Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
از این دوستای فعال به ما هم معرفی کن:d

بچه ها شما هم توی مپ های naval strike لگ شدید دارید؟
حیف که 700 ساعت بتل4 زدم دیگه نایی نمونده ....وگرنه پایه بازی و فان با همه هستم...;)
من لگی تو هیچ مپی ندارم...البته قبل از عید نوروز داشتم بعدش نمیدونم چه تغییری رو نت دادن که دیگه ندارم

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
حیف که 700 ساعت بتل4 زدم دیگه نایی نمونده ....وگرنه پایه بازی و فان با همه هستم...;)
من لگی تو هیچ مپی ندارم...البته قبل از عید نوروز داشتم بعدش نمیدونم چه تغییری رو نت دادن که دیگه ندارم

نه اخه توی نت یه سرچ هم کردم کلی دراین باره نوشته بودن که 90% شون شیلتر بود:|:|

- - -ویرایش - - -

اقا برای من یه ماه پیش یه مشکلی به وجود اومد درست نشد کسیم نتونست جواب قطعی بده!
50 دلار پرمیومو خریدم میخواد نصب بشه تو Waiting To Install میمونه!حجمشم فقط 1.1 مگ بود که دانلود کرد.چیکار کنم الان؟پریمیومو نصب نمیکنه.

ببین امروز من یبار کلا بازی رو پاک کردم و دوباره ریختم وقتی premium رو نصب میکردم توی بازی اعمال نمیشد(همون که ارم پرمیوم پایین لوگوی بتل بیاد) بعد یبار ریستورلایسنس کردم درست شد.

--------------------------------------------------------------------------------
یه سوال:بالا پایین شدن Skill به چه چیز هایی ربط داره دوستان؟

آخرین ویرایش:

saman_arsenal

کاربر سایت
Aug 11, 2014
402
اقا برای من یه ماه پیش یه مشکلی به وجود اومد درست نشد کسیم نتونست جواب قطعی بده!
50 دلار پرمیومو خریدم میخواد نصب بشه تو Waiting To Install میمونه!حجمشم فقط 1.1 مگ بود که دانلود کرد.چیکار کنم الان؟پریمیومو نصب نمیکنه.
سلام شاید متاسفانه ریجن بازیتون با ریجن اکانتتون یکی نیست اگه اینطوری هست با سونی چت کنید پولتون رو احتمالا بر می گردونه موفق باشید

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
تو سایت خبریا میگشتم انگار خبرایی از DLC جدید بازی داره میاد به اسم Final Stand که رفته تو زمان اینده!
با توجه به اینکه هاردلاینم تاخیر خورده فکر نکنم شایعه باشه!چون DLC های رسمی بازی که تموم شدن مگه یکی دوتا جدید بیاد.

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
تو سایت خبریا میگشتم انگار خبرایی از DLC جدید بازی داره میاد به اسم Final Stand که رفته تو زمان اینده!
با توجه به اینکه هاردلاینم تاخیر خورده فکر نکنم شایعه باشه!چون DLC های رسمی بازی که تموم شدن مگه یکی دوتا جدید بیاد.
توي خود تقويم داخل بازي هم اسم final stand هستش ولي زده fall 2014 بجز اين ديكه فك نكنم dlc دركارباشه...با اين ميشه ٥ تا dlc

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
سلام دوستان میشه یکی در باره این تروفی به من کامل توضیح بده
above and beyond the call

ساده است ! ( سخته :d)
بايد توي همه مراحل كمپين از اون مقدار امتيازي كه گفته تا مدال گلد رو بگيري بيشتر بياري
حدود 1000 تا بيشتر از هر مدال گلد

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
تریلر FINAL STAND اومده محیطا فوق العادس!
یکی از نقشه هاش تو برفه که یاد بدکمپای 2 افتادم خیلی زیبا بود!یکی دوتا نقشه جنگی داره و یدونم مپ زیرزمین تا اونجایی که دیدم و شبیه اوپریشین لاکر بود!
درباره اینکه چه مدایی اضافه میکنه تو تریلر چیزی نبود ولی امیدوارم مد و چیزای خوبی داشته باشه.

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
9rgs06hksgv7zqnlm7we.jpg

امروز گیم پلی کامل Final Stand رو توی مپ Operation Whiteout دیدم,توی این DLC اومدن یه سری اسلحه و گجت به عنوان Battle pickup گذاشتن که این DLC رو بیشتر شبیه DLCــهای جنگ ستارگان و Battlefield 2142 کرده مثلا اومدن یه Rail Gun گذاشتن که روی عالم و آدم لاک میکنه و دهن ملت و وسیله ها رو مستقیما سرویس میکنه و همچنین XD-1 Accipiter که یه وسیله پرنده کوچیک با قابلیت پرواز در بازه زمانی محدود هستش ولی توی همین محدوده زمانی میتونید با Minigun حسابی نفرات پیاده تیم مقابل رو به خاک و خون بکشید قدرت اسلحه این وسیله به حدیه که حتی میتونید باهاش Little Bird رو هم بزنید,وسیله بعدی Snowmoblie هستش که توی مپهای برفی میشه به راحتی ازش استفاده کرد و همچنین یه تانک گذاشتن به اسم Hover Tank که از لحاظ تسلیحات فرق چندانی با تانکهای معمولی نداره ولی همینطوری که از اسمش پیداس بصورت شناور توی هوا حرکت میکنه و عملا از چاله و چوله های مپ به راحتی عبور میکنه,بصورت کلی اصلا معلوم نیست فلسفه گذاشتن این وسیله ها چیه چون به غیر از Snowmobile اصلا همچین اسلحه ها و وسیله هایی در حد Prototype هم هنوز وجود خارجی ندارن البته یکی از حدسهایی که میشه زد اینه که با این DLC خواستن بصورت ضمنی نشون بدن که بعد از BFH استودیوی DICE میخواد مثل Battlefield 2142 یه بازی با تم جنگهای آینده بسازه

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
چند ماه پيش كه اسم مپ هاي Final stand اومده بود گفتم از اين اسلحه هاي عجيب غريب داره.:d
فكر نكنم براي اشاره كردن به BF2142 بوده باشه خود دايس اصلي كه مشغول ساخت بازي هستن ، ميمونه Dice La ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر