Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
دوباره دانلود كرده بودي يا همون هارو ريختي ؟!
اقا اگه لينك DLC هارو داري و رويجن 2هستند به من بده تا دوباره دانلود كنم

اگر منظورت ASSIGNMENT هاي سينگله كه اره پاك ميشن چون وابسته به سيو هاي روي خود دستگاه هستند اما اگر منظورت مولتي هان كه نبايد پاك بشن !

@ shahramuae

رفيق من چك كردم ادد نكرده بودي اسم ام رو اشتباه زدي ! دوتا اندرلاين داره ID ايم !

دوباره دانلود کردم...توی بازی اون اسلحه های Assigment هام قفل بود!
----------------------------------------------------------------
اپدیت: این مشکل مربوط به یه باگ بود که درست شد

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
امروز صبح خواستم يكمي بازي كنم هيچ بني بشري توي سرور ها نبود :| يعني اين خارجي ها دوشنبه صبح اصلا" هيچ كدومشون بازي نمي كنن همه سر كار و درس اند ايا ؟:d

اقا من خفن لگ دارم كسي ديگه ايي هم هست اينطوري باشه :|

H@med_myth

کاربر سایت
Nov 22, 2013
50
امروز صبح خواستم يكمي بازي كنم هيچ بني بشري توي سرور ها نبود :| يعني اين خارجي ها دوشنبه صبح اصلا" هيچ كدومشون بازي نمي كنن همه سر كار و درس اند ايا ؟:d

من لگ دارم در حد موج مکزیکی !!!!!! خدایی آرزوی پینگ زیر ۱۰۰ رو به گور میبرم

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273

وحشتناککککک ، اصن نمیشه بازی کرد اعصاب آدم میریزه به هم
آقا با اسنایپر ۴ بار از فاصله دو متری زدم وسط پیشونی یارو ، آخ نگفت لامصب ، با دو تا تیر خلاصم کرد !!!!! #:-s دردمو به کی بگم آخههههه

(‌ ای دی تو اشتباه زده بودم ، دوباره اددت کردم )

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
نه دوستان لگ با تاخير فرق داره ! من خودمو كشتم زير 200 نمياد پينگ ام با سرور ها :| با 300 ميلي ثانيه تاخير بازي مي كنم ولي با اين حال اين خارجي ها مي تركن :d يعني اگر ما پينگ زير 100 داشتيم عملا" قصابي ميشدن :|:d

من لگ دارم يعني يهو كلا" ارتباط با سرور قطع ميشه و ميبيني ملت دارن در جا ميدون :| بعد 20 متر جلوتر يهو پديدار ميشن :|
اين خيلي بد هم اتفاق برام ميفته يا در شرايط خطرناك كه كشته ميشم :| يا توي جت كه يهو مي بينم رو زمين تركيدم :|

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
دوستان اگه میخواید راحت بازی کنید از مخابرات سرویس بگیرید صد بار گفتم بازم میگم من یکی از دوستانم تو آسیاتک کار میکنه میخواستم ازش سرویس بگیرم گفت واسه بازی کردن بهترین سرویس رو مخابرات داره و شاتل و آسیاتک و مبین نت و .... همشون آشغال تحویل ملت میدن من خودمم دارم با نت مخابرات نا محدود بازی میکنم قیمت نامحدود مخابرات واقعا عالیه :bighug:

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
پینگ نامحدود داغون نیست? میگن محدود بهتره کلا پینگش.
اقا من یه دو سه ماهی میشه پلاسم تموم شده تو کف بتلم. دارم فری تو پلی میرم پلاس نخواد!
بازی فقط بتل دارم زورن میاد برا یه بازی پلاس بگیرم. کسی پایه نیست با هم بگیریم? اصلا میشه?
اگه هست ,خواستین تو پروفایل بگین اسپم نشه.

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
پینگ نامحدود داغون نیست? میگن محدود بهتره کلا پینگش.
اقا من یه دو سه ماهی میشه پلاسم تموم شده تو کف بتلم. دارم فری تو پلی میرم پلاس نخواد!
بازی فقط بتل دارم زورن میاد برا یه بازی پلاس بگیرم. کسی پایه نیست با هم بگیریم? اصلا میشه?
اگه هست ,خواستین تو پروفایل بگین اسپم نشه.

خسته نباشي :|
من هم پلاس ندارم اما از پلاس مجاني 14 روزه ژاپن استفاده مي كنم صفا سيتي :d
تموم هم شد يه اكانت ديگه و 2 هفته پلاس مجاني ديگه :d

توي PEARL MARKET كه به نظرم مپ ضعيف ايه رفتم نشستم پشت AMTARC ملت رو به فنا دادم :d با 28 تا كيل اخرش سر خرابكاري راننده مجبور شدم پياده شم تعمير كنم كه در حال تعمير تنها كسي كه به داد تيم حريف رسيد commander شون بود با يه criuse مارو زد :| اما تيم حريف داشتن گريه مي كردن :d از يه طرف C4 JIHADIST از يه طرف RPG :d

البته باز ايم خيلي افت كرده :| ديگه نميتونم زياد به هدف بزنم و شليك مستقيم داشته باشم:|

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
نه دوستان لگ با تاخير فرق داره ! من خودمو كشتم زير 200 نمياد پينگ ام با سرور ها :| با 300 ميلي ثانيه تاخير بازي مي كنم ولي با اين حال اين خارجي ها مي تركن :d يعني اگر ما پينگ زير 100 داشتيم عملا" قصابي ميشدن :|:d

من لگ دارم يعني يهو كلا" ارتباط با سرور قطع ميشه و ميبيني ملت دارن در جا ميدون :| بعد 20 متر جلوتر يهو پديدار ميشن :|
اين خيلي بد هم اتفاق برام ميفته يا در شرايط خطرناك كه كشته ميشم :| يا توي جت كه يهو مي بينم رو زمين تركيدم :|

اگه پینگ خوب داشتیم که نفس نميتونستن بکشن :))ما با این پینگ اشغال بازم رتبه های خوبی تو تیم میآریم :|:d

اون قطع ارتباط که فاجعه هست مثلا سوار تانکي پنج ثانیه بعد میبینی ترکیدی /:)این همون مشکلیه که قبلا کامل قطع میشد هر چند دقیقه و کلا از سرور ميوفتاديم بيرون حالا هم اوضاع اینطوری شده از من هر چند بار که اینجور میشه کلا می ندازه از گیم بيرون:|

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
[video=aparat;vKH7x]http://www.aparat.com/v/vKH7x[/video]

مشکل من همیشه اینه !

آره منم دارم این مشکل را :d

هی ميريم زیر مپ:|

از بس مشکلات مختلف هست که این دیگه خوبش حساب ميشه :))

بدترینش این قطع شدن هاست خیلی حال گیری هست تو بازی

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اين تو زمين رفتن ها يه سريش مشكل خود بازيه اما فكر مي كنم يه سري ديگه اش از خرابي نت سرچشمه مي گيره :| بعضي بازي ها بوده كه ميدونستم باگ ندارن ولي همينطوري ميشدن :|
وقتي نت خراب باشه يه سري كد هاي بازي با هم تداخل پيدا مي كنن ميذارن شما در جاهاش ناشناخته سير و سياحت كني :|:d

آخرین ویرایش:

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
مشکل توو زمین رفتن مربوط به packetlost ها هست...باگ در کار نیست و بعضی موقع ها که لگ میشی اون مربوط به مپ بازیه...مثلا من توی pearl market و operation mortar لگ میگیرم کمی اگه مشکل پینگ هم نباشه

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
آره دیگه معمولا وقتی اینجوری وسط زمین و آسمون لنگ در هوا میشی یا میری زیر زمیت چند دقیقه بعد کلا دیسکانکت میشیم !
حالا اگه وسط کار دیسکانکت بشیم کل بوست ها میپره ؟؟
دیروز 100% Boost event بود ، ولی وسط بازی هی میپریدم بیرون . همش پرید ؟/:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر