Battlefield 4 | Xbox 360

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
یعنی اگه هارد نداشته باشیم نمیتونیم بازی کنیم؟؟؟؟
اگه این جوریه که خاک بر سر EA!!!!!!
نصف مشتریاشو پرونده!!!!

کی همچین حرفی زده؟؟؟!!!
برای نصبHD packهارد لازم هستش و میتونید کل بازی رو از روی دیسک دنبال کنید...

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
آقا موضوع حرف شما نیست که!
دیسک 1 رو میزای میزنه میخوای نصب کنی میگی نه!دکمه بی رو میزنی برمیگرده به بیرون از بازی!
چطوری از دیسک اجرا میشه؟

دوست من دیسک اول مولتی بازی و تکسچرهستش...شما دیسک دوم رو بزار برای سینگل...

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
متاسفم که هر وقت میام تو تاپیکها دیگه مثله فدیم نیست
فقط شده 97% اجرا میشه دیسکه 1 چیه 2 چیه . hd pack رو تو فلش بریزیم میخونه تو کاسه بریزیم چی
فک کنم مدیرا و ناظم ها هم دیگه خسته شدن
تمامه تاپیکها هم همینه. به ندرت پستی در رابطه با داستان یا مشکلات یا ... بازی دیده میشه
دقیقا حالا خوبه تایپک lt 2 3 موضوع این است هم تایپکش موجوده ولی باز این بحث ها تمومی نداره . تنها راهش اپدیت پست اول تایپک هست تا دیگه سوالی مطرح نشه ما هر چی میگیم کسی گوش نمیده

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
دوست من دیسک اول مولتی بازی و تکسچرهستش...شما دیسک دوم رو بزار برای سینگل...

دوست عزیز چیزیو که امتحان نکردید لطفا نگید!! برای اجرای بازی فقط باید هارد داشته باشین و نصب اچ دی پک اجباریه،و یه گزینه نصب و کوییت داره که برمیگرده به داشبورد

Sent from my HTC One XL using Tapatalk

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
اگه نیاز به هارد داره خاک بر سر EA .... خیلی از کنسولا هارد ندارن.........................
زیاد بازی مالی هم نیست ....کال اف رو بچسپیم

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
بازی یکی از بهترین بازی های شوتر برای این نسل هست و خوشبختانه پایان درخشان این نسل با همچین شوتری بسیار ریباست
گرافیک بازی بسیار خوب و چشم نواز کار شده و جزئییات درش بیداد میکنه مخصوصا در نبردها و انفجار ها به خوبی میشه حس جنگ رو دریافت کرد

محیط از تخریب پذیری بسیار بالایی برخوردار هست بطوری که هیچ جا جای امن برای پناه گرفتن نیست امکانات و اسلحه های بازی هم بسیار گسترده و در حد تکنولوژی امروز بوده که به شما حس سرباز همه فن حریف رو القا کنه

کلا با شروع بازی و در همون سکانس های اول معلوم میشه که چه بازی زیبایی در برابر شما قرار داره
یکی از امکانات جدید که در بازی اضافه شده دوربین اسکنر هست که به دلیل کارایی بالا بهتره مدام روی چشم باشه
صداگذاری بازی هم بسیار خوب کار شده بطوری که همه اسلحه ها صدای خاص خودشون رو دارن
و در مورد قدرت اسلحه ها هم هم همونی که مشخصه در گیم پلی بازی ملموس
البته این بازی هم مثل همه بازی ها ضعف هایی هم داره که از آن جمله : بخش رانندگی بازی که همچنان بدون انگیزه و خشکه و خطی بودن داستان بازی که یک روند رو باید دنبال کنید
حتما بازی رو انجام بدین
دیسک یک رو باید داخل دستگاه بزارین بعد بازی بیاد تو منو از شما میخواد که HD PACK رو نصب کنید 2 گیگ بیشتر جا نمیگیره بعد از نصب بازی اگه میخواین آن لاین بازی کنین همون جا MULTY رو انتخاب میکنید ولی اگه نه CAREAR میخواین به محض اینکه شما روش کلیک کردین از شما میخواد که دیسک دو رو بزارین و برای نصب بازی روی هارد هم تنها دیسک یک برای مراحل سینگل کافیه

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
دوستان چند ساعت گیم پلی داره؟بعد 1سوال؟اگه الان بازی کنم بعد از تاریخ انتشار رسمی وصل بشم لایو بن میشم؟

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani
دوستان چند ساعت گیم پلی داره؟بعد 1سوال؟اگه الان بازی کنم بعد از تاریخ انتشار رسمی وصل بشم لایو بن میشم؟

نه عزیز بن نمیشی
و اینکه من که هنوز تموم نکردم یه 3 ساعتی دیشب بازی کردم
ولی تا جایی که تو تاپیک از پست های دوستان فهمیدم رو حالت easy بیشتر از 6 ساعت گیم پلی داره
یکی از دوستان میگفت 4ساعت گیم پلی که یه مقدار خودتون فکر کنین متوجه میشین که این همه داد و فریاد و تبلیغ و رقابت برا 4 ساعت نیست با اینکه مولتی این بازی خیلی خفنه
وقتی EA میاد میگه ما رو داستان این سری خیلی کار کردیم و اینا پس 4 ساعت یه مقدار به دور از ذهنه
اون homefront بود که 4 تا 5 ساعت کلا گیم پلی داشت

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر