Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
یادش بخیر توی Battlefield: Bad Company 2 من و صادق زامبی "جون کندیم" تا رنکمون به آخر رسید.
79836873912992203586.gif

متاسفانه سیستم رنک آپ Battlefield 4 شده مسخره بازی! خداییش اگه توی BF5 یه چیزی تو مایه های Instant Colonel 100 ـی چیزی بذارند من یکی تعجب نمیکنم. lol
وضعیت بازی نسبت به لانچ خیلی بهتر شده ولی هنوزم کلی مشکلات کوچیک و بزرگ داره اونوقت DICE میخواد گیم پلی بازی رو بالانس کنه؟ نیست "نت کد" بازی خیلی خفنه(!) اینا هم میان بالانسینگ انجام میدند! مشکلات مهمی مثل از کار افتادن کنترلر DS4 هنگام Invite دادن از داخل منو بتل لاگ, CE-34878-0 crash, hit detection, rubberbanding و در کل Net Code رو ول کرده چسپیده به مثلا "متعادل کردن گیم پلی" (!!!)

کلا معلوم نیست DICE چه مرگش شده! از اون لانچ EPIC FAIL ـش بگیر تا اون تغییرات بی مورد کنترل ها، باگ های فوق العاده عجیب غریب، مشکلات خنده دار China Rising و در آخر هم این Double XP های کاملا آبکی و شکمی!!!
37348452971367420325.gif

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
حرفای عجیب غریبی میزنیا! اصلا بازی میسازن که پول در بیارن دیگه! برای رضای خدا نیست که! بحث کاملا بیهوده ایه:D
اون که درسته ولی کلا EA (ریشه ای گفتم که دایس هم شامل حالش میشه ) یک کمپانی پولپرست هست و به هیچ یک از مشتری هاش اهمیتی نمیده فقط پول...:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اره اين باگه بازيه ، من ميرم توي اين مپ ميام بيرون.البته يك بار از اون سرور بري بيرون دوباره بهش كانكت بشي درست ميشه.
Resort هم وقتي ساختمونه ميريزه سرور نابود ميشه
دقیقا . منم میرم بیرون جوین میشم درست میشه ! اما واقعا همش توی این یکی مپ برای من اتفاق میفته D: این مپه که میاد تو صفحه loading به عنوانه مپه بعدی اصلا ناجور یهو بازی میره رو اعصابم لول
دقیقا . توی resort وقتی ساختمون میرزه یه موقع افته فریمه خیلی شدیدم میگیره

نمیدونم کی این بازی از Beta در میاد ! D:

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
دوستان يه سوال در مورد اين بتلفيلد براي ps4 داشتم
بنظر ميرسه تو بازار چند ال پك موجوده يكي معمولي هست و يكي limited edition
ميخواستم ببينم دوستان ميدونن فرق اينا چي هست ؟؟
كسي اطلاعي داره تو limited دقيقا چيا اضافه شده

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دوستان يه سوال در مورد اين بتلفيلد براي ps4 داشتم
بنظر ميرسه تو بازار چند ال پك موجوده يكي معمولي هست و يكي limited edition
ميخواستم ببينم دوستان ميدونن فرق اينا چي هست ؟؟
كسي اطلاعي داره تو limited دقيقا چيا اضافه شده
Limited حاوی کد برای دانلود China Rising هست که متاسفانه کد من خرابه و کار نمیکنه. ساپورت EA هم گردن نمیگیره و میگه باید بری از فروشگاهی که خریدی تعویض کنی :|

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
Limited حاوی کد برای دانلود China Rising هست که متاسفانه کد من خرابه و کار نمیکنه. ساپورت EA هم گردن نمیگیره و میگه باید بری از فروشگاهی که خریدی تعویض کنی :|
داداش كدش فقط براي china rising هست ؟؟؟ يا dlc هاي بعدي كه ميان اونا رو هم ميشه گرفت؟؟؟ يه dlc ديگه هم تو استور هست بنام premum اون چي هست،؟؟؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اصلا خوده سونی هم جواب گویی کدهای psn خودش هم نیست چه برسه EA دیگه D: لول

داداش كدش فقط براي china rising هست ؟؟؟ يا dlc هاي بعدي كه ميان اونا رو هم ميشه گرفت؟؟؟ يه dlc ديگه هم تو استور هست بنام premum اون چي هست،؟؟؟؟
برای بقیه dlc ها باید پول بدی
میتونی premium بخری از استور ( هم قیمت خوده بازی حدودا فکر کنم اما دیگه همه dlc و چندتا امکاناته خوب شاملش میشه )

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اصلا خوده سونی هم جواب گویی کدهای psn خودش هم نیست چه برسه EA دیگه D: لول
آخه قبلا EA مشتری مدار بود. یه NFS Hot Pursuit داشتم اونموقع واسه X360 که آنلاین پسش اینطوری بود و کار نمیکرد، رفتم با ساپورت صحبت کردم گفت از بازیت و کدت عکس بگیر و یوزرنیم اوریجین و تاریخ و ... بنویسه روش بده. منم دادم یه کد جدید داد بهم. اینبار که رفتم گفت کلا قوانین رو عوض کردیم و به هیچ وجه من الوجوه کد نمیدیم باید بری از فروشنده بگیری :|:|

M

!_Meshki_!

آخه قبلا EA مشتری مدار بود. یه NFS Hot Pursuit داشتم اونموقع واسه X360 که آنلاین پسش اینطوری بود و کار نمیکرد، رفتم با ساپورت صحبت کردم گفت از بازیت و کدت عکس بگیر و یوزرنیم اوریجین و تاریخ و ... بنویسه روش بده. منم دادم یه کد جدید داد بهم. اینبار که رفتم گفت کلا قوانین رو عوض کردیم و به هیچ وجه من الوجوه کد نمیدیم باید بری از فروشنده بگیری :|:|

منم اينطوري بودم ساپورت بم گفت برو تو استور چاينا رايزينگ رو انتخاب كن تو Choose Version بزن رو Free Version .

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
دوستان برای شما هم وقتی میرید جوین میشید اوایلش وسایل نقلیه صدا نداره؟!:| صدای تیر هست ولی صدای ماشین نیست بعد از 30 ثانیه میاد:|

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
دوستان برای شما هم وقتی میرید جوین میشید اوایلش وسایل نقلیه صدا نداره؟!:| صدای تیر هست ولی صدای ماشین نیست بعد از 30 ثانیه میاد:|

بازیکنان عزیز لطفا به کنسول خود دست نزنید ایراد از خود بازی است روابط عمومی BF4 و BF3

Tripleamir

کاربر سایت
May 31, 2012
72
نام
Amir
دقيقا همين جوريه تازه تو transmission تانك اولش تكون ميخوره بد
در مجموع بازى بدى نيست بتل خيلى بهتر از كيلزون و كال البته كسانى كه مثل من فقط مولتى بازى ميكنن شاىد انتظار بشترى از dice داشتن
نميدونم ولى فكر ميكنم هنوز uncharted 2,3 بهترين مولتى باشه

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
این که یه باگ عادیه توی BF3 هم بود ! :d
وقتی جوین سرور میشی اول هیچ صدایی نداری بعد یکی یکی صداها در میاد :|

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان این پک limited فقط china rising داره و بس؟؟؟؟؟؟؟ هیچیه هیچی دیگه از نسخه معمولی فرق نمیکنه ؟؟
خیر هیچ چیزه اضافه ای نداره .
این سری پکها در واقع برای کسایی بود که نسخه معمولی رو پیش خرید کرده بودند و China Rising هم PRe ORder Bonus بوده. خودمم دارم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر