Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سلام دوستان bf باز . اقا من بین این بازی و کال اف موندم . من میخوام هم بخش داستانیش خوب و کمی طولانی باشه هم مولتی پلیر خوب باشه و هم باگ و اینا نداشته باشه گرافیکم خب خوب باشه . کودومش ؟ بی تعصب ؟ چند ساعت گیم پلی سینگل داره هم کودوم ؟
بتل4 رو خیلی بخوای کش بدی نهایت 4 ساعته تموم میشه ولی همیشه از لحاظ مولتیپلیر بتل سر تر بوده !
اما اینجا یکم اوضاع فرق میکنه چون مولتی این یکی بیش از ح باگ داره و منم جفتشونو مولتی زدم. من با این که فن BF هستمبا مولتی COD و مُد INFECTED ـش خیلی حال کردم ( یه مده که اول بازی یه نفر INFECT میشه بعد باید سریع همه پلیر ها رو اینفکت کنه ... )
ولی خب از حق نگذریم امکانات مولتی بتل خیلی کامله و مپ ها هم خیلی بزرگ هستند !

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
دوستان برای شما هم توی بتل سرور ها پینگشون بیشتر از 3 خط نیست؟... توی سرور های 3 خط(پایین تر هم که دیگه بدتر) رو در رو بشی هیچ شانسی نداری مگه این که سری هدشات کنی یا طرف کند باشه ...
در ضمن چرا بتل لاگ وصل نمیشه؟

saman76

کاربر سایت
Jan 20, 2014
257
نام
سامان
دوستان برای شما هم توی بتل سرور ها پینگشون بیشتر از 3 خط نیست؟... توی سرور های 3 خط(پایین تر هم که دیگه بدتر) رو در رو بشی هیچ شانسی نداری مگه این که سری هدشات کنی یا طرف کند باشه ...
در ضمن چرا بتل لاگ وصل نمیشه؟
سلام بله برای منم بیشترشون سه خط هست بتل لاگ هم که داغونه موفق باشید

misam1606

کاربر سایت
Oct 19, 2012
102
سلام به دوستان یه سوال خیلی مهم داشتم اگه میشه جواب بدین

من توی ps3 اکانت پریمیوم بتلفیلد 4 رو داشتم حالا چطور میتونم انتقالش بدم به Ps4 ?

ReZa_99

عضو جدید
May 31, 2011
145
نام
رضا
سلام به دوستان یه سوال خیلی مهم داشتم اگه میشه جواب بدین

من توی ps3 اکانت پریمیوم بتلفیلد 4 رو داشتم حالا چطور میتونم انتقالش بدم به Ps4 ?

وقتی اولین بار با ps4 بری بتلفیلد ازت میپرسه میخوای states ها از ps3 بیان بعد خود به خود میان

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
آقا این چیه اینا ساختن ؟ :)) دارم بازیش میکنم نمیدونم بخندم یا گریه کنم
مدل اسلحه ها فاجعه, انیمیشن تعطیل, گیمپلی تعطیل, گرافیک تعطیل :)) همه چی تعطیله

منو ها و افکت های صدا هم کُپی بتل 4 هستش

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
آقا این چیه اینا ساختن ؟ :)) دارم بازیش میکنم نمیدونم بخندم یا گریه کنم
مدل اسلحه ها فاجعه, انیمیشن تعطیل, گیمپلی تعطیل, گرافیک تعطیل :)) همه چی تعطیله

منو ها و افکت های صدا هم کُپی بتل 4 هستش

الان این توصیفات برای bfh بود؟ اره خو همون بتل 4 رو گرفتن رنگش کردن

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
یه سوال: هیچ جوری نمیشه به اکانتی که با ps4 ساختم وارد شم از طریق بتل لاگ؟ از خود ps4 که هیچ جوره وصل نمیشه...یه اپ هم واسه موبایل گرفتم ولی اونم برای صفحه لاگینش فقط اکانت اورجین رو قبول میکرد:|

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
یه سوال: هیچ جوری نمیشه به اکانتی که با ps4 ساختم وارد شم از طریق بتل لاگ؟ از خود ps4 که هیچ جوره وصل نمیشه...یه اپ هم واسه موبایل گرفتم ولی اونم برای صفحه لاگینش فقط اکانت اورجین رو قبول میکرد:|
نیازی نیست با اکانت psn وارد اورجین بشی..شما وقتی اکانت اورجین میسازی ازت پلتفرم و یوزر psn رو می پرسه و خودش اوتومات وصل میشه به اکانت بازیت و اطلاعات اونو سینک میکنه...

saman76

کاربر سایت
Jan 20, 2014
257
نام
سامان
سلام چه جوری می شه برروی اسلحه و لباسمون پرچم ایران رو گزاشت ؟و بعد سوال بعدیم چه جوری می شه لوگومون عکس دیگه گزاشت؟

Sent from my LG-P715 using Tapatalk

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
سلام چه جوری می شه برروی اسلحه و لباسمون پرچم ایران رو گزاشت ؟و بعد سوال بعدیم چه جوری می شه لوگومون عکس دیگه گزاشت؟
Sent from my LG-P715 using Tapatalk
پرچم زیر رو یه نگاهی بنداز... قسمت توضیحاتش نوشته باید چی کار کنی.
Ahura Mazda + PersianFlag

اگه از طرحش خوشت نیومد برو تو لینک زیر، قسمت سرچ بزن Iran یا Persia ...
Emblems for Battlefield 4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر