حرفه ای نیست فقط با سرعت میره بالا و تمرکز و دیدش خوبه,شیرجه میزنه رو سرت :d , اومد بالا سرت زدت, نباید بزاری قافل گیرت کنه

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
آقا میدونم اینجا هیشکی حوصله تیم ورک رو نداره, ولی اگه مایلید و امکانش هست یه کلنی ,پلاتونی ,هر چی اسمش هست بسازید یه حالی به بعضی از این سرورا بدهیم. اگرم از قبل وجود داره مارم عضو کنید .پیاده میتونم بگم متوسط به بالا هستم وقتی که پینگ زیاد جالب نیست, اما با تانک وlav میتونید روم حساب کنید.

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
عجب ادم هايي هستند :|

اتفاقا" من خودم خيلي پايه كار تيمي اما اما مشكل اينه كه هر كسي توي يه روز يا يه بازه خاصي بازي مي كنه هيچ وقت يكي اون يكي رو كامل نمي بينه

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
عجب ادم هايي هستند :|

اتفاقا" من خودم خيلي پايه كار تيمي اما اما مشكل اينه كه هر كسي توي يه روز يا يه بازه خاصي بازي مي كنه هيچ وقت يكي اون يكي رو كامل نمي بينه

درسته ولی اگه اعلام کنیم که هر کس کی میتونه انلاین بزنه کمی به باهم بودن و تیم بودنمون کمک میکنه!البته نه یک ساعت دو ساعت ها!حالش به زیاد بازی کردنش هست اگه وقت بشه :d

آقا میدونم اینجا هیشکی حوصله تیم ورک رو نداره, ولی اگه مایلید و امکانش هست یه کلنی ,پلاتونی ,هر چی اسمش هست بسازید یه حالی به بعضی از این سرورا بدهیم. اگرم از قبل وجود داره مارم عضو کنید .پیاده میتونم بگم متوسط به بالا هستم وقتی که پینگ زیاد جالب نیست, اما با تانک وlav میتونید روم حساب کنید.

باید اعلام کنیم که هرکس کی میتونه بیاد,بعضی از بچه ها هستند میان یک دست بازی میکنند بعد باید برن که اصلا ادم نمیتونه خودش رو پیدا کنه با یک دست...
@zen2
xXLEGEND CODXx خیلی وقتها با من داگ فایت نمیکنه
خیلی حرفه ای نیست فقط با سرعت میره بالا و تمرکز و دیدش خوبه,شیرجه میزنه رو سرت :d , اومد بالا سرت زدت, نباید بزاری قافل گیرت کنه

ولی به نظرم کارش خوبه تو هر بازی کیل بالا و ددش خیلی پایین هست!در هر صورت من معتقدم fantan اگه سوار خیلی ماهر داشته باشه میتونه بازی رو برای همه جهنم کنه مخصوصا تو مپی مثل golmud...

بلاخره تورو یه بار که دیر وقت داشتم بازی میکردم تو golmud زیارت کردم :d

infernal-sAs

کاربر سایت
Nov 20, 2014
135
حالا این نت داغون ما به کنار... EA که سروراش داغوون تره. امروز 100 بار این ارورو داد the conection with EA server lost! :|
الانم کلا دیگه وارد مولتی نمیشه

منم پایه کار تیمیم! :d ایده خوبیه... رو منم حساب کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر