Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
D:
الان دارم Metro میرم ! خوشبختانه OK بود D: لول
نزد پرتمون کنه بیرون لول

من هنوز دو دلم که Premium کنم یا نه....میترسم دلم رو بزنه بعد مثل پریمیوم Killzone ی که خریدم به باد بره!(Killzone رو الان 2 ماهه نگاهم نکردمش) تازه قیمت پریمیوم این 3 برابر قیمت پریمیوم Killzone هستش!

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
EA Servers توی Fifa هم مشکل داشت امروز و با زجر بسیار تونستم وصل شم:D فکر نکنم از سرور های EA باشه بیشتر به نت خودمون بر میگرده احتمالا.معلوم نیست دارن باز چه غلطی می کنن.

شما اطلاع ندارین . تو توییتر خود EA دیروز خبر پخش کرد که امروز صبح تا تقریبا ظهر اونورا تمام سرورها میخوابه تا یه تعداد از مشکلات رو رفع کنن . ( شما احتمالا وسط رفع مشکلات وصل شدی خراب کردی کارشون رو :D :| )

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من هنوز دو دلم که Premium کنم یا نه....میترسم دلم رو بزنه بعد مثل پریمیوم Killzone ی که خریدم به باد بره!(Killzone رو الان 2 ماهه نگاهم نکردمش) تازه قیمت پریمیوم این 3 برابر قیمت پریمیوم Killzone هستش!
برای من که ارزش داره
هر DLC رو توی استوره من 25.99 میفروشن . که 5 تاش میشه 130 دلار در حالی که premium قیمتش 65.99 هست کلی gold battleback و چیزهای دیگم میدن روش

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
برای من که ارزش داره
هر DLC رو توی استوره من 25.99 میفروشن . که 5 تاش میشه 130 دلار در حالی که premium قیمتش 65.99 هست کلی gold battleback و چیزهای دیگم میدن روش

چرا استور استرالیا اینقدر گرونه!؟ چرا از استور اروپا خرید هات رو نمی کنی؟ بازی ریجن 2 ه دیگه فرقی نمی کنه قیمت...تو استور بریتانیا 40 پوند هستش، ولی من باید از آمریکا بگیرم(50 دلار) چون بازیم ریجن 1 هستش. یه دلیل اینکه دلم نمیاد هم اینه که 20 پوند تو اکانت انگلیس دارم ولی برای آمریکا باید برم یه کارت 50 دلاری درسته بخرم!هاها! اکانت ها آمریکا هم مستر کارتی که آدرسش مال آلمان باشه رو نمی پذیرند.

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
احمق ترین شرکت دایس هست که با اپدیت میزنه بازی خودشو نابود میکنه. الان هم سرور های EU و EAST US اونایی که مپ های dlc نیستن کلا کار نمیکنن. فقط west us asia ... کار میکنن.

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
احمق ترین شرکت دایس هست که با اپدیت میزنه بازی خودشو نابود میکنه. الان هم سرور های EU و EAST US اونایی که مپ های dlc نیستن کلا کار نمیکنن. فقط west us asia ... کار میکنن.

هاهاها.......واقعا استدیو به اون بزرگی کاملا زیر بزرگی این پروژه کاملا له شد!

من هرچی سرور سرچ میکنم هیچی پیدا نمیشه، ولی یکی توی لیست دوستام داره بازی میکنه! انگار اصلا من وصل نیستم به سیستم Origin ....معلوم نیست داستان چیه...کسی میدونه؟

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
هاهاها.......واقعا استدیو به اون بزرگی کاملا زیر بزرگی این پروژه کاملا له شد!

من هرچی سرور سرچ میکنم هیچی پیدا نمیشه، ولی یکی توی لیست دوستام داره بازی میکنه! انگار اصلا من وصل نیستم به سیستم Origin ....معلوم نیست داستان چیه...کسی میدونه؟
الان تست کردم مشکلی نداشت !

چرا استور استرالیا اینقدر گرونه!؟ چرا از استور اروپا خرید هات رو نمی کنی؟ بازی ریجن 2 ه دیگه فرقی نمی کنه قیمت...تو استور بریتانیا 40 پوند هستش، ولی من باید از آمریکا بگیرم(50 دلار) چون بازیم ریجن 1 هستش. یه دلیل اینکه دلم نمیاد هم اینه که 20 پوند تو اکانت انگلیس دارم ولی برای آمریکا باید برم یه کارت 50 دلاری درسته بخرم!هاها! اکانت ها آمریکا هم مستر کارتی که آدرسش مال آلمان باشه رو نمی پذیرند.
:\ به همون اندازه اینور حقوقها بالاتر هست زیاد فرقی نمیکنه در اصل برام ×_× محلی هم راحتره ...

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
یکم اطلاع داشته باشین بعد پست بدین! دیروز خود EA اطلاع داده بود که اکثر سروراش برای تعمیرات قطعه!
مگه تست كرديد كه ميگي اطلاع نداريم؟! سرور ها هستن يك سري ميتونن وصل بشن و بقيه هم Lost connection ميدن . براي سرور هاي EU و EAST US فقط سرور هايي كه مپ پك DLC دارن سالمن و اين ربطي به EA نداره . مشخصه مشكل از دايس هست چون قبلا هم همچين مشكلاتي داشته.
مگرنه سرور هاش قطع نيست تا دلتون بخواد سرور مياد.Server Browser مشكل پيدا كرده و هيچ سروري تقريبا نشون نميده به خاطر همين همه ميان ميگن قطع شده.
-----
5Qf90.jpg

cReZY.jpg

zi932.jpg

JGVvi.jpg

آخرین ویرایش:

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
یادش بخیر بتل 3...
یه نکته توی بتلفید 3 این بود که رنگ محیط به ابی سوق داشت مخصوصا مترو ولی بتل 4 به رنگ سفید سوق داره...
تو عکسا هم مشخصه

Last edited by a moderator:

pris0n

کاربر سایت
Dec 1, 2011
28
من اپدیت کردم بازی هنگ میکنه اولش که دکمه اپشن رو میزنم گیر میکنه این جریانش چیه

چیکارش کنم حذفش کنم ازا ول نصب کنم

انگار مشکل داره

یه بار اومد بالا بعد دوبار کرش کردن انلاینم رفتم مشکلی نبود ولی تو بازی که میرم بازی کنم خونم پر نمیشه هر چی بشه میمونه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر