Battlefield 4 | Xbox 360

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
آخره نسل هست و تمرکز رو نسله بعد
خدارو شکر کنید و از بازی کپی لذت ببرید چون تا چند وقت دیکه یا باید 200-300 تومن برای هر بازی هزینه کنید
یا حسرت بخورید.;)

saeed-69

کاربر سایت
Mar 29, 2011
43
آخره نسل هست و تمرکز رو نسله بعد
خدارو شکر کنید و از بازی کپی لذت ببرید چون تا چند وقت دیکه یا باید 200-300 تومن برای هر بازی هزینه کنید
یا حسرت بخورید.;)

نسل بعد زودتر هک میشه چون ساختارش بیشتر شبیه به pc هست

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
من بازی رو نصب کردم و اجرا هم کردم و فوق العاده خورد تو ذوقم ، داستان که اصلا سر و ته نداره و کلی باگ گرافیکی هم وجود داره . ( یه جا دشمنا داشتن از هواپیما میپردین پایین ، یکیشون تو دو میتری زمین مونده بود رو هوا و پایین نمیومد )
نمیدونم والا قبل از بازی از چیش داشتن اینقدر تعریف میکردن . باز صد رحمت به سری کال .

یه سوال دیگه : من یکی از دوستام ایکس باکسش هارد نداره ( حتی 4 گیگ رو ) الان زنگ زد بهم که بازی روی فلش هم نصب نمیشه . این بنده خدا باید چی کار کنه ؟

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
بازی فاجعه باگ داره ها.این یکیش:

93782462611577301907.jpg

آخرین ویرایش:

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
یعنی مثل همیشه هوش مصنوعی در حد سیب زمینی. افراد دشمن قشنگ از کنار افراد تیم من رد میشن و میان به طرف من و تیراندازی میکنن، در حالیکه تیم من اسلحه رو رو به دیوار نشونه گرفتن و همینطور ایستادن.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
یعنی مثل همیشه هوش مصنوعی در حد سیب زمینی. افراد دشمن قشنگ از کنار افراد تیم من رد میشن و میان به طرف من و تیراندازی میکنن، در حالیکه تیم من اسلحه رو رو به دیوار نشونه گرفتن و همینطور ایستادن.

کلا نه فقط هوش مصنوعیی دشمنا تعطیله افراد خودی هم مرخص هستند ،
باگ های بازی همین طوری دارند یکی یکی کشف میشند ، مرحله دوم که باید سوار هلیکوپتر بشیم ، بار اول که رفتم بعد از اینکه همه رو کشتم دیدم هیچ کس نمیتونه سوار بشه و فهمیدم یه جای کار میلنگه . از چک پوینت قبلی دوباره شروع کردم و اینبار همه سوار هیلیکوپتر شدن .

دوستان در مورد این مشکل نصب بازی ، اونایی که هارد ندارند اصلا نمیتونن بازی کنن ؟

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
خلاص شد.:|مثل اینکه اون 4 تا 6 ساعت واقعی بود !
خیلی خیلی کم بود ! انتظار داشتم بیشتر از اینا باشه ولی متاسفانه 6 - 7 مرحله بیشتر نداشت ! اما دور از این مشکلات ، گرافیک و محیط های بازی خیلی خوب بود. :x
در کل بازی 7.9/10 میگیره.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
واقعا من تا حالا از خرید باب اسفنجی هم اینقدر پشیمون نشده بودم که از خرید این بازی پشیمونم . مرحله سومش دیگه اوج باگه ، اعصاب آدم خورد میشه وقتی این همه باگ میمبینه . گرافیک هم که هیچی ، افکت آب دریا و آتش شدیدا توی ذوق میزنه .
من نمیدونم پس این همه تعریف و تمجید از چیه بازی بوده ؟ اون مدال افتخاری که پارسال الکترونیک آرتز داد بیرون باور کنید صد برابر از این بهتره .

اینجا رو هم میشه یکی راهنمایی کنه :

مرحله سوم بعد از اینکه از اون ناو نصف شده میپریم بیرون و میریم توی اون قایق و باید قایق های دشمن رو بزنیم ، بعدش باید بریم به سمت ناو خودمون . منتها من هرچی به سمت ناو حرکت میکنم بهش نمیرسم . اصلا انگار فاصله کم نمیشه . حتی جوی استیک چپ که BOOST هست رو هم میگیرم ولی نمیرسه . نزدیک 10 دقیقه رفتم ولی نمیرسه به ناو . این باگه یا باید کاره دیگه ایی کرد اینجا ؟

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
من موندم چه جوري مي خواست با كال اف رقابت كنه اين ديگه چي بود !!!!!!!!!بد بخت طرفدارهاي اين بازي خود تو ذوق همشون

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
واقعا من تا حالا از خرید باب اسفنجی هم اینقدر پشیمون نشده بودم که از خرید این بازی پشیمونم . مرحله سومش دیگه اوج باگه ، اعصاب آدم خورد میشه وقتی این همه باگ میمبینه . گرافیک هم که هیچی ، افکت آب دریا و آتش شدیدا توی ذوق میزنه .
من نمیدونم پس این همه تعریف و تمجید از چیه بازی بوده ؟ اون مدال افتخاری که پارسال الکترونیک آرتز داد بیرون باور کنید صد برابر از این بهتره .

اینجا رو هم میشه یکی راهنمایی کنه :

مرحله سوم بعد از اینکه از اون ناو نصف شده میپریم بیرون و میریم توی اون قایق و باید قایق های دشمن رو بزنیم ، بعدش باید بریم به سمت ناو خودمون . منتها من هرچی به سمت ناو حرکت میکنم بهش نمیرسم . اصلا انگار فاصله کم نمیشه . حتی جوی استیک چپ که BOOST هست رو هم میگیرم ولی نمیرسه . نزدیک 10 دقیقه رفتم ولی نمیرسه به ناو . این باگه یا باید کاره دیگه ایی کرد اینجا ؟
باید قایق موتوری ها وهلیکوپتر دشمن رو نابود کنی بعدخودش نزدیک ناو میشه.

- - -ویرایش - - -

من موندم چه جوري مي خواست با كال اف رقابت كنه اين ديگه چي بود !!!!!!!!!بد بخت طرفدارهاي اين بازي خود تو ذوق همشون

سال پیش که اینقدر روش کار کردن .بعد حساب نیاوردنش حتی برا بازی سال تو هیچ ضمینه ای خورده بود تو حال سازنده هاش .امسال زده حال زدن به بازیکن ها.تا یر به یر کنن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر