Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.

5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST
این اپدیت جدید چه مشکلاتی رو برطرف کرده؟
هر چی باشه این health 0 رو برطرف کرده باشن ~x(:|
والا من احساس میکنم این هلث 0 مربوط به اینترنت باشه چون قبلا منم فکر میکردم مال بازیه چون از زمان BF3 هم بوده این اما جدیدا توی Crysis 3 هم با این مشکل مواجه شدم!
من که اسلحه جدیدی ندیدم.

Sent from my C6603 using Tapatalk
اسلحه های جدید برای پرمیوم ها بصورت اساینمت آمادست اما فعلا باید خود Second assualt هم بیاد تا سلاح ها آماده برای آنلاک کردن بشه. این آپدیت هم برای آماده شدن و ورود به DLCـه Second Assault ـه :bighug:

والا من احساس میکنم این هلث 0 مربوط به اینترنت باشه چون قبلا منم فکر میکردم مال بازیه چون از زمان BF3 هم بوده این اما جدیدا توی Crysis 3 هم با این مشکل مواجه شدم!

قبل از آپدیت قبلی کمتر اینجور میشد ، با آپدیت قبلی بیشتر شد ، آپدیت الان رو هنوز تست نکردم ولی احتمالاً بازم همونجوری باشه!! جون 0 یه باگه ، ربطی هم به اینکه شما اونو 100% دمیج زده باشید نداره ، یه باگه سروره.

من یکی از دوستام امریکاست اونم هممچین مشکلی داره! تو فرومای مختلف هم این موضوعو گفته بودن :((
ولی من فکر میکنم دلیل تاخیر نخوردن بازی فشار سونی بوده! چون اگر اینم نبود دیگه رسما 4 بازی نداشت :-" واچ داگز و درایو کلاب پوکیدن! فکر کنید اینم تاخیر میخورد :|

من یکی از دوستام امریکاست اونم هممچین مشکلی داره! تو فرومای مختلف هم این موضوعو گفته بودن :((
ولی من فکر میکنم دلیل تاخیر نخوردن بازی فشار سونی بوده! چون اگر اینم نبود دیگه رسما 4 بازی نداشت :-" واچ داگز و درایو کلاب پوکیدن! فکر کنید اینم تاخیر میخورد :|

waaat:d
نه بابا :d همش تقصیر این EA بی مغز هست به خاطر cod اینارو مجبور کرده بود بازی رو زود تر ریلیز کنن.
این باگ 0 مهم نیست زیاد مهم اینه که چرا شما زود تر مردید: دلیلش فقط net code هست که گلوله خارج شده از اسلحه x2 میشه و میمیرید:d قشنگ باگ Double damage سرویس میکنه.

اسلحه های جدید برای پرمیوم ها بصورت اساینمت آمادست اما فعلا باید خود Second assualt هم بیاد تا سلاح ها آماده برای آنلاک کردن بشه. این آپدیت هم برای آماده شدن و ورود به DLCـه Second Assault ـه :bighug:
منم این مشکلو دارم(اینترنتم سرعتش خوبه:d).این آپدیت جدید رو هم دانلود کردم(روی XBOXONE البته:d) همچنان هلث 0 وجود داره+ مشکل صدا هم که برای من اضافه شده و بازی به جز صدای چت دیگران هیچ صدایی نداره(البته بعضی وقت ها این باگ به وجود میاد و تا آخر اون بازی هم باقی میمونه) .:|

@بهرام
يه باگ هم براي من هست وقتي شليك مي كني صداي تير رو از دور ميشنوي :| نمي دونم منظورمو متوجه ميشي يا نه مثلآ وقتي يكي ميكشتت بعد يارو رو پررنگ مي كنه به صداي تير دقت كردي ؟ يه حالت بم داره . تو اين باگ هميشه اين صدا رو ميشنوي حتي وقتي خودت شليك مي كني :| .

@بهرام
يه باگ هم براي من هست وقتي شليك مي كني صداي تير رو از دور ميشنوي :| نمي دونم منظورمو متوجه ميشي يا نه مثلآ وقتي يكي ميكشتت بعد يارو رو پررنگ مي كنه به صداي تير دقت كردي ؟ يه حالت بم داره . تو اين باگ هميشه اين صدا رو ميشنوي حتي وقتي خودت شليك مي كني :| .
نه دقت نکردم:d. من کلا زیاد بازی نکردمش.هر وقت آپدیت میاد میرم بازی میکنم چند ساعتی بعد این باگ هارو میبینم دیگه بازی نمیکنم:|
فکر کنم مثل BF3 باید سال دیگه بازی کنیم تا بدون مشکل بشه بازی :(

من پینگم با سرورهای محلی استرالیا در حده 30-60 هست . امروز هم بازی کردم همچنان health 0 پا برجا بود !!!
در ضمن تروفیهای SECOND ASSAULT هم اضافه کردن !
به زودی فکر کنم عرضه بشه
خیلی درم بلکه مپه مترو تنگ شده D:

Here are the PS4 patch notes in full:

Jan 30 PS4 Game Update Notes
DMR Balance Tweaks

• -Increased the damage of all DMRs across all ranges. Specifically, damage has been increased at long ranges to allow three-hit kills against unarmored opponents. Additionally, reduced the penalty to accuracy for sustained DMR fire, allowing more rapid follow up shots in combat. The amount of the damage increase varies from weapon to weapon, according to its intended range, rate of fire, and damage. We will continue to monitor the effectiveness of DMRs in combat, and determine if additional action is needed to make DMRs a viable mid to long range weapon.
Other items

• -Significantly reduced the duration of the black screen when spawning in, and fixed the issue with players getting killed before being in-game
  • -Greatly reduced the risk of crosshairs disappearing, which would also result in hit markers disappearing
  • -Added a headshot icon on the killcard. This should help identify instances where players are correctly killed by one shot
  • -Fixed an issue in Squad Deathmatch where the “Win/Lose” text was overlapping
  • -Fixed an issue with players using an exploit for the SOFLAM
  • -Fixed an issue with players using an exploit for the MAV
  • -Fixed the gameplay code to properly track the FOV (Field of View) changes in the options menu
  • -Fixed an issue where chat would break when entering “false” or “true” in the chat window
  • -Fixed an out-of-helicopter glitch in Air Superiority where players could spawn on the ground and play as infantry
  • -Fixed the misaligned crosshairs on the T90 MBT
  • -Added setting to tweak joystick dead zone
  • -Various minor crash fixes

دوستان من اکانتم ریجن 1 هست بتلفیلدم ریجن 2 هست میخواستم این dlc جدید
که مپ مترو داره و به زودی میات رو چجوری بخرم دانلود کنم دوستان راهنمایی کنند.

دوستان من اکانتم ریجن 1 هست بتلفیلدم ریجن 2 هست میخواستم این dlc جدید
که مپ مترو داره و به زودی میات رو چجوری بخرم دانلود کنم دوستان راهنمایی کنند.

دو راه داری:
1- بتل رو بفروشی یه بتل ریجن 1 بخری
2- یه اکانت ریجن 2 روی کنسولت اضافه کنی روی اون dlc رو بخری

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or