Battlefield 4 | Xbox 360

Thenry

کاربر سایت
Oct 14, 2013
26
نام
مجید
سلام.
من دیسکم برنرمکس هست و به اون مرحله رسیدم که با اون خارجیه از زندان فرار میکنیم و میرسیم به یک Tram که هلیکوپتر هم حمله میکنه.
مرحله ی بعد اون وسطش ارور میده میگه disk error
دیسک رو تمیز کنید یا ریست کنید کنسول رو.
نمیدونم چرا این ارور رو میده.
من این گیم رو نصب هم کردم و موقع بازی اصلا صدای درایو نمیاد که مشکل از دیسک باشه نمیدونم چرا این ارور رو میده.
دقیقا رفتارش مثل دیسک های 97 هست.
اما من ساعت ها مراحل قبلش رو رفتم و مشکلی نداشتم. حتی پاکشم کردم و از رو دیسک هم اجرا کردم بازم ارور داد.
با برنامه abgx هم چکش کردم مشکلی نداشت دیستک و crc اوکی شد.
باید چکار کنم تا اون مرحله رو رد کنم و ارور نده؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

G.O.G

کاربر سایت
Nov 4, 2013
408
نام
محمد امین
دوستان من الان اون مرحله ایم که میری توی USS Titan بعد اونجاییشم که با کشتی باید به والکری برگردی اما هر چقدر با قایقم گاز میدم به کشتی نمیرسم! حدود 45 دقیقه داشتم به طرف کشتی میرفتم اما هر چقدر میرفتم نمیرسه! چیکار کنم؟

- - -ویرایش - - -

دوستان hd pack تو کدوم دیسکه؟
دیسک 1

aj 200

کاربر سایت
Nov 30, 2012
198
نام
AJ
دوستان من الان اون مرحله ایم که میری توی USS Titan بعد اونجاییشم که با کشتی باید به والکری برگردی اما هر چقدر با قایقم گاز میدم به کشتی نمیرسم! حدود 45 دقیقه داشتم به طرف کشتی میرفتم اما هر چقدر میرفتم نمیرسه! چیکار کنم؟

- - -ویرایش - - -

دیسک 1
دقیقا منم همین مشکل رو دارم یکی دوبار هم بهش رسیدم ولی سریع قایقم رو منفجر کردن

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
این بازی انقدر باگ های فاجعه داره که خوده سازنده هاش هم نمی دونند کجاش را جمع کنند :d
من رفتم توی مولتی پلیر اومدم بیرون کل مدال ها و assignment هایی که گرفته بودم صفر شد.پس اگر یک دفعه رفتید تو بازی دیدید باید از اول کلا بازی کنید زیاد تعجب نکنید.این بازی مجموعه کاملی است از باگ های عظیم.کاملا مشخص است فقط می خواستن بازی را عرضه کنند

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
آقا یه مرحله هست
میری داخل یه اتاق بعد هیچی نیست نه اسلحه کار میکنه نه چیزی اون دوتا همراهاش وای میست برو بر ساحل رو نگاه میکنن نه دری هست نه چیزی همون مرحله که یه تانگ میده همه تانگا رو میترکونم میرم میپرم پایین هیچ جایی نیست برا رفتن ؟؟؟؟؟

لطفا کمک کنین

aria_koroosh

کاربر سایت
Jun 8, 2011
6
نام
Aria

- - -ویرایش - - -

دیسک 1

تا قایقهای دوروبرت رو ازبین نبری به کشتی نمیرسی.... یک هلیکوپتر هم هست اون رو هم باید بزنی.
فقط یادت باشه به کشتی رسیدی باید از جلوی کشتی وارد بشی

- - -ویرایش - - -

دقیقا منم همین مشکل رو دارم یکی دوبار هم بهش رسیدم ولی سریع قایقم رو منفجر کردن

تا قایقهای دوروبرت رو ازبین نبری به کشتی نمیرسی.... یک هلیکوپتر هم هست اون رو هم باید بزنی.

- - -ویرایش - - -

آقا یه مرحله هست
میری داخل یه اتاق بعد هیچی نیست نه اسلحه کار میکنه نه چیزی اون دوتا همراهاش وای میست برو بر ساحل رو نگاه میکنن نه دری هست نه چیزی همون مرحله که یه تانگ میده همه تانگا رو میترکونم میرم میپرم پایین هیچ جایی نیست برا رفتن ؟؟؟؟؟

لطفا کمک کنین

دقیقا بگو کدوم مرحله تا راهنماییت کنم

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

دقیقا بگو کدوم مرحله تا راهنماییت کنم

اولین مرحله که داخل شهر باید سوار تانگ بشی کدومه
بعد اون آخرین تانگی که منفجر میکنی میای از تانگ بیرون
میوفتی تو یه بار مانند پر از آب شنگولیه :D
یه در هست روش سبز نوشته ایکزت ولی جلوش تخته اینا افتاده کلا هیچ کاری نمیشه کرد

amir3852

کاربر سایت
Apr 9, 2008
96
سلام.
من دیسکم برنرمکس هست و به اون مرحله رسیدم که با اون خارجیه از زندان فرار میکنیم و میرسیم به یک Tram که هلیکوپتر هم حمله میکنه.
مرحله ی بعد اون وسطش ارور میده میگه disk error
دیسک رو تمیز کنید یا ریست کنید کنسول رو.
نمیدونم چرا این ارور رو میده.
من این گیم رو نصب هم کردم و موقع بازی اصلا صدای درایو نمیاد که مشکل از دیسک باشه نمیدونم چرا این ارور رو میده.
دقیقا رفتارش مثل دیسک های 97 هست.
اما من ساعت ها مراحل قبلش رو رفتم و مشکلی نداشتم. حتی پاکشم کردم و از رو دیسک هم اجرا کردم بازم ارور داد.
با برنامه abgx هم چکش کردم مشکلی نداشت دیستک و crc اوکی شد.
باید چکار کنم تا اون مرحله رو رد کنم و ارور نده؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

من هم دقيقا همين مشكل رو دارم
ولي نه توي اين مرحله توي همون اوايل بازي كه شروع ميشه خودبخود مياد بيرون و ميگه ديسك مشكل داره
در حاليكه من روي ورباتيم اصل سنگاپور كه 3 سال پيش دونه اي 4000 تومن خريدم رايت زدم و كل بازي رو هم قبل از رايت با ABGX360 چكش كردم همش سبز بود و توي رايت هم برنرمكس زدم فول فول و وريفاي هم درست بودش
در ضمن يك سوال ديگه اينكه من تا ديروز سرويسم پارس آنلاين بود و كنسولم به اينترنت وصل نميشد ولي از ديروز به فن آوا عوضش كردم و الان كامل داشبوردم لود ميشه و آپديت هم كردش و فقط اينكه من بن ميشم يا نه؟
ورژن دستگاه الان آخرين ورژن روي سايت - و بعضي وقتها هم كه Sign in ميكنم باز ميگه دوباره يوزر جديد بساز و SIgn in كن نميدونم مشكل از چيه؟
مرسي ممنون

aria_koroosh

کاربر سایت
Jun 8, 2011
6
نام
Aria
اولین مرحله که داخل شهر باید سوار تانگ بشی کدومه
بعد اون آخرین تانگی که منفجر میکنی میای از تانگ بیرون
میوفتی تو یه بار مانند پر از آب شنگولیه :D
یه در هست روش سبز نوشته ایکزت ولی جلوش تخته اینا افتاده کلا هیچ کاری نمیشه کرد

من باز هم متوجه نشدم کجا رو میگی ولی اولین قسمت که تو شهر باید سوار تانک بشی پنج تا تانک هستن که باید اونارو بزنی بعد باید بری سمت یک پارکینگی که یکدونه تانک هم اونجاست اون تانک روهم بزن بعدش از تانک پیاده شو یکسری موانع جلوت هستن که نمیذارن جلوتر بری تو همین پارکینک یک دکمه وجود داره که اونرو بزنی موانع میرن کنار..... فکرکنم اشتباهی از تانک پیاده شدی!!

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
تو این بازی میشه در مقابل بات ها مثل cod جنگید؟؟؟
تو قسمت مولتی پلیر وقتی میرم میگه باید به لایو وصل شی...

این بازی مبارزه در برابر بات رو نداره
مولتی بازی هم قشنگه ولی نشونه گیری خیلی سخته مثلا امکان نداره بشه یه نفر رو در فاصله دور با یه اسالت رایفل بزنی
شلیک با اسنایپر هم تبهر خاصی میخواد و از فاصله دور هم خیلی سخت میشه

By Tapatalk

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستانی که انلاین بازی می کنند برای این شاهکار قرن پر از باگ آپدیت جدید ندادند که این باگ های برطرف بشه یا کم بشه؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر