Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
کنسول بدستمون رسید حتما در این مورد یک تاپیک خواهیم داشت .. برای من بتلفیلد4 حتی از انحصاری ها هم مهم شده!
اینطوری هم عقده ایی بازی ها جلوگیری میشه (مثلا بعضی ها ایگلا استینگر رو کیک میکنن خودشون میشینن روی هلی کیلو کیلو کیل میگیرن.
ضمنا برای پلی 4 خرید هدفون Pulseاز واحبات هستش!
بايد ايگلا و استينگر كيك كرد!:d همه سرور ها همينه.

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
تنها چیزی که همیشه سری BF من رو سرویس میکنه و نمیزاره لذت ببرم این اپدیت هاش هست !! BF3 که ماشالا رحم نمیکرد و یک گیگ ، یک گیگ میداد به خورد ادم !! خدا کنه BF4 اینجوری نباشه .

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
تنها چیزی که همیشه سری BF من رو سرویس میکنه و نمیزاره لذت ببرم این اپدیت هاش هست !! BF3 که ماشالا رحم نمیکرد و یک گیگ ، یک گیگ میداد به خورد ادم !! خدا کنه BF4 اینجوری نباشه .
BF 4 هم همينجوري خواهد بود دايس كلا عادتشه:d BFBC 2 بدتر بود DLC رو با Patch مخلوط ميكرد ميداد دانلود كنيم:d:|
البته از يه نظر هم خوبه كه به فكر بازيشون هستن.

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
BF 4 هم همينجوري خواهد بود دايس كلا عادتشه:d BFBC 2 بدتر بود DLC رو با Patch مخلوط ميكرد ميداد دانلود كنيم:d:|
البته از يه نظر هم خوبه كه به فكر بازيشون هستن.
صد در صد که این نشون دهنده اهمیت دادنشون هست و واقعا خوبه ( حالا بگذریم بعضی اپدیت ها که ر*دن به کل بازی :|:d )

ولی برای منی که محدودیت حجم دارم یچیزی بدتر از زجر با قلقلک هست !! :d BF3 رو بخاطر همین مورد چند ماه پیش به کل ول کردم !! در حالی که هر روز تو BF پلاس بودم و تا یه دست بازی نمیکردم بیخیال نمیشدم !:|

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
من تا اون جایی که یادمه آپدیت 1 گیگی ندیدم همه 2 گیگ به بالا بودن ! :d با این همه آپدیت هم هنوز نتونستن کامل گلیچ مپ مترو رو ببندن امروز توی یه مترو بازی میکردم 5 نفری توی گلیچ بودن تازه کیل هم میگرفتن مثل برگ خزون ! :d

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
من تا اون جایی که یادمه آپدیت 1 گیگی ندیدم همه 2 گیگ به بالا بودن ! :d با این همه آپدیت هم هنوز نتونستن کامل گلیچ مپ مترو رو ببندن امروز توی یه مترو بازی میکردم 5 نفری توی گلیچ بودن تازه کیل هم میگرفتن مثل برگ خزون ! :d
مزيت اپديت هاي دايس اينه كه باگ قديمي رو از بين ميبره و جديد به وجود مياره:d هيچوقت نشده مشكل نداشته باشه.
مترو گليچش خيلي رو اعصابه:d ولي اگر تو سرور خودمون باشم بنشون ميكنم:))

almasi arsalan

کاربر سایت
Dec 4, 2011
272
ما ایرانی ها تا یه تیر به هم میزنیم سریع به هم مسیج میدیم : کمپر نوب فلان فلان شده و انواع اقسام فحش ها رو به هم میدن اینا همش حرف.......... ایرانی ها تو یه سرور؟؟؟؟؟؟؟نه......با خارجی ها بازی میکنیم عقده ای که باشن حداقل تربیت دارن....:d

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
[h=2]Dice : امکان عرضه BF4 بصورت 60 فریم و مولتی پلیر 64 نفره بر روی کنسول های نسل بعد[/h]

:whistling::d

قبلاً خبر تاییدش اومد اما سایت Gamepur گذاشته بود و گفتن چرته :d همین خبری که تو گفتی تایید نکرده :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر