Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی
دوستان اونجای بازی که باید مین بزاریم زیر تانکو باید چطوری رد کنیم.
یعنی چندتا مین زیرش باید بترکه و اینکه کجا ها باید بزاریم و بعدش چیکار کنیم
ممنون میشم جواب بدید

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
دوستان اونجای بازی که باید مین بزاریم زیر تانکو باید چطوری رد کنیم.
یعنی چندتا مین زیرش باید بترکه و اینکه کجا ها باید بزاریم و بعدش چیکار کنیم
ممنون میشم جواب بدید
مین که دردسره! پیشنهاد میشه c4 برداری 2 تا بهش بچسبونی بره هوا:d
اگر هم که مین میخوای 2-3 تا مین کنار هم بذار و بعدشم یه کاری کن توجه تانکه بهت جلو بشه بیاد جایی که مینا هست:d

VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی
دوستان اونجایی که سوار قایق هستیم میریم سمت اون کشتی ترکیده باید چیکار کنیم
دوستان راه حل رو پیدا کردم

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
آقا تو آنلاین گاها میشه که مثلا هی تند تند میری تو زمین و لگ میزنه :D از اینترنته یا از خود بازی؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آقا تو آنلاین گاها میشه که مثلا هی تند تند میری تو زمین و لگ میزنه :D از اینترنته یا از خود بازی؟
منم فقط تو مپه Lancang Dam همونجایی که سده هست این مشکل رو بعضی موقعا به صورت ناجور دارم . بقیه مپها این مشکل رو نداره.

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
منم فقط تو مپه Lancang Dam همونجایی که سده هست این مشکل رو بعضی موقعا به صورت ناجور دارم . بقیه مپها این مشکل رو نداره.
اره اين باگه بازيه ، من ميرم توي اين مپ ميام بيرون.البته يك بار از اون سرور بري بيرون دوباره بهش كانكت بشي درست ميشه.
Resort هم وقتي ساختمونه ميريزه سرور نابود ميشه

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
صفحه قبل حرف از رنک زدین یه نکته ای یادم افتاد :d، اینا خجالت نمیکشن رنک ها رو هم میفروشن ! یعنی چی پرمیوم ها ده تا رنک اضافه میتونن داشته باشن ،
شده مثل NFS که چهار تا چهار تا ماشین DLC میکنن میندازن به ملت !

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
همش به پول ربط داره این 2xp برای ترقیب همه به خرید پرمیوم هست...حالا بازم ربط داره یا نه؟:d
به یوزر معمولی که 2xp ندادن!!!!
حرفای عجیب غریبی میزنیا! اصلا بازی میسازن که پول در بیارن دیگه! برای رضای خدا نیست که! بحث کاملا بیهوده ایه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر