Battlefield 4 | Xbox 360

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوستان این آپدیت جدید که اومده چرا دان نمیشه؟استور هم که قفل هست تویه بتل!تحریم شدیم دوباره؟

آخرین ویرایش:

arseven

کاربر سایت
Apr 20, 2013
6
نام
علیرضا کاهه
سلام به همه دوستان
میخواستم بدونم که در داستان اصلی بازی بصورت offline میشه این بازی رو دونفره بازی کرد(منظورم با یک کنسول و دو دسته)؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام به همه دوستان
میخواستم بدونم که در داستان اصلی بازی بصورت offline میشه این بازی رو دونفره بازی کرد(منظورم با یک کنسول و دو دسته)؟

تا جایی که من یادم میاد نه Local داشت نه Online که بشه چندنفر باهم بازی کنند.

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
من بازی رو تازه گرفتم میشه بگید کدوم دیسک باید نصب بشه و کدوم برای اجرا باید تو دستگاه قرار بگیره؟؟
لازمه که دو تا دیسک نصب بشه؟؟
راجع به HD pack هم ممنون میشم کمک کنید باید چیکار کرد+نحوه ی نصب و اجرا و و خلاصه اطلاعات تکمیلی
ممنون

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
هیچ راه حلی واسه فریز شدن مداوم این بازی وجود نداره ؟؟( دیسک 97 هست ) برای من هر 2 ساعت یه بار فریز میکنه کلا تو بازی .... :|

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
هیچ راه حلی واسه فریز شدن مداوم این بازی وجود نداره ؟؟( دیسک 97 هست ) برای من هر 2 ساعت یه بار فریز میکنه کلا تو بازی .... :|

مشکل از دیسک شماست به احتمال زیاد!! منم 97 دارم ولی مشکلی ندارم.

- - -ویرایش - - -

من بازی رو تازه گرفتم میشه بگید کدوم دیسک باید نصب بشه و کدوم برای اجرا باید تو دستگاه قرار بگیره؟؟
لازمه که دو تا دیسک نصب بشه؟؟
راجع به HD pack هم ممنون میشم کمک کنید باید چیکار کرد+نحوه ی نصب و اجرا و و خلاصه اطلاعات تکمیلی
ممنون

تا اونجایی که من یادم میاد دیسک 2 برای نصب بود. ( دیسک 1 واسه مولتی پلیر و دیسک 2 برا سینگل پلیر. )

بجز HD Pack هیچکدوم از دیسکا نیازی به نصب ندارت.

برای نصب هم یکی از دیسکارو بزارید تو دستگاه و بازی رو شروع کنید ، بعدا خودش ازتون میخواد که HD Pack رو نصب کنید. اگر Quit رو بزنید به داشبورد برمیگرده و نمیتونید بتل 4 رو بازی کنید. ( برای بازیش حتما باید هارد داشته باشید )

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سینگلش مفت گرونه !! پر از باگ با داستان شونه تخم مرغی و سر هم 4-5 ساعت پر باگ باید بگذرونی .
گذاشتن که باشه.

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
مشکل از دیسک شماست به احتمال زیاد!! منم 97 دارم ولی مشکلی ندارم.

- - -ویرایش - - -

تا اونجایی که من یادم میاد دیسک 2 برای نصب بود. ( دیسک 1 واسه مولتی پلیر و دیسک 2 برا سینگل پلیر. )

بجز HD Pack هیچکدوم از دیسکا نیازی به نصب ندارت.

برای نصب هم یکی از دیسکارو بزارید تو دستگاه و بازی رو شروع کنید ، بعدا خودش ازتون میخواد که HD Pack رو نصب کنید. اگر Quit رو بزنید به داشبورد برمیگرده و نمیتونید بتل 4 رو بازی کنید. ( برای بازیش حتما باید هارد داشته باشید )
یعنی برای شما اصلا فریز نمی کنه ؟؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر