Battlefield 4 | PS3

• Thread starter Thread starter ke$ha
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
بعد از چند ساعت بازی کردن رویه اخرین تنضیمات گرافیکی و 64 نفره باید بگم بازی خیلی مضخرفه!
اولش یکم حال کردم اما بعد 1 ساعت فهمیدم چه چیز مضخرفی ساخته این عوضی
فکر کردن همه چی گرافیکه (از نظر من گرافیک بتل 3 خیلی بهتر از این بود باور نمیکنید برید تخودتون مقایسه کنید تریلر هارو)
اسلحه ها در حد شلغم بالانس مضخرف از همه مهمتر گیم پلی به فنا رفته
الان بد جور اعصابم خورده که چرا پولمو دادم به این عوضی ها نه بخاطر پولش بلکه به خاطر اینکه الان فک میکنم DICE داره به ریش همه ماها میخنده
ملت هم که حالیشون نیست هر چی بدی بازی میکنن
یه چیز دیگه هم بگم کسایی که بین بتل 4 و COD جدیده دو دل هستند شخصا دارم میگم پولتونو به بتل 4 ندید پشیمون میشید کال اف هم مثل این گهه اما خود کال اف رو بازی کنی بهتر از اینه که بتل کال اف بازی کنی
و در اخر میخوام بگم:
خاک تو سرت EA و DICE و اون بی شرفای DANGER CLOSE

ما که رفتیم pc اونجا حالش بیشتره:d
شاید ps4 بازی رو هم بگیرم شاید:d

نه نرو ،توهم مثل مثه من نمیتونی دووم بیاری نرو
تو هم مثه من تو pc کم میاری نرو:d

- - -ویرایش - - -

مال من يه دور داغون شد ! حالا بايد باز از اول برم !

فكر كنم بايد موقع بازي كردن سينگل هم به بتل لاگ و psn وصل باشيد چون اون موقعي كه من اخرين بار كمپين رو بازي كردم افلاين رفتم و بعدش ديدم سيو هام خراب شده

مپ lancang dam واقعا" ضعيف ترين مپ موجوده ! مد defuse هم واقعا" مزخرفه همه از دم كمپ مي كنن

ولی خداروشکر واسه من اینطوری نشد(رو آفلاین هم رفتم)
اون مد هم اصلا ایجاب میکنه که کمپ کنن.یه چیزی تو مایه های سرچ اند دیستروید کال آفه.همه کمپر میشن از جمله خودم که اصلا علاقه ای به کمپ ندارم:d

- - -ویرایش - - -

چنتا آپديت اومده براش ؟

یکی :d

- - -ویرایش - - -

بعد از چند ساعت بازی کردن رویه اخرین تنضیمات گرافیکی و 64 نفره باید بگم بازی خیلی مضخرفه!
اولش یکم حال کردم اما بعد 1 ساعت فهمیدم چه چیز مضخرفی ساخته این عوضی
فکر کردن همه چی گرافیکه (از نظر من گرافیک بتل 3 خیلی بهتر از این بود باور نمیکنید برید تخودتون مقایسه کنید تریلر هارو)
اسلحه ها در حد شلغم بالانس مضخرف از همه مهمتر گیم پلی به فنا رفته
الان بد جور اعصابم خورده که چرا پولمو دادم به این عوضی ها نه بخاطر پولش بلکه به خاطر اینکه الان فک میکنم DICE داره به ریش همه ماها میخنده
ملت هم که حالیشون نیست هر چی بدی بازی میکنن
یه چیز دیگه هم بگم کسایی که بین بتل 4 و COD جدیده دو دل هستند شخصا دارم میگم پولتونو به بتل 4 ندید پشیمون میشید کال اف هم مثل این گهه اما خود کال اف رو بازی کنی بهتر از اینه که بتل کال اف بازی کنی
و در اخر میخوام بگم:

دیدی گفتم تو هم مثه من تو قصه کم میاری:d

@mohamada

دادا یکم آرومتر :d روی PC نمیدونم , اما روی کنسول بهترین مولتی پلیری که میتونین تجربه کنین هم BF4 ــه :d حالا چه خوشتون بیاد چه خوشتون نیاد /:) بهترین سرورها رو داره , بزرگترین مپ ها رو داره , بزرگترین مجموعه اسلحه ها با بزرگترین شخصی سازی رو داره :d بهترین رو گرافیک رو هم داره , بدترین فریم ریت رو هم داره :bighug::d

بهرحال من خودم این روزا کم میرم سراغش خیلی منتظر یه patch هستم تا این مشکلات فریز و framerate حذف بشه , بعضی اسلحه ها هم بالانس تر بشن , خیلی از ما صدها ساعت BF3 زدیم بشدت عادت کردیم به گیمپلی و همه چیش کلاً , مهاجرت به یه نسخه دیگه سخته :d

نه نرو ،توهم مثل مثه من نمیتونی دووم بیاری نرو
تو هم مثه من تو pc کم میاری نرو
:d
اره واقعا کم اوردم
نمیدونم من خیلی نوبم یا این pc بازا خیلی حرفه این نمشه باهاشون بازی کرد اصاب مصاب ندارن:d

- - -ویرایش - - -

@mohamada

دادا یکم آرومتر :d روی PC نمیدونم , اما روی کنسول بهترین مولتی پلیری که میتونین تجربه کنین هم BF4 ــه :d حالا چه خوشتون بیاد چه خوشتون نیاد /:) بهترین سرورها رو داره , بزرگترین مپ ها رو داره , بزرگترین مجموعه اسلحه ها با بزرگترین شخصی سازی رو داره :d بهترین رو گرافیک رو هم داره , بدترین فریم ریت رو هم داره :bighug::d

بهرحال من خودم این روزا کم میرم سراغش خیلی منتظر یه patch هستم تا این مشکلات فریز و framerate حذف بشه , بعضی اسلحه ها هم بالانس تر بشن , خیلی از ما صدها ساعت BF3 زدیم بشدت عادت کردیم به گیمپلی و همه چیش کلاً , مهاجرت به یه نسخه دیگه سخته :d
واسه کنسول های حاضر که بله چون بهترین گزینه همینه
ولی واسه ps4 چی؟!!

واسه کنسول های حاضر که بله چون بهترین گزینه همینه
ولی واسه ps4 چی؟!!

واسه PS4 هم بهترین گزینه ـست :d هم مپ های بزرگتری داره هم تعداد پلیر های تقریباً 3 برابر کیلزون شدوفال ــه , کال آو داگز هم که کلاً تعطیله :d

اما خب بازم صبر کنین تا Patch بیاد خیلی از مشکلا حل میشه

گیمپلی خیلی شبیه MOHW شده , طراحی بعضی مپ ها واقعاً فاجعه ــست , اما با تمام اینها بازم حس و حال BATTLEFIELD داره و میشه لذت برد :d

mohamada
Dice چرا باید بخنده؟ بازی درسته ضعیف هست نسبت به BF3 اما دیگه شما خیلی عصبانی شدی نمیدونم چه انتظاری داشتی ؟:دی
کال اف هم با متای 73 در مقابل BF4 حرفی واسه زدن نداره...حتی نسخه های قبلیش هم مولتی هاشون چیز مالی نبود دلیل موفقیتش داستان خیلی خوب و سینگل عالی بود که الان اینارو هم نداره!

خوب محمد رو ارجاع ميدم به بعضي حرفهاش و پيام هاش به من !:d

امروز به اين نتيجه رسيدم كه حتي اگر هم ميتونستم PS4 بخرم ديگه امكان نداره كه BF4 رو براي نسل بعد هم بخرم ! ادم حالي كه ميخواد ببره با همين ميبره صرف 40 نفر اضافه تر يا 4 تا افكت گرافيكي بيشتر بازي غوغا نميشه !؟
مثلا" توي پاراسل اونطوري كه ما با قايق همه رو زير مي كنيم عمرا" بشه توي 64 نفره كاري كرد شاهدش هم محسن ! بشون بگو محسن توي 64 نفره با جت قايق بدبخت رو چي كار مي كنن

يه اشتباه بزرگ ديگه دايس LA (:-&) كم گذاشتن سقف امتياز ها براي وسايل ماشين هاست طوري كه من امروز وقتي با صادق توي گلمود نشستم توي تانك فرتي دوتا اپگريد باز شد ! با توجه به اين كه امتياز مفت دادن توي بتل4 زياد شده بايد سقف امتيازي رو خيلي بيشتر مي كرد ادم حداقل يه حسي داشت براي بازي كردن!
الان با 40 ساعت بازي كردن من تقريبا" همه وسايل ام باز شده:| توي بتل 3 پدرم دراومد تا تانك رو كامل باز كردم

يه نكته در مورد گلمود ريلوي:d
توي اين مپ پر IED ه ! جاي جاي مپ C4 زير زمين كاشتن بايد بريد DETONATOR هاشون رو پيدا كنيد بتركونيدشون ! من دوتاشون رو پيدا كردم و تركوندم ولي خوب چيزي روشون نبوده كه ببينم چجوري ميرن هوا :d
يه جايي نوشته بود اگر همه شون رو پيدا كني و بتركوني يه راه جديد وسط مپ باز ميشه ؟!:-/

امروز هم با محسن و صادق رفتيم كلي صفا كرديم حرص خورديم:bighug::d:|
البته صادق كه كلا" روش چيزي تاثير گذار نيست :| من و محسن فقط حرص ميخوريم :|

دلو به دريا زدم و بازيرو سفارش دادم !:|
مقواي له شده ي بازيافت نشدني بتلفيلد شرف داره به cod:ghost!:d
مولتي ghost رو بازي كردم، اصلا جفت پا رفت توي انتظاراتم از بس كه مسخره و غير بالانس بود كليت مولتيش! مي خواستم ps3 رو با اره برقي
نصف كنم !:|آقا ما cod باز نيستيم، جنگ اكتيو و خشن رو مي پسنديم نه چك و لگد كاري cod! با تفنگ آب پاش تو ghost ملت kill مي گيرند! الله اكبر!:d

من نميدونم چرا ملت اين وسط همه به حرف من ميرسند ؟!:-/

يه نكته در مورد سينگل !
در صورتي كه سيو تون خراب شد بريد همون سيو ايي رو كه داريد پاك كنيد و باز بازي رو شروع كنيد ميگن اينطوري مشكل كمتر ميشه !
بهتر هم هست به صورت افلاين كل اش رو بريد ! من الان ميخوام كلا" افلاين برم و همه تروفي هاش رو بگيرم

امروز به اين نتيجه رسيدم كه حتي اگر هم ميتونستم PS4 بخرم ديگه امكان نداره كه BF4 رو براي نسل بعد هم بخرم ! ادم حالي كه ميخواد ببره با همين ميبره صرف 40 نفر اضافه تر يا 4 تا افكت گرافيكي بيشتر بازي غوغا نميشه !؟
مثلا" توي پاراسل اونطوري كه ما با قايق همه رو زير مي كنيم عمرا" بشه توي 64 نفره كاري كرد شاهدش هم محسن ! بشون بگو محسن توي 64 نفره با جت قايق بدبخت رو چي كار مي كنن

يه اشتباه بزرگ ديگه دايس LA (:-&) كم گذاشتن سقف امتياز ها براي وسايل ماشين هاست طوري كه من امروز وقتي با صادق توي گلمود نشستم توي تانك فرتي دوتا اپگريد باز شد ! با توجه به اين كه امتياز مفت دادن توي بتل4 زياد شده بايد سقف امتيازي رو خيلي بيشتر مي كرد ادم حداقل يه حسي داشت براي بازي كردن!
الان با 40 ساعت بازي كردن من تقريبا" همه وسايل ام باز شده:| توي بتل 3 پدرم دراومد تا تانك رو كامل باز كردم

توي اين مپ پر IED ه ! جاي جاي مپ C4 زير زمين كاشتن بايد بريد DETONATOR هاشون رو پيدا كنيد بتركونيدشون ! من دوتاشون رو پيدا كردم و تركوندم ولي خوب چيزي روشون نبوده كه ببينم چجوري ميرن هوا :d
يه جايي نوشته بود اگر همه شون رو پيدا كني و بتركوني يه راه جديد وسط مپ باز ميشه ؟!:-/

BF3 هم زود باز میشد . حالا مثلا طول بکشه که چی بشه؟:d
در ضمن چرا باید حرص بخورم ؟:d تو هم که همش در حال داد زدنی من mute میکنم بعضی وقت ها :d

BF3 هم زود باز میشد . حالا مثلا طول بکشه که چی بشه؟:d
در ضمن چرا باید حرص بخورم ؟:d تو هم که همش در حال داد زدنی من mute میکنم بعضی وقت ها :d

هلي 60K امتياز بود تانك 100K امتياز بود در صورتي كه اينجا دست كم نصف شدن ! خيلي ساده همه چي باز ميشه
وقتي يه چيزي طول بكشه تا باز بشه ادم هم به سطح مهارت خاصي ميرسه هم حس مي كنه كه بازي به ازاي تلاش هاش بهش REWARD ميده نه كشكي كشكي تازه بازي هم طولاني تر ميشه

من داد ميزنم :|
تو هميشه منو MUTE مي كني حتي توي TLOU :| هر چي ميخواستم بهت ادرس دشمن بدم رو هوا بودم :|

آقا مهدی منم به جمعتون اضافه کنید منم حرص بخورم:dالبته حرص خوردن از بازی یه طرف، حرص خوردن من یه طرف دیگست:d

- - -ویرایش - - -

هلي 60K امتياز بود تانك 100K امتياز بود در صورتي كه اينجا دست كم نصف شدن ! خيلي ساده همه چي باز ميشه
وقتي يه چيزي طول بكشه تا باز بشه ادم هم به سطح مهارت خاصي ميرسه هم حس مي كنه كه بازي به ازاي تلاش هاش بهش REWARD ميده نه كشكي كشكي تازه بازي هم طولاني تر ميشه

تو هميشه منو MUTE مي كني حتي توي TLOU :| هر چي ميخواستم بهت ادرس دشمن بدم رو هوا بودم :|
بابا منم بازی بدین :dیعنی چی؟؟:d
آقا من tlou پایه ثابتم

O.o سطح مهارت خاصي برسه؟ ولمون كن بابا:d هرچي زود تر باز بشه بهتره. Vehicle هاي بازي بايد سريع همشون انلاك بشن.
تو ميخواي انلاك كني برو اين همه واسه اسلحه اينا داريم اون هارو انلاك كن مهارتت هم ميره بالا:d
Pa Na Pa ؟ من داد ميزنم:d؟
TLOU بيشتر از يك نفر صدا ميومد نميشد بازي كرد.

Back