Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
نه دستت درد نکنه همه ی اسلحه ها با داگ تگ هایی رو که باید جمع میکردم رو جمع کردم پس حالا دوبارهه باید برم نمام مراحل رو گلد بگیرم ؟:(
ببینم مثلا اگه گفته 10000 تا امتیاز برا گلد کافیه یا نه من باید مثل اون یکی تروفیش 1000 امتیاز بیشتر تو هر مرحله بگیرم یعنی 11000 تا ؟

یعنی تیرکمون فقط مال افراد پرمیوم؟رمز فانتوم پیدانکردن! میشه بیشتر توضیح بدین ما ک نفهمیدیم :d

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
منم گذاشتم واسه دانلود 3 گیگ رو ، یعنی تموم شد بازم 6 گیگ دیگه هست؟ یا اون مخصوص DLC آخریست؟

آره اون ۳ گیگ آپدیته ، اون ۶ گیگ هم DLC یه Final Stand که اگه پریمیوم باشی مجانی برات ، اگه نه که باید بخری اگه خواستی .

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
امروز final stand رو بازی کردم ...خیلی قشنگ بود مپ ها به خصوص مپ giants...مپ hanger21 هم خوراک راش ه....درکل من که خیلی لذت بردم

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
نه دستت درد نکنه همه ی اسلحه ها با داگ تگ هایی رو که باید جمع میکردم رو جمع کردم پس حالا دوبارهه باید برم نمام مراحل رو گلد بگیرم ؟:(
ببینم مثلا اگه گفته 10000 تا امتیاز برا گلد کافیه یا نه من باید مثل اون یکی تروفیش 1000 امتیاز بیشتر تو هر مرحله بگیرم یعنی 11000 تا ؟

فرقي نداره تو هر مرحله از هر سربازي ديدي رو زمين اسلحه اش رو بردار ! اصولاً توي هر مرحله 2 تا اسلحه جديد ميشه از سرباز ها برداشت

اگر گلد رو گرفتي كه اسلحه رو داده ! اگر مطمئني همه اسلحه هاي امتيازي رو گرفتي به علاوه همه داگ تگ هارو و وقتي كه اون جعبه هاي اسلحه رو باز مي كني هيچ اسلحه قفلي نيست احتمال گليچ هست

ببينم همه تروفي ها رو گرفتي همين مونده يا غير اينم هست ؟ اسمش رو بگو

دوستاني كه هي تيركمون تيركمون مي كنن :| اقا به خدا يه چيزايي نگيد كه ادم عصبي بشه :|
تيركمون هست توي بازي با باز كردن و زدن كد فاز چهارم فانتوم ميشه تازه سيستم باز كردنش رو راه انداخت مثل بقيه assignment ها بايد براش يه سري كار بكنيد تا باز بشه ولي هنوز اون كد رو پيدا نكردن كه فانتوم رو باز كنن بايد صبركنيد
مثل اين كه يه تير كمون كامپونده و يه سري pc باز ها تونستن بازش كنن با يه سري گليچ و ور رفتن با تنظيمات سرور ها

اين تيركمون هم فقط براي اعضاي پرميومه چون فانتوم فقط براي پرميوم ها باز ميشه

الان any problem ?!:|

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
منم دیدم خیلی خفن بود ولی من dlc رو هم دانلود کردم هر چی پک هم داده بود باز کردم ولی تیر کمون نداد

به این راحتی ها تیرکمون گیر نمیاد...باید این assignment رو انلاک کنی

ghost4.png

واسه این کار توی مپ هنگر21 یه اسانسور غیرقعال هست که باید 4 نفر از کلاس های مختلف با یه سری لباس و داگ تگ خاص برن توش بعدش میرن پشت بودم اون جا یه در هست که یه کد میخواد...بقیه اش هم هنوز کشف نکردم:d

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
فرقي نداره تو هر مرحله از هر سربازي ديدي رو زمين اسلحه اش رو بردار ! اصولاً توي هر مرحله 2 تا اسلحه جديد ميشه از سرباز ها برداشت

اگر گلد رو گرفتي كه اسلحه رو داده ! اگر مطمئني همه اسلحه هاي امتيازي رو گرفتي به علاوه همه داگ تگ هارو و وقتي كه اون جعبه هاي اسلحه رو باز مي كني هيچ اسلحه قفلي نيست احتمال گليچ هست

ببينم همه تروفي ها رو گرفتي همين مونده يا غير اينم هست ؟ اسمش رو بگو

دوستاني كه هي تيركمون تيركمون مي كنن :| اقا به خدا يه چيزايي نگيد كه ادم عصبي بشه :|
تيركمون هست توي بازي با باز كردن و زدن كد فاز چهارم فانتوم ميشه تازه سيستم باز كردنش رو راه انداخت مثل بقيه assignment ها بايد براش يه سري كار بكنيد تا باز بشه ولي هنوز اون كد رو پيدا نكردن كه فانتوم رو باز كنن بايد صبركنيد
مثل اين كه يه تير كمون كامپونده و يه سري pc باز ها تونستن بازش كنن با يه سري گليچ و ور رفتن با تنظيمات سرور ها

اين تيركمون هم فقط براي اعضاي پرميومه چون فانتوم فقط براي پرميوم ها باز ميشه

الان any problem ?!:|

اره تمام گلد هارو گرفتم و همه اسلحه ها و داگ تگ ها رو جمع کردم
نه تروفی افلاین دیگه ای نمونده
البته بگم سیوم پریده ها مثلا وقتی که یه تروفی بودش که میگفت توی هر مرحله 1000 امتیاز بیشتر از گلد بگیر رو گرفتم اما الان که از اول دارم میرم 1000 تا بیشتر رو تو بعضی از مراحل نگرفتم
وقتی جعبه اسلحه هارو باز میکنم کلشون انلاک نشدن و حدودا 7 تاش مونده فکر کنم اون 7 تا هم دست سربازا باشه
دستم به دامنت یه کاری بکن :((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر