Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.

5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST
همه چیز باید Balance باشه و قرار هم نیست اگر بشه راکت لانچر هارو Disable کرد یکی سوار هلی شه بقیه گیمر هارو قلع و قمع کنه ! مسئله اینه که واقعا تو بعضی روم ها یجوری شده که یکی تو هلی نشسته هلی رو از رو زمین بلند نکرده کل تیم حریف ب/Igla و SOFLAM دنبالشن !ا Stinger باید گیم پلی یجوری شه که قدرت بین پیاده نظام و سواره نظام به هم بخوره . من دارم میگم که بازی استینگر یا ایگلا رو باید به یک سرباز کلاس Engineer ـی بده که ح0داقل تو این کلاس 70 لول رفته باشه بالا ! یا برای بالا بردن قدرت پیاده نظام تمام سربازای کلاس Recon خودشون SOFLAM داشته باشن و بتونن با یک دکمه هلی حریف رو Spot کنن ! یه همچنین چیزایی منظورمه برای Balance کردن بازی نه اینکه بخوام بگم همه قدرت رو بدن به خلبان های هلی !

من نمیدونم شما چقدر با هلی ها بازی کردید و شاید از من هم بیشتر بازی کرده باشید ولی در اینجور موارد چیزی به اسم قوانین فیزیک هستش که مانع بعضی کار ها میشه ! :دی بین زمان رها شدن یک Flare تا زمان آماده شدن بعدی یک فاصله زمانی وجود داره و از طرفی سرعت Afterburner ها هم از اتک هلی ها خیلی بیشتره ، پس محدودیت های فیزیکی اینجوری باعث میشن که وقتی شما از سری اول Afterburner ها با کمک Flare ها نجات پیدا کردی به یک زمانی نیاز داری تا Flare بعدی لود شه و تعدد زیاد کمپر ها اینجاست که اذیت میکنه ! حالا با توجه به ارتفاع و جهت قرار گیری و دید بعضی مواقع میشه قبل از طعمه شدن شکارچی رو کشت ! بعضی وقت ها ! :دی

ببین داداش من نمیخوام بگم که پایلوت خفنی هستم و از این حرفها ولی توی این 400 ساعتی که با جت بازی کردم در حد و اندازه خودم یه سری تجربیات بدست آوردم که میدونم چجوری ازشون استفاده کنم.BF هم یه بازیه و قوانین خاص خودشو داره و نمیتونیم بگیم قوانین فیزیک بصورت کامل درش پیاده شده مثلا من میدونم چجوری میشه استینگر یا ایگلا رو گمراه کرد بدون اینکه به جت اصابت داشته باشه حتی شده توی بازی 4 عدد استینگر رو پشت سر هم و بدون زدن Flare و Ecm Jammer رد کردم.و اما در مورد هلی بزارید اینجوری بگم اکثر خلبانهای ماهر هلی اصلا از Flare استفاده نمیکنن بلکه به جاش از Ecm استفاده میکنن که واسه اینکار مناسبتره و درصد اصابت استینگر به هلی رو خیلی بیشتر از جت کاهش میده.اگه توی پست قبلی من دقت کرده باشید حرف از باتجربه بودن زدم.تا اونجایی که من میدونم همین پایلوتهای با تجربه ای که دارم در موردشون صحبت میکنم بدن اینکه دیده بشن و در محدوده استینگر قرار بگیرن از فاصله دور و با TV میزنن طرف رو میکشن پس در این مورد هم تجربه حرف اول رو میزنه:)
جت و هلی که با هم اصلا مقایسه نکنید
جت برا رد کردن یه ایگلا یا استینگر هزار و یکراه داری موانع طبیعی و ارتفاع گرفتن و با فاصله از روبرو و کنارش رد شدن و مانور های خاص و .........

یکی تو هلی نشسته هلی رو از رو زمین بلند نکرده کل تیم حریف ب/Igla و SOFLAM دنبالشن
این بر میگرده به ضعف تیمی که نیروی زمینی شما نتونسته افراد رو قلع و قم کنه و اجزاه میده راحت کار خودشونو بکنن وقتی هوا و زمین با هم هماهنگو با قدرت باشن چنان تیم مقابل رو تو بیسشون میکوبن که اجازه این کار ها رو بهشون نمیدن اصلا همه کاره یه پلیر نیست bf یه بازی تیمیه

میگم چند نفر جمع شیم یک سرور بگیریم خودمون بشیم ادمینش ... با همین ایرانیا بازی میکنیم ... خدا رو شکر که ps4 هدست داره پس با هم حرف میزنیم میشه مثل یک کار گروهی ...

جریان کماندر چیه؟( کماندو:دی )
و اینکه اره خواهشا سرور ایرانی بزنید این اروپاییا خصو صا هلندیا خیلی عقده ای تشریف دارند:| سرور بدون قانون رفتم دیشب حرفه همه رو بدون کمپینگ کشتم و داشتیم میبردیم ادمینش منو پرت کرد تو تیم بازنده:| راستی 3 با 4 نمیتونه انلاین بزنه در ااینصورت دیگه؟ چون اون 66 نفره این 26 نفر دیگه:D

جریان کماندر چیه؟( کماندو:دی )
و اینکه اره خواهشا سرور ایرانی بزنید این اروپاییا خصو صا هلندیا خیلی عقده ای تشریف دارند:| سرور بدون قانون رفتم دیشب حرفه همه رو بدون کمپینگ کشتم و داشتیم میبردیم ادمینش منو پرت کرد تو تیم بازنده:| راستی 3 با 4 نمیتونه انلاین بزنه در ااینصورت دیگه؟ چون اون 66 نفره این 26 نفر دیگه:D
Commander قبلا توي BF2 هم بود، ميتونيد تيم رو ساپورت كنيد:
COMMAND THE BATTLEFIELD
Get a strategic overview of the combat area and monitor the battle through the eyes of your squad leaders on the ground.

DEPLOY GUNSHIP STRIKES
Call in powerful gunships to circle strategic locations and help repel enemy forces.

LAUNCH MISSILE STRIKES
Deliver devastating cruise missile attacks to high value targets to turn the tide of battle.
من جايي نديدم Commander از ٦٤ نفر جدا باشه.
--
يه خبر جديد هم اينه كه رنك و امتياز ها از كنسول هاي نسل قبل به نسل جديد قابل انتقال هست.
--------
من كه با خارجيا بازي ميكنم مشكليم ندارم:d البته بعضي وقت ها ادمين ها عقده اي هستن:d

یه سری ویدئوی خیلی کوتاه اومده تحت عنوان Only in Battlefield 4 !
چیزهای جالبی هستن و دیدنشون پیشنهاد میشه. البته خودم فعلاً 2 تا رو دیدم ! :دی توی هر کدوم یه نفر میاد میگه داشتم بازی میکردم و فلان اتفاق جالب افتاد و ... !

yDpdACXPAUw
7CY_800fIrM
mV8iBhMkH_g
XU5O5RbiR4-

لینک ها برای Youtube هست و بچسبونین به بعد از =v توی لینک های Youtube.

با اینکه کلهم توی همه نسخه های قبلی BF ، فقط نسخه دوم رو توی گیم نت به صورت مولتی پلیر بازی می کردیم (و به شدت هم حال میداد) ، ولی از بخش مولتی پلیر BF4 خیلی خوشم اومده ! :دی

یه چیزی جالبه که این خوابیدن رو زمین که تو باتل 3 گذاشته بودن که نصف أدم میرفت تو دیوار یا تو زمین گویا تو باتل 4 برداشتن و فقط همون حالت نشته مثل باتل 2 را داره!!!

میگم چند نفر جمع شیم یک سرور بگیریم خودمون بشیم ادمینش ... با همین ایرانیا بازی میکنیم ... خدا رو شکر که ps4 هدست داره پس با هم حرف میزنیم میشه مثل یک کار گروهی ...

کنسول بدستمون رسید حتما در این مورد یک تاپیک خواهیم داشت .. برای من بتلفیلد4 حتی از انحصاری ها هم مهم شده!
اینطوری هم عقده ایی بازی ها جلوگیری میشه (مثلا بعضی ها ایگلا استینگر رو کیک میکنن خودشون میشینن روی هلی کیلو کیلو کیل میگیرن.
ضمنا برای پلی 4 خرید هدفون Pulseاز واحبات هستش!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or