Battlefield 4 | Xbox 360

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
بازم صد رحمت به بتلفیلد 3 ....

این چرا اینقدر افت فریم داشت؟ بیخود نبود که برای دموی E3 از یک PC قدرتمند استفاده کرده بودند نگو روی کنسول آبروریزی بیش نبوده!!!

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
اقا خدایی من عاشق بتل هستم اما این 1جوری بود:-sباگ که بینهایت. . .اما هوش مصنوعی چرا همچین بود؟:|افراد خودی انگار روح بودن!!دشمن کنار یار خودی irish سنگر گرفته بود یار خودی داشت دیوار سمت چپشو با تیر میزد:|خدایی بتل 3 خیلی بهتر بود

iOSina

کاربر سایت
Jun 12, 2011
56
نام
سینا
دوستان مرحله دوم که باید تو اون محوطه اون ۲تا تانک رو نابود کنیم میرم اون بمب و وصل میکنم به تانک ولی چجوری منفجر میشه ؟

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
انلاینش خیلی مشکلات داره افت فریم لود شدن تکسچرها افتضاحه فریز میکنه دستگاه تو لود شدن مپ ها هی باید خاموش روشن کرد :|

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
برای اجرای بازی حتما dvd 2 باید نصب بشه؟

من نمی دونم روی کنسول شماها چطوری بازی می کنید روی pc با موس هم کار سخت هست حالا افت فریمم که داره.

اما در کل بازی ای خیلی زیبایی هست اگر 60 فریم full hd با گرافیک max باشه

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,769
نام
Bahram
با این که بازی باگ زیاد داره و خودم چند بار گرفتار باگ ها شدم ولی campaign بازی لذت بخشه و خسته کننده نمیشه.:d

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
دوستان مرحله دوم که باید تو اون محوطه اون ۲تا تانک رو نابود کنیم میرم اون بمب و وصل میکنم به تانک ولی چجوری منفجر میشه ؟

شما c4 رو که برداری و وصل کنی به تانک خودش چاشنیش میاد توی دستت.نیومد با Dpad سمت چپ بزن

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,769
نام
Bahram
چقدر باگ داره این بازی.هر چی میری جلوتر باگ ها بیشتر میشن.تخریب پذیری هم واقعا عجیبه.یک ساختمونو میزنی رو سر دشمن خراب میکنی.بعد ولی هیچ کارش نمیشه :|.کلا به نظر من باید چند ماه بیشتر روی این مشکلات کار میکردن تا باگ های بازی کمتر باشه
تو مرحله 5 فکر کنم.که محیط برفی داره.هوش مصنوعی بازی واقعا فاجع بود.کلا یارای خودی و دشمن کنار هم کاور گرفته بودن.:|

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
بخش داستانی فوق العاده جذاب و نفس گیره.تا حالا هیچ بتلفیلدی همچین کمپین توپی نداشت.
به نظرم باید مدال بهترین صداگراری این نسل رو به این بازی بدن.واقعا بازی رو لذت بخش کرده.
طراحی محیط ها عالی کار شده.
در کل عالیه.
بخش مولتی هم یکم باهاش غریبم ولی بازم لذت بخشه.
نوش جون همه ی بتل بازها

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
یکم جو الکی بد نیست؟!
کمپین بازی خیلی خیلی بهتر از BF3 هست و فوق العاده هم تخریب پذیریش یاد آور Bad Company 2 ـه.
باگ فوق العاده زیاد داره متاسفانه.
طراحی اسلحه اصلا جالب نیست ولی گرافیک اجسام و سطح زمین فوق العاده بالاست. صورت ها هم انصافا عالی از آب در اومده!
صدا گذاری هم واقعا عالی ـه! همون طور که قبلا گفتم افکت آتش و انفجار اصلا جالب نیست ولی همین صدا گذاری فوق العادش باعث می‌شه هر بشکه ای میبینم به خاطر شنیدن صدای انفجار بهش تیراندازی کنم :D
هوش مصنوعی متاسفانه روی درجه Hard هم چنگی به دل نمی‌زنه و خیلی می‌تونست بهتر باشه.
بخش مولتی بسیار جذاب و زیباست ولی گرافیکش خیلی سطح پایین تری نسبت به بخش سینگل داره.

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
بازی در این حد هم بد نیست که دوستان اعتراض دارن
اگه یه سیستم صوتی خوب برای بازی با شش باند و یک تلویزیون HD داشته باشی حتما بار ها و بارها از جات بلند میشی
صدا گذاری تو این بازی من رو چند بار واقعا ترسونده یدونش که هیمن الآن یادم میاد :
همون راه رو هایی بود که باید میرفتی و جینگ(شخصیت چینی مامور cia) رو نجات بدی سر پیچ آخر وقتی کله شما از دیوار میاد بیرون یه دفعه انفجاری رخ میده که واقعا ناگهانیه برق از کله آدم میپرونه
ولی صفحه های قبل هم گفتم باگ داره عجیب !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر